Ev hanımlarının en çok sıkıntı yaşadığı ev işlerinden biri olan halı temizliğinde kolaylık sağlayan Prado halı örtüsü, kullanım kolaylığı ile size konfor sunar. Halıların ilk günkü gibi temiz ve yıpranmadan kalmasına destek olan bu ürünler, evinizin dekorasyonuna uygun alternatifler ile çeşitlilik sağlar. Yumuşak dokusu ile evinizin sıcak atmosferine katkıda bulunur. 

Şık Desenler ile Halı Koruması

Evin en çok kirlenen eşylarından olan halıların sık sık yıkanması yıpranmalarına neden olur. Kısa aralıklar ile silinen ve yıkanan halıların desenleri zamanla solgun görünür. Halı örtüleri lastikli seçenekleri ile halınızı sarar. Kirlerden ve yıpranmalardan koruyarak halınızı uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Prado halı örtüsü aşağıdaki özelliklerle öne çıkar:

  • Tüylenme yapmayan dokusu ve lastikli kenarları ile pratik bir kullanım sunar.
  • Ütü gerektirmediği için zahmetsiz temizlik sağlar.
  • Çamaşır makinesinde yıkanır ve çabuk kurur.
  • Çocuklu ailelerin halılarında istenmeyen leke oluşumunu ve çabuk kirlenmeyi önler.
  • Dayanıklı kumaşı ile uzun süre kullanım imkanı sağlar.
  • Nefes alabilen özelikte olduğu için halınızın içine hava girmesine yardımcı olur. Böylece koku ve bakteri oluşumu gibi olumsuz durumları engeller.
  • Halınızın ebatlarına uygun ölçülerde satın alabilirsiniz.

Halı yıkama ve kurutma işleminin zorluğunu yok eden bu ürünler ile evinizin daha temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Sık sık halı örtüsünü çamaşır makinesinde yıkayarak temiz bir zeminin tadını çıkarmanız mümkün olur. Özellikle hareketli çocuklara sahip ailelerde istenmeyen kazalarda oluşan lekeler halılardan uzun süre çıkmaz. Halı örtüsü ile halınızın kirlenmesini, lekelenmesini, yıpranmasını önlemiş olursunuz. Halınızın desenlerinin ilk gün gibi yeni kalmasına, canlı görünmesine destek olabilirsiniz.

Farklı Modeller ile Her Dekorasyona Uygun

Prado halı; birbirinden farlı renkleri, çeşit çeşit tasarımları ile her zevke uygun seçenekler sunar. Ev dekorasyonunuza uygun seçebileceğiniz modelleri ile sizi sıradanlıktan kurtarır. Halınızın deseninden farklı modeller ile evinizin havasını değiştirir. Deforme olmayan yapısı ile şık bir kullanım sunar. Halı örtüsü lastikli kenarları ile halınızı tam olarak kaplar ve kırışık bir görüntü oluşturmaz. Halınızı tamamen saran yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Farklı desenlerden tercih edebileceğiniz modeller ile evinizin dekorasyonunu değiştirdiğinizde bile kullanabilirsiniz. Özellik bebek ve çocuk odalarında hijyen sağlanması çok önemli olduğu için söz konusu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebek ve çocuk odalarındaki halılarda kullandığınız halı örtüsünü sık yıkayarak temiz bir oda sağlamanız mümkün olur.

Prado halı örtülerinin çiçekli, sarmaşık desenli modelleri ile klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Taş desenleri, geometrik şekilleri ile hazırlanmış farklı modelleri sportif bir görünüm sevenler tercih edebilir. Prado halı örtüsü erişilebilir fiyat alternatifleri ile her bütçeye uygun olacak şekilde sunulur. Halı yıkaması fiyatına uzun süre kullanabileceğiniz bu koruma ürünleri, evinizin temiz kalmasına destek olur. Titiz ev hanımlarının beğenisini kazanan Prado halı örtüsü pamuklanmayan kumaş özelliği ile topaklanmış bir görüntü yaratmaz. 

Halınızı kenarlarından tam kavradığı için kayma, topaklanma ve kırışma gibi istenmeyen sorunlar oluşturmayan halı örtüsü, tüm evinizin halılarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz br koruma ürünüdür. 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilen Prado halı örtüsü, çekme yapmaz ve her zaman halınıza uygun bir yapı taşımaya devam eder. Desenlerinin renklerinde yıkanmadan dolayı atma, solma ve dağılma görülmez. İlk günkü canlı ve net desenlerini korumaya devam eder. Prado halı örtüsü seçeneklerini inceleyerek evinize en uygun desenleri, dekorasyonunuza en uyan renkleri, halınızın ölçülerine tam olan alternatifleri bulabilirsiniz. Prado halı örtüsü uygun fiyatları, kaliteli kumaşı, kolay kullanım imkanları ile size ve evinize konfor sunar. Siz de halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve yıpranmadan kalması için halı örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prado Halı Örtüsü

111 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 111 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/80195002/prado