PVC Jaluzi Fiyatları

Pratik, dayanıklı ve bakımı kolay PVC jaluzi modelleri hem evler hem de ofisler için en iyi  mekanizmalı perde seçeneklerinden biridir. Çok yönlü kullanım avantajı sunan jaluzi perdelerin tek başına kullanımı yaygın olsa da karartma perdesi yerine de kullanılabilir. Jaluziler geniş bir stil ve renk yelpazesinde satışa sunulur. En iyi jaluzi seçimi, tercihlerinize ve jaluzinizi nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır. Tüm bütçelere hitap eden, erişilebilir PVC jaluzi fiyatları ile ister evinize ister ofisinize, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara jaluzinin konforunu ve şıklığını taşıyabilirsiniz.

Kolay Kurulum Avantajı

Ahşap, metal ve PVC gibi malzemelerden yapılan yatay şeritli mekanizmalı perdelere genel olarak jaluzi adı verilir. Odaya giren ışığı kontrollü olarak kesmek için tasarlanan en eski mekanizmalı perde çeşitlerinden biri olan  jaluzi, genellikle mutfaklarda, banyolarda ve ofislerde kullanılır. Katlamalı tasarımı sayesinde kullanıldığı alanın gizlilik seviyesini korurken, gelen ışık miktarını ayarlamanın konforlu bir yolunu sunar. Çok sayıda yatay şerit, ışık miktarını istenilen seviyeye getirmeyi kolaylaştırır. Şeritler isteğe göre yatırılabilir ya da yükseltilebilir. Bir kordon ve çubuk kullanılarak çalıştırılan jaluziler, farklı pencere ölçülerine uyarlanabilecek şekilde, farklı çıta genişliklerine ek olarak çok çeşitli ebatlarda, tarzlarda ve renklerde satışa sunulur. Bu sayede evinizin ya da ofisinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak jaluziyi kolayca bulabilirsiniz. Pratik bağlantı ekipmanları sayesinde jaluzilerin montajı oldukça kolaydır. Temel el aletleri yardımıyla jaluzinizin montajını hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. 

Mutfaklar İçin En İyisi

Jaluziler, evin diğer bölümlerine kıyasla daha hızlı kirlenme eğiliminde olan mutfaklar için en iyi perde seçeneklerinden biridir. Yemek buharı başta olmak üzere mutfaktaki yoğun nem ve yağ perdelerin hızlı bir şekilde kirlenmesine ve sararmasına neden olur. PVC perdeler, yüksek sıcaklıklıklara ve temizleyicilere karşı genellikle hassas değildir. Bu nedenle temizlenmesi diğer mekanizmalı perde çeşitlerine kıyasla çok daha kolaydır. Gözeneksiz yüzeyler yağı ve kiri emmediği için düzenli yüzeysel temizlikle bile perdelerinizde zaman içinde oluşabilecek inatçı yağları önleyebilirsiniz. Jaluzinizi ılık su ve hafif bir deterjan ile hızlıca temizleyebilirsiniz.

Banyolar İçin Hijyenik Kullanım

Jaluzi perdeler banyo gibi mahremiyetin çok önemli olduğu banyo gibi alanlarda kullanabileceğiniz en işlevsel perde modelleri arasında yer alır. Aynı zaman neme karşı en dayanıklı ve hijyenik perde çeşitlerinden biridir. Kumaş perdeler neme karşı dayanıklı olmadığı için banyolarda genellikle tercih edilmez. Yüksek nem zaman içinde hassas tekstil yüzeyleri kullanılmaz hale getirebilir. Nem nedeniyle meydana gelen küf ve mantar oluşumu, tekstil yüzeylerin derinine işleyerek hijyen sorunları oluşturabilir. PVC stor perdeler neme karşı dayanıklıdır. Suyu tutmayan yapısı sayesinde su ve nem perdede hasara neden olmaz. Banyonuz için PVC jaluzi perde seçerken geniş bir renk alternatifi bulabilirsiniz.  Banyonuz çok fazla ışık almıyorsa, daha açık renkli jaluzi modellerine seçerek, banyonuzun daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Bunları Bilmenizde Fayda Var

  • Jaluzi çok dar veya kısa ise yetersiz ışık kontrolü sunabilir ve arzu edilen mahremiyeti sağlamayabilir. Jaluzinizden beklenen faydayı elde edebilmeniz için pencere ölçünüzü tam olarak almanız ve doğru boyutta jaluzi sipariş etmeniz önemlidir. 
  • Jaluzi ölçüsü almak için pencerenin genişliğini ve yüksekliğini ölçtükten sonra, her bir tarafa en az 5 cm ekleyebilirsiniz.
  • Jaluziler kullanıma ve ortam koşullarına bağlı olarak zaman içinde tozlanabilir. Tozlanan jaluzi şeritlerini uygun bir vakum başlığı ile elektrikli süpürge kullanarak temizleyebilirsiniz.
  • Jaluzilerin çekme ipleri ve zincirler çocuklar için tehlikeli olabilir.  Bu riski en aza indirmek için jaluzi aparatlarını çocukların erişemeyeceği yerlerde tutmak önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PVC Jaluzi Fiyatları

172 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 36 / 172 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?