Jaluzi

Yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının gerek görsel manada daha hoş bir hale gelmesi, gerekse verimliliğinin arttırılmasında önemli rol oynayan jaluziler, hemen her pencere boyutuna uygun olmaları ve kullanım kolaylığı sunmalarıyla en sık başvurulan perde modelleri arasında yer alırlar. Kullanıcılara sunulan ve yapı farklılıklarıyla birlikte geniş model çeşitliliği bulunan jaluzi modelleri, mekanların olduğundan şık görünmesine yardımcı olurlar.

Jaluzi Modelleri

Gündüz saatlerinde odalarınızı güneşten korurken akşam saatlerinde odalarınızın dışarıdan görünmesini engelleyen dekoratif ürünlerden olan jaluziler, klasik yapıdaki perdelere alternatif olarak kullanılabileceği gibi perdelerle birlikte de değerlendirilebilir. Gereksinimlerinize ve oda tasarımınız ya da odanızda kullandığınız mobilyalara bağlı olarak tercih edeceğiniz jaluzi modelleri, yapı olarak değişiklik gösterir. Parlak, mat, delikli ya da desenli ürünler, yer verildiği alan nasıl olursa olsun uyum sağlayabilecek renk ve tonlarda üretilir. Bunun yanı sıra jaluzilerin döner yapıdaki kanatları seçeceğiniz modele göre plastik, alüminyum ya da ahşap olabilir. Üretim malzemesine göre renklerinde de birçok farklılık bulunan ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlar için ideal yapıdadır.

Güneşin tamamen engellenmesinin yanı sıra belirli miktarda odaya ulaşmasını ve dolayısıyla mekanın arzu edildiği ölçüde aydınlatılmasında etkili olan jaluziler, bunu hem var olan uzunluklarının belirli miktarda değiştirilebilmesi ve kanatlarının açılarının ayarlanabilmesiyle başarır. Özellikle yoğun ışık alan ortamlarda seçilebilecek koyu renkli jaluzi modelleri, pencere mesafesi ve boyutuyla uyumlu olduğunda güneşlik olarak kullanılan perdelerle hemen hemen aynı oranda güneşi engelleyerek mekanı istenilen düzeyde karartabilirler. Tavana ve duvara monte edilebilecek şekilde dizayn edilen ürünlerin, montaj alanlarının pencere koluna mesafesi dikkatlice ölçülmelidir, aksi halde açıp kapama esnasında pencerelerinizin kollarına çarpabilirler. Odanızda yer verdiğiniz jaluzilerin temizliği, kullanım ömrü ve odanızın şık görünmesi noktasında gayet önemlidir. Islak ve nemli ortamlarda kullanılması tavsiye edilmeyen ürünleri, jaluziler için özel olarak temizleyicilerle düzenli olarak temizleyebilir, toz ve islerden arındırabilirsiniz. OEKO-TEX belgesine sahip olan modeller, sağlığınız açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen boyalarla imal edilir. Böylelikle edindiğiniz ürünleri uzun süreyle ve sorunsuz olarak kullanırken, sağlığınızı da en üst düzeyde korumuş olursunuz.

Jaluzi Fiyatları

Modern mekanların vazgeçilmez öğelerinden biri haline gelen jaluziler, genellikle 200 santimetrelik boyları ve 80 ila 150 santimetrelik enleriyle en dar pencerelerden en geniş pencerelere ve yeni nesil sürgülü kapılara uyum sağlar. Böylelikle perde kullanım gerekliliğini ortadan kaldıran ürünler, odaların ve geniş alanların daha ferah ve estetik görünmesine yardım eder. Evinize ya da iş yerinize almayı planladığınız jaluzi fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün; markası, modeli, yapısı, rengi ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Seçeceğiniz modelin hangi amaçla değerlendirileceğini belirlemeniz, en doğru ürüne yönelmeniz noktasında doğru olur. Hedefiniz, iş yerinizin daha geniş ve modern görünmesini sağlamaksa, açık renkte üretilen plastik ya da alüminyum yapılı kanatlarla gelen ürünleri seçebilirsiniz. Daha çok dekoratif amaca hizmet eden modeller ilginizi çekiyorsa, farklı yapılarda üretilen ahşap ürünler, sizin için ideal hale gelebilir.

Çocuklarınızın odalarında da kolaylıkla kullanabileceğiniz jaluzi modellerinden, özellikle onların ilgisini çekebilecek renklerde üretilenleri edinerek çocuk odalarının daha gösterişli ve güzel görünmesine olanak verebilirsiniz. Farklı desen ve tasarımlardaki ürünleri, çocuklarınızın da sevebilir ve bu sayede odalarını daha çok benimseyebilirler.

İhtiyaçlarınızı belirleyerek yöneleceğiniz jaluzi modelleri, hem evinizin hem de iş yerlerinizin daha şık olmasını mümkün kılar. Siz de gereksinimlerinize en uygun ürünleri alarak bulunduğunuz alanların daha hoş olmasını sağlayabilir, yaşam alanlarınızın görsel olarak daha da zenginleşmesine katkıda bulunabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Jaluzi Fiyatları ve Modelleri

.
Ahşap Jaluzi
Alüminyum Jaluzi
PVC Jaluzi
.
Toplam 24 / 50 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/60001164