Ahşap Jaluzi

Ahşap jaluzi perdeler; doğal malzemesi, estetik formu ve kullanım kolaylığı ile yaşam alanlarınıza sıcaklık katar. Birbirinden şık seçenekleri, sağlam yapısı, temizlenmesi kolay ve pratik kullanımıyla hem evlerde hem de ofislerde zevkle kullanılabilir. Ürün çeşitliliği, kısa süren montajı, toz ve leke tutmayan yapısıyla da kullanıcılardan tam not alırlar. Klasik, modern ve country dekorasyon stilleri içinde kendine geniş kullanım alanı bulan ahşap jaluziler, şık tasarımlarıyla gözünüze de hitap eder. Ahşap jaluziler kullanıldıkları mekanda ışık, ısı ve ses kontrolü sağlamanın da en sıcak ve asil yoludur.

İşlevsellik ve Estetik Bir Arada

 • Doğal bir malzeme olan ahşaptan üretilmesi, sağlıklı mekanlar yaratmada büyük bir yardımcıdır.
 • Farklı tonları ve desenleri sayesinde her tarza uygun modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • Hareketli mekanizması sayesinde iç mekana girmesi istenen doğal ışık miktarı ayarlanabilir.
 • Antibakteriyeldir, toz ve leke tutmaz. Nemli bezle silinmesi yeterlidir.
 • Tam kapatıldığında yalnızca ışık değil, ısı ve ses yalıtımı da sağlar.
 • Kullanmayı arzu ettiğiniz her mekanda montajı kısa sürede yapabilirsiniz. 
 •  Ahşap jaluzi fiyatları bütçe dostu bir çerçevede karşınıza çıkar.

Güneşin Kontrolü Sizde

Ahşap jaluziler doğal ve şık görüntüsü sayesinde bulunduğu ortama dekoratif bir katkı sunarken, efektif güneş kontrolü sağlayarak ortam ışığını ve ısısını kontrol etmenize de yardımcı olur. Bantları 180 derece hareket kabiliyetine sahip olup, tam kapandığında bir karartma perde fonksiyonu üstlenir. Bantları yatay tuttuğunuzda siz dışarıyı tam görebilirsiniz, ancak dışarıdakiler içeriyi göremez. Bantların açılarıyla oynayarak doğal ışığa ve ortamda yarattığı etkilere hükmedebilir, doğru açılarla mobilya ve halılarınızın rengini direkt güneşin etkisinden koruyabilirsiniz.

Kullanım Avantajı Sunan Ürün Çeşitliliği

İpli ve kurdeleli modeller elle çekilerek çalıştırılırken, perdenin montajı esnasında çekilen elektrik tesisatı yardımıyla çalışan motorlu modellerde hiç dokunmadan uzaktan kumanda etmek mümkündür. Motorlu ve kumandalı modeller çok sayıda büyük pencerenin olduğu mekanlarda pratik bir çözüm sunar. Bant genişlikleri ve ahşap tonlarının çeşitliliği sayesinde, kullanacağınız ortam ve ışık alma ihtiyacına göre farklı kombinasyonlar yaratmaya imkan tanır.

Ahşap Jaluzi Seçimi

Ahşap jaluzi seçiminde, kullanacağınız yaşam alanındaki diğer ahşap dokularıyla uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Parke, halı ve mobilyalarla uyumlu bir ahşap deseni seçilmelidir. Pencere pervazınız genişse tam pencere boyutu kadar, pervazınız darsa iki yandan 20 cm kadar açık bırakarak perde ölçüsü alabilirsiniz. Bant genişliklerine göre 25 mm, 35 mm, 50 mm ve 70 mm kalınlık alternatiflerine sahip ahşap jaluziler bulunur. Ceviz, meşe, maun, venge ve akçaağaç cinsleri onlarca çeşit arasından en sık tercih edilenlerden olup, Avrupa standartlarındaki boya ve cilaları sayesinde her ortamda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Ahşap Jaluzi Satın Alırken Bunlara da Dikkat!

 • Jaluzi ve montaj yerinin durumuna göre pencere, duvar ya da tavandan ölçü alınabilir.
 • Sağlıklı kullanımı için kapı, pencere kolu ve açılır kanatlara dikkat edilmelidir.
 • Geniş ve zemine kadar olan pencerelerde kalın, küçük pencerelerde ise ince bantlı seçimler dengeli görünüm sunar.
 • Ahşap cinsine karar verilirken odadaki diğer ahşap tonlarına uygunluğu dikkate alınmalıdır.
 • Geniş ve çok sayıda penceresi olan mekanlarda motorlu kumandalı modeller daha kolay kullanım imkanı sunabilir.

Ahşap Jaluzi Fiyatları

Ahşap jaluzi fiyatları seçtiğiniz ahşap cinsine, bant genişliğine, mekanizmasına ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Manuel, motorlu ve uzaktan kumandalı seçenekler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Siz de birbirinden şık modellere, uygun ahşap jaluzi fiyatlarıyla sahip olabilir, yaşam alanlarınıza pratik bir kullanımla sıcak ve sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ahşap Jaluzi Fiyatları

447 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler