Sedef Avize Avize Fiyatları ve Modelleri

Avize, evinizin hangi odasında olursa olsun ortama zarafet ve çekicilik kazandırır. Oturma odanız, koridorunuz, yemek odanız, yatak odanız ve hatta banyonuz için bile verimli ve şık bir tasarım içeren avizeye sahip olmak özel hissetmenize yardımcı olur. Aydınlatıcı olmasının yanı sıra avizeler odalarınızın şıklığını da artırır. Zahmetsizce kullanılabilir, ayrıca zarif yapılarıyla bütün aydınlatma sistemlerine cesurca meydan okuyabilirler. Bu anlamda çarpıcı bir modern ev dekorasyonu oluşturmak için istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Çoğu modern avize oldukça farklı görünür. Özellikle LED aydınlatma içeren avize çeşitleri sıklıkla tercih edilir ve akıllı ev teknolojisiyle doğru bir şekilde entegre olur. Avizelerin sunmuş olduğu bu geniş kazanımlara sahip olabilmek için Sedef Avize Avize Fiyatları ve Modelleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve eviniz için en uygun olanı temin edebilirsiniz.

Evinizin Parıltısını Artırmak İçin En Uygun Avizeler

En iyi avizeyi arıyorsanız karar vermeniz gereken en temel husus, ampul tipine karar vermektir. Sayısız seçenek olsa da, avizelerde tercih edilen genellikle üç farklı ampul tipi vardır.

Işık Yayan Diyot: Çoğu avizenin LED ampullerle gelmesinin nedeni, diğer iki tipten daha uzun süre dayanmasıdır. Ayrıca, bu ampuller daha verimlidir, yani daha az elektrik çeker ve faturalarınızda daha az haneli rakamlarla karşılaşmanızı mümkün kılar.

Kompakt Floresan Aydınlatma: CFL ampuller daha az güçlüdür ve ışıklarıyla daha az alanı aydınlatır. Amacınız avizenizin ışığını küçük bir alana yoğunlaştırmaksa bu ampulleri tercih edebilirsiniz.

Yüksek Yoğunluklu Diyot: Adından da anlaşılacağı gibi, HID ampuller en güçlü seçenektir. Bu anlamda Sedef Avize’nin sunmuş olduğu geniş ürün seçeneği içerisinde en uygun ampule sahip avizeyi tercih edebilirsiniz.

Avizeler her oda boyutuna uyacak şekilde farklı çaplara sahiptir. Bu bağlamda 9 ila 12 inç çaplarına sahip avizeler daha çok küçük odalarınız için idealdir. Orta boyutlu odalar için ise 28 inç değerine kadar değerlendirme yapabilirsiniz. Geniş odalar için de 28 inç üstü avizelere ihtiyacınız olabilir. Parlaklık konusu da avizeler için ciddi önem arz eder. Eğer çok daha parlak ve odayı bütünüyle yansıtabilecek güçlü bir avize isteğine sahipseniz LED ampul içeren modelleri dikkate alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk Seçenekleri: Siyah, Beyaz, Krom, Eskitme, Kahverengi, Krem, Bakır, Altın, Kırmızı, Bal Köpüğü, Sarı, Ahşap, Mor, Turuncu
  • Başlık Rengi: Siyah, Beyaz, Altın, Bakır, Krem
  • Avize Başlık Sayısı: 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 8’li, 12’li ve 16’lı
  • Yükseklik: 25, 30, 35, 40, 45 ve 55 cm
  • Malzeme: Metal, Ahşap ve Krom Kaplama

Soru 1: Avizenin en belirgin özelliği nedir?

Cevap 1: Avizeler aydınlatma amaçlıdır, aynı zamanda evinize şıklık katmak için dekoratif ögeler olarak da kullanılır. Avize aydınlatmasının yaydığı çoklu yön, diğer ışık kaynakları tarafından değiştirilemez. Avize aydınlatması, ışığın yoğunluğunu ayarlamak gibi çeşitli avantajlarla birlikte gelir.

Soru 2: Avizenin ETL / UL sertifikasına sahip olması ne anlama gelir?

Cevap 2: ETL / UL, bir ürünün belirli tasarım ve performans standartlarını karşıladığını gösteren bir ürün sertifikası işaretidir. ETL / UL onaylı işaret, bir ürün için yüksek bir kalite ve güvenilirlik seviyesini belirterek kullanıcılara o ürünün yüksek standartları karşıladığını bildirir.

Soru 3: Mutfak avizemi hangi yükseklikte asmalıyım?

Cevap 3: Bir mutfak veya yemek odasında amaç, ışık kaynağından parlamayı yakalamamanız için yeterince düşük, ancak görüntülemenizi engellemeyecek kadar yüksek olmasını sağlamaktır. Yüksekliği kişisel tercihlerinize veya ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sedef Avize Avize Fiyatları ve Modelleri

378 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Avize Başlık Sayısı
Toplam 24 / 378 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/13003223/sedefavize