En Ucuz ve Kaliteli Shaggy Halilar

Ev ortamlarına uzun ve kalın tüylü halı seçenekleri ile hareketlilik kazandırmayı tercih eden kullanıcılar için ilk akla gelen seçenek Shaggy halıdır. Genellikle 3 cm ila 5 cm uzunluğundan hav (tüy) yüksekliğine sahip olan Shaggy halının kalın dokuma ipleri modeline göre düz ya da bükümlü görünüm sergiler. Üretiminde kullanılan ipin yumuşaklık derecesi halıya yapılan temasın konforunu belirler. Görünüş itibariyle postu andırmakla beraber her türlü ebatta üretilmesi mümkündür. Uzun tüylü bir halı çeşidi olduğundan üretiminde en çok dikkat edilen husus insan sağlığıdır. Kullanılan ipliklerin kalitesine bağlı olarak alerjik özellik göstermeyen Shaggy halı, bu yönüyle insana ve çevreye zararlı madde içermeden üretilir.

Shaggy Halı Modelleri

Klasik halı tarzından tamamen uzak bir görünüm çizen Shaggy halı modelleri genellikle modern ve geometrik desenlerden oluşmaktadır. Üretim tarzına istinaden iki kategoriye ayrılacak olursa birinci grupta parlak canlı renklerden oluşan halı modellerinin, ikinci grupta ise koyu ve pastel tonların hakim olduğu renk seçeneklerinin ağırlık kazandığı görülür. En soğuk havalarda dahi üzerine güvenle oturulabilecek, zemin ısısı ile oda sıcaklık farkını koruyabilen Shaggy halılar ihtiyacınızı en iyi şartlarda karşılar.

Modern ev görüntüsünü tamamlayıcı özelliğe sahip Shaggy halı seçenekleri sıcak ortamı yakalamanızda oldukça etkileyici modellere sahiptir. Evin havasını değiştirerek farklı bir soluk kazandıran ürünler arasında özel parlak akrilik ve bukle iplikler kullanılarak dokunan modeller ışıltılı bir görünüm kazandırır. Ağırlıklı olarak polyester ve bükümü arttırılmış polipropilen malzeme kullanılarak üretilen Shaggy halılar antistatik özelliklere sahip olup tüylenme yapmadan kullanım olanağı verir. Uygun formda halı şampuanı kullanarak ya da nemli bir beze uygulanacak Arap sabunu yardımıyla temizlenebilecek halılar uzun süreli kullanım imkanına sahip olmanızı sağlar.

Shaggy halı seçenekleri arasında düz forma sahip ürünler bulunabileceği gibi özel dokuma teknikleri kullanılarak 3 boyut görüntü kazandırılan modellere de sahip olunabilir. Geometrik desen ve çizgilerin yoğun olarak kullanıldığı Shaggy modelleri el ile dokunmuş görüntüsü ile de klas bir duruşa sahiptir. Klasik halı seçeneklerinin karşısında en güçlü alternatif olarak yer alan Shaggy halı yaşadığınız ortamı ışıltılı, tüylü ve yumuşak bir görünüm ile sıcacık kılar.

Shaggy Halı Fiyatları

Uzun ipliklerle el dokuma yöntemiyle dokunan Shaggy halı fiyatları iplik ve boya yapısına göre çeşitlilik gösterse de genel olarak her bütçeye uygun koşullarda erişilme olanağına sahiptir. Kullanım açısından klasik halı seçeneklerine oranla oldukça yumuşak ve kabarık bir görünüm sunan modeller özellikle yatak odalarında sıklıkla tercih edilen ürünler arasındaki yerini sağlamlaştırır. Eşyalarınızın görünümünü tamamlayarak arzu ettiğiniz ortamı sağlamada zarif bir seçenek olarak öne çıkan Shaggy halı evinizin atmosferinizi sıcak bir stille güçlendirir.

Shaggy halılarınızı kendi imkanlarınızla temizlemek isterseniz yıkama suyunun 25°C üzerinde olmamasına özen göstermelisiniz. Yün halılar ile aynı boya dayanıklılığına sahip olan Shaggy halıları yün halılar için kullanılan özel şampuanlar ile temizleyebilirsiniz. Tüylerinin kopmasına ve deforme olmasına yol açmamak için sert darbelere maruz bırakılmamalı, fırça kullanılacaksa yumuşak özellikte olmasına dikkat edilmelidir. Lekeleri çıkartmada kullanacağınız kimyasalların içeriğinin de halınızın özelliklerine uygun olması büyük önem arz eder. Kuruturken direk güneş ışığına maruz kalacak olan halınız olumsuz etkileneceğinden güneşten uzak, ışıklı bir bölgede kurumaya bırakılması, çok iyi şekilde durulanması ve yıkama suyundan mümkün olduğunca arındırılması gerekir.

Shaggy halınızı klasik yöntemlerle çırpmak, toz ve kirlerinden arındırıldıktan sonra yumuşak bir fırça ile fırçalamak ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır. Yine halınızı nemli bir mop yardımı ile temizleyebilir, ardından Arap sabunlu veya sıvı sabunlu su ile de silerek durulayabilirsiniz. Çamaşır makinesine atılmaması gereken Shaggy halıları kaliteli bir yıkama firmasında temizletmeniz de yerinde olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Shaggy Halı

2719 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2719 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/60000305