Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sıcak Musluk
Sıcak Musluk Elektrikli Sıcak Musluk Ani Su Isıtıcı Termal Şofben Musluk

Sıcak Musluk Elektrikli Sıcak Musluk Ani Su Isıtıcı Termal Şofben Musluk

Sıcak Musluk
789,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/455418/18021927/18021947
Sıcak Musluk Elektrikli Sıcak Musluk Ani Su Isıtıcı Termal Şofben Musluk

Sıcak Musluk Nedir?


Sıcak Musluk®, güneş enerjili, doğalgazlı, tüplü ısıtma sistemlerinin bulunmadığı veya kurulumunun zor olduğu yerlerde lavabolar için eşsiz bir çözümdür. Sert kış koşullarında bile lavabolara sıcak su sağlayan Sıcak Musluk®, verimli, ekonomik ve pratik bir üründür. Mutfakta bulaşık yıkarken, lavaboda el yüz yıkarken ve tüm günlük lavabolarda sıcak su ihtiyacında en yeni teknolojiye sahip Sıcak Musluk® ürünlerini tercih edebilirsiniz.


Sadece 5 Saniyede Sıcak Su Lavabonuzda!


Sıcak Musluk®, elektrikli musluk ısıtıcı, mutfak şofbeni, lavabo şofbeni gibi ani su ısıtıcı çözümlerine şık, pratik ve ekonomik bir alternatiftir. Doğalgazlı, tüplü şofbenlerde veya güneş enerjili sistemlerde sıcak su musluğa ulaşıncaya kadar birkaç dakika geçmekte, hem zaman hem su kaybı yaşanmaktadır. Oysa Sıcak Musluk® yalnızca 5 saniye gibi bir sürede suyunuzu ısıtır.


Tesisatınıza Göre Sıcak Musluk Modelinizi Seçiniz


Sıcak Musluk® her türlü lavaboda kullanıma uygundur. Alttan girişli ya da duvardan girişli modellerimiz kurulum yapacağınız lavaboya uygun olarak seçilmelidir.


Sıcak Musluk Ekonomiktir


Tüplü şofben ve doğal gazlı kombi sistemlerinde veya mutfak şofbeni çözümlerinde sıcak su elimize ulaşıncaya kadar bir müddet suyu boşa akıtmak zorunda kalırız. Bu durumda hem akan su boşa gider, hemde kullanılan enerji. Sıcak Musluk® ile suyunuzu boşa akıtmadan ve gereksiz enerji harcamadan 5 saniye içinde 45-55 °C sıcaklıktaki suya ulaşabilirsiniz.


Sıcak Musluk yalnızca sıcak su vermez, cihazı soğuk veya ılık su seçenekleri ile de kullanabilirsiniz.


Sıcak Musluk Güvenlidir


Gövde kısmındaki yüksek kaliteli ABS akrilik malzemeden dolayı Sıcak Musluk® yanmaz ve tutuşmaz özelliğe sahiptir. İçinde yer alan ısı termostatı ile su sıcaklığı belli bir derecenin üzerine çıktığında cihaz otomatik olarak kendini kapatır ve soğuyuncaya kadar çalışmaz. Aynı zamanda yüksek teknoloji ürünü olan basınç sensörü ile de suyun yeterli basınçta gelmediği zamanlarda kendini otomatik olarak kapalı konuma alarak doğabilecek zararlardan sizleri korur.Her Alanda Kullanıma Uygun


Kış aylarının oldukça çetin ve soğuk geçtiği ülkemizde, sıcak suya hayatımızın her anında ihtiyaç duyarız. Kış aylarında sıcak su, kaliteli yaşamın önemli bir parçasıdır ve hayatımızın vazgeçilmezidir.


Sıcak Musluk® ile kışın soğuk akan sulardan kurtulun


Doğalgazın olmadığı, güneş enerjili sistemlerin uygulanamadığı yerlerde kış aylarında soğuk su ile kışı geçirmek zorunda kalmayın. Sıcak Suya İhtiyaç Duyulan Her Yerde Sıcak Musluk®, ev, işyeri, ofis, okul, sanayi atölyeleri gibi sıcak suya ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanıma uygundur. Tüplü şofben, doğalgaz tesisatı, çatıya güneş enerji sistemi gibi yüksek maliyetli ve kurulumu zor sıcak su sistemlerine göre Sıcak Musluk® hem kurulumu itibariyle hemde ekonomik fiyatı ile alternatif bir ürün olarak yerini almıştır.


Sıcak Musluk®'u ihtiyaç duyduğunuz her yere kolayca kurabilir ve 5 saniye gibi kısa sürede sıcak suya kavuşabilirsiniz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NLH8S
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön