Sünger Yatak

Uyku, yirmi dört saat içerisinde zamanın yaklaşık yarısını kapsayan bir aktivitedir. Rahat ve sağlıklı bir uyku, dinlenmiş olarak uyanmanıza ve güne dinç başlamanıza yardımcı olur. Sünger yatak modelleri çeşitli yan özellikler ile zenginleştirilerek kullanıcıların sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamaları için tasarlanır. Ortopedik yapı, hava geçirgenliği yüksek kumaş, yazlık ve kışlık yüzey gibi özelliklerle geliştirilen sünger yataklar, uyku kalitenizi artırmaya yönelik ihtiyaçlarınızı karşılar.

Sünger Yatak Modelleri

Sünger yatak modelleri, son derece geniş ürün çeşitliliği içerisinde sunulur. Sünger yatak modellerinin farklı avantajları vardır. Kendi vücut tipiniz ve uyku alışkanlıklarınıza göre bu özellikleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Örneğin, sünger yatak modelleri yaylı ya da yaysız olarak tasarlanabilir. Yaysız yatak modelleri, ergonomik ve ekonomik bir tercih olabilir. Bazı yaysız yatak modellerinde vücudun şeklini alan sünger çeşidi kullanılır. Böylece uyku esnasında yaşanacak herhangi bir rahatsızlık önlenebilir. Ortopedik sünger yatak modelleri ise son derece konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunar. İnsan vücudu ile tam uyum sağlayan ortopedik sünger yatak çeşitleri, bel, sırt ve boyun gibi bölgelerde yaşanan konforsuzluk hissini azaltmada oldukça etkin bir rol oynar. Farklı desen ve renkler ile sunulan sünger yatak çeşitleri kapitoneli ya da düz yapıda tercih edilebilir. Geniş desen seçenekleri sayesinde görsel bakımdan size en çok hitap eden ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Sünger yatak çeşitleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer etmen ise yatak ile kullanacağınız baza ya da karyolanın ölçüleridir. Evinizdeki karyolanın ölçülerini tam olarak aldıktan sonra yatak ölçünüze net biçimde karar verebilirsiniz.

Sağlıklı ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyiminin bir diğer gerekliliği ise nem ve ısı dengesidir. Hepsiburada.com’da sunulan birçok sünger yatak modelinde nem oranını dengeleyen kumaş türü kullanılır. Böylece vücutta nem birikmesi, gece terlemesi önlenir ve sağlıklı bir uyku deneyimlenebilir. Hava sirkülasyonu sağlayan bu modeller, vücudunuzun nefes almasını sağlar. Uyku pedi ile tasarlanan sünger yatak modelleri ise basınç dağılımı sağlar ve uyku esnasında hissedilen konfor derecesini artırır. Farklı ölçülerde sunulan sünger yataklar arasından hem kendinizin hem de partnerinizin boyunu göz önünde bulundurarak seçim yapmanızda fayda vardır. Yeterli derecede geniş ve uzun olmayan bir yatakta uyumak oldukça konforsuz bir deneyim olabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ölçüleri önceden net biçimde belirlemiş olmanız gerekir.

  • Gün boyunca yaşanan yorgunluk ve stres belirtilerini azaltan kaliteli sünger yatak çeşitleri, güne dinlenmiş ve dinç biçimde uyanmanıza yardımcı olur.
  • Yaz ve kış dönemine uygun olarak tasarlanan çift yüzlü sünger yatak modelleri sayesinde sıcak ve soğuk mevsimin ısı dengesi sağlanabilir. Kışın ısınmanızı sağlayan tarafı, yazın ise yakmayan kumaş ile kaplanan tarafı kullanabilirsiniz.
  • Farklı desenlerle zenginleştirilen sünger yatak modelleri, her türlü zevke hitap edecek şekilde tasarlanır.

Sünger Yatak Fiyatları

Sünger yatak çeşitlerinin fiyatları ürünün hangi malzemeden imal edildiğine, kalitesine, büyüklüğüne, modeline ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Büyüklük arttıkça yatak fiyatında artış görülebilir. Aynı zamanda ortopedik yapı, nem dengesi sağlayan kumaş, hava geçirgenliği yüksek malzeme gibi ek unsurlar da yatağın fiyatını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. Rahat ve sağlıklı bir uyku için seçeceğiniz sünger yatağın kaliteli malzemeden imal edilmiş olmasında fayda vardır. Hepsiburada.com’da farklı fiyat ve model seçenekleriyle sunulan sünger yatak çeşitleri arasından bütçenize ve tercihinize uygun bir seçim yapabilir, kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sünger Yatak

1605 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler