İnsanın doğuştan gelen temel gereksinimlerinden olan uykuyu, daha konforlu ve kesintisiz hale getirmek için tasarlanmış yatak ve yorganlar, yastıklar ve uyku setleri, birbirinden şık tasarımları ile Taç koleksiyonlarında yer alıyor. Çünkü sağlıklı bir yaşam için, kişinin yaşına uygun olarak belli zaman dilimlerinde uyuması gerekiyor. Yorganlar, gerek soğuk kış mevsimlerinde; gerekse yaz ve bahar aylarında, kaliteli bir uykunun en önemli unsurları arasında bulunuyor. Eskiden el emeği göz nuru olarak hazırlanan yorganların yerini ise günümüzde geleneksel detayları aratmayan orijinal tasarımları ile fabrikalarda üretilen yorganlar alıyor. 

Mefruşat ve ev tekstili alanında güçlü bir marka olan Taç, değişik özellikte yorgan modelleri tasarlıyor. Tek kişilik ve çift kişilik şık pamuk yorganlara, Taç imzası taşıyan ve sezonun trend renkleri ile tasarlanmış uyku setleri eşlik ediyor. 

Ürünlerin Temel Özellikleri 

  • Tıpkı eskiden el yapımı olan yorganlarda olduğu gibi içi pamuk dolgulu olan yorganlardır. 
  • Taç pamuk yorgan tek kişilik ya da çift kişilik olarak iki farklı büyüklükte üretilir.
  • Ürünlerin dış yüzeyleri ağırlıklı olarak terletmeyen ve nefes alabilen pamuklu kumaşla tasarlanmıştır.
  • Taç pamuk yorganlar, özellikle kış ayları için idealdir; zira ısıtma derecesi oldukça yüksektir. Pamuk materyalin tüm iklimsel koşullara uyum sağlayan özelliği sayesinde, yaz mevsiminde de ferah hissetmek için rahatlıkla kullanılabilir.
  • Yapısal özellikleri itibarıyla nemi anında emer ve terletmez.  Dengeli ısı teknolojisi sayesinde, kişinin vücut sıcaklığını uyku süresince dengede tutar.
  • Çocuklar için de farklı boyutlarda tasarlanan Taç yorgan modelleri,  önemli kalite standartları testlerinden geçirilmiş ve güvenli ürünler olarak rahatlıkla tercih edilebilir. 

Taç Pamuk Yorganla Mükemmel Uyku Kalitesi

Güne zinde ve dinamik bir biçimde başlamak için kesintisiz bir gece uykusu büyük önem taşıyor. Taç pamuk yorgan koleksiyonlarında yer alan tek kişilik ve çift kişilik ürün modellerini tercih ederek kaliteli ve keyifli bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Taç pamuk yorgan fiyatları, ürünün tek kişilik ya da çift kişilik olmasına göre değişiklik gösteriyor. Microfiber yorganlar, esnek ve hafif materyal özellikleri ile hem çok kullanışlı hem de çok kaliteli bir ürün olma özelliği taşıyor. Her mevsimin iklimsel hava koşullarına kusursuz biçimde uyum sağlayacak olan Taç microfiber yorgan modelleri, hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış ebatlardaki çeşitleri ile keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünlerin tek yorgan ya da uyku seti olarak satışa sunuluyor olması, fiyatları üzerinde farklılık yaratıyor. 

Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Sadece ülkemizde değil; dünyada da sıklıkla tercih edilen Taç pamuk yorgan modellerini alırken gereksinimler doğrultusunda ürün seçimi yapılmalıdır. Genç odaları ve tek kişilik yatakların üzerinde kullanılmak üzere, tek kişilik ürün modelleri ideal seçenekleri oluştururken farklı ebatlardaki çift kişilik yataklar için özel olarak tasarlanmış çift kişilik yorgan modeller tercih edilmelidir. Taç pamuk yorgan seçimlerinde, ürünün rengine de dikkat edilmesi gerekiyor. Zira yatak odanızın genel dekorasyonu ile uyumlu renk seçimleri yapılması önemlidir. Kullanılacak olan yorganın renk ve desenlerinin yatak odanızda yer alan diğer uyku ürünleri ile uyumlu olması, şık bir görünüm elde etmek için büyük önem taşıyor. 

Temizlemesi Kolay Ürünler

Çamaşır makinenizin yıkama kapasitesine göre, ürünün üzerinde belirtildiği biçimde Taç yorganlar makinede rahatlıkla yıkanabilir. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, yıkama sırasında toz deterjan yerine sıvı deterjan kullanılmasının önemidir. Sıvı çamaşır deterjanları, yumuşak dokusu ile hassas pamuk yorganların liflerini yıkama esnasında korumaya katkı sağlar. Pamuk yorgan modelleri, 30 derece düşük sıcaklıkta olan uygun programda yıkanmalıdır. Yorganların formunun bozulmaması için ürünü asmadan sererek kurutma yapılması büyük önem taşır. Taç yorganlar kurutma makinesine atılmamalıdır. Son derece hassas ve özel yapıda olan bir yorgan türü olduğu için temizliğinde ağartıcılar ve çamaşır suyu kullanılmaması gerekir. Yorganların temizliği için, makinede yıkama yerine kuru temizleme alternatifi de rahatlıkla tercih edilebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Pamuk Yorgan Fiyatları

89 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kumaş Dokuması
Toplam 48 / 89 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?