En Kaliteli Tekli Dolap Modelleri

Tekli dolaplar; evin her odasında, mutfak ve banyoda ihtiyaç duyulan mobilyalar olarak hayatımızda yer alıyor. Birçok farklı ebatta sunulması ile işlevsel hale geliyor. Portatif olanları, istenilen yere kolayca taşınarak kullanılabiliyor. Farklı renklerde sunulması ile evlerin dekoruna hemen uyum sağlayarak estetik görünüme destek oluyor.

Tekli Dolap Fiyatları

Tekli dolap fiyatları, ürünün markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan malzemesine ve ebatlarına göre farklılık gösteriyor. Fiyat-kalite dengesini gözeterek tekli dolaplarını üreten markaların dolap modelleri arasından bütçenize uygun birini seçebilirsiniz. Belirli bir fiyat aralığında olan dolap modellerini incelemek istiyorsanız filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız ürünlere çok daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Tekli dolaplar, derleyici özellikleri ile evlerin birçok ihtiyacını karşılıyor. Mutfaklarda ve banyolardaki birçok eşyayı içine yerleştirebilirsiniz.

Banyolar için tekli dolap modelleri, banyo havlularını ve deterjanları düzenleyebilmek için kullanılıyor. Mutfaklar için tasarlanan tekli dolaplar, tabak, bardak, tencere gibi küçük eşyaların yanında fırın gibi büyük eşyaları da içine sığdırabilecek şekilde üretiliyor. Bir diğer kullanım alanı olarak da kiler şeklinde değerlendirilerek mutfaklardaki tüm kuru yiyecekleri saklayabilmeye olanak sağlıyor. Makarna, pirinç, bulgur, kuru baklagiller gibi yiyecekleri ve kuru yemişleri, dolapların içine yerleştirebilirsiniz. Tüm kuru yiyecekleri nemden koruyarak düzen içinde saklayabilirsiniz. Yatak odalarınızda iç çamaşırı, çorap, t-shirt, şort gibi kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir yerleşim alanına sahip olabilirsiniz.

Markalar, üretim için gerekli materyalleri insan sağlığına zararı olmayan ürünlerden seçmeye özen gösteriyor. Ana malzemelerden aksesuarlara ve montaj için gerekli aparatlara kadar her parça özenle üretiliyor. Modelleri inceledikten sonra yapmanız gereken, evinizin hangi bölümü için nasıl bir dolap istediğinize karar vermek ve dekorasyonunuza uyumlu bir ürün seçmek oluyor.

Tekli Dolap Modelleri

Tekli dolap modelleri tasarımları, estetik bir görünüme sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Dış yüzeyleri parlak lake ya da doğal görünümlü ahşaptan tasarlanmış olmaları ile her zevkten tüketicinin beğenisine sunuluyor. Ürünler, tek kapılı ya da çift kapılı olarak tasarlanabiliyor. Bazı modellerde çekmecelerin yer alması, farklılık yaratıyor. Tekli dolapları, kiler olarak kullanabileceğiniz gibi ayakkabılarınızı dizebileceğiniz bir alan olarak da değerlendirebilirsiniz. Mutfaklarda ankastre eşyalarınızı içine rahatlıkla oturtabileceğiniz dolap modellerini ya da eskitmeli cam dolapları tercih ederek farklı detaylar da yakalayabilirsiniz.

Dolapların alt bölümlerinin yerden yükselmesini sağlayan aparatlar sayesinde alttan hava alabilen modeller, yiyeceklerin rahatça saklanmasını sağlıyor. Ayrıca, kolayca da taşınabiliyor ve alt zeminin rahatlıkla silinebilmesini olanak verdikleri için işlevsellik de sunuyor. Ahşap üzerine elle boyama yapılan ürünler, farklı görünümler sunuyor. Retro ve eskitme görünümler, boya üzerine yapılan birkaç özel işlem sonucunda elde ediliyor. Doğal ahşap görünümündeki renklerin yanında mavi, yeşil, kırmızı, sarı, siyah ve beyaz gibi birçok dolap farklı renkte modelini görebilirsiniz. Dolaplar üzerinde süsleme uygulamalarına da tasarımlarda sıklıkla rastlanıyor.

Membran kapaklar, porselen aksesuarlarla birleşerek hoş bir estetik sunuyor. Özellikle banyo dolabı seçiminde mükemmel bir görüntü yaratıyor. Bu tarz ile modern bir banyo görünümüne kolayca sahip olabilirsiniz. Eskitme görünümlü dolaplarla da nostaljik esintileri evinize getirebilirsiniz. Tekli dolaplar içinde yer alan kiler modellerini mutfağınızın bir köşesine rahatça yerleştirerek baharat kavanozlarınızı, kurutulmuş sebzelerinizi saklayabileceğiniz erzak dolabı gibi de kullanabilirsiniz. Bazı modelleri çocuk odalarına koyarak çocuklarınızın kıyafetlerini, oyuncaklarını ya da kitaplarını yerleştirebilirsiniz. Ürünleri nerede kullanacağınız, bazı durumlarda ölçü bakımından önemlidir. Özellikle ankastre ürünleri yerleştireceğiniz dolap modellerinde ölçülere dikkat ederek seçim yapmanız yerinde olacaktır. Dolaplı, raflı ve çekmeceli modellerden hangisinin ihtiyacınızı karşılayacağını ve dolabın girdiği ortamdaki dekora etkisini tasarlayarak yaptığınız seçimler ile en sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tekli Dolap

506 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 506 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?