VitrA Banyo Dolapları

VitrA banyo dolapları estetik tasarımlara ve işlevsel özelliklere sahiptir. Farklı renklerle imal edilen ürünler arasından banyonuzun tasarımına uygun modelleri sipariş edebilirsiniz. Banyo dolaplarında kullanılan materyaller oldukça dayanıklıdır. Set halindeki ürünler sayesinde banyo dolabına ek olarak etajerli lavabo, düz ayna gibi aksesuarlara da sahip olabilirsiniz. Etajerli lavabolar çeşitli ürünlerinizi yerleştirebileceğiniz bir alan yaratır. Banyo aynaları sayesinde banyonuzu daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Aplik aydınlatma ürünlerini içeren dolap setleri de vardır. Aplik aydınlatmaları kullanarak banyonuzu daha estetik hale getirebilirsiniz. Banyo dolapları yavaş kapanan kapaklara sahiptir. Gürültü sorununu önleyen kapaklar kademeli şekilde açıp kapatabilmeniz için uygundur. İçeriklerinde sifon alt grubuna ve süzgece yer veren setlere VitrA ile sahip olabilirsiniz. Banyo dolabı setleri evinize kullanışlılık katar. 

Banyolara Zarafet Kazandıran Dolaplar

Spot aydınlatma özelliği bulunan banyo dolapları son derece zariftir. Spot aydınlatmadan yararlanmaya başlamak için oda anahtarı bağlantısını gerçekleştirmeniz gerekir. Lavabo ve banyo dolaplarını evinizin ölçülerine uyumlu ürünler arasından satın alabilirsiniz. Parlak yüzey özelliğine sahip olan dolaplar banyonuzun ışıltısını artırır. Dolapların yüzeyini bez kullanarak silebilirsiniz. Yumuşak yüzey dokusuyla öne çıkan mikrofiber bezler temizlik işlemlerini kolaylaştırır. Yüzeyi çizmeyen yumuşak bezler kirleri ve tozları kolayca yok eder. Silme işlemini bezinizi hafif nemlendirerek de yapabilirsiniz. Kuru bir bez kullanmanız yüzeydeki nemi rahatça alabilmenizi sağlar. VitrA banyo dolapları çekmeceli modelleri içerir. Tek çekmeceli ürünlere ek olarak, birden fazla çekmeceye sahip dolaplar da vardır. Çekmecelerden yararlanarak banyonuzda kullandığınız çeşitli ürünleri saklayabilirsiniz. Çekmeceler deterjan, sıvı sabun şişesi, pamuk, tıraş takımı gibi ürünleri yerleştirebilmeniz için uygundur.

Banyonuzun Dekorasyonunu Değiştiren Dolaplar

VitrA banyo dolapları farklı stillerde üretilmiştir. Bu sayede banyonuzda yaratmak istediğiniz dekorasyona uygun ürünlere erişebilirsiniz. Banyo dolabı setleri birbirini tamamlayan parçalardan oluşur. Ayna, dolap, etajer gibi ürünlerin renk ahengi yaratması banyonuza şık bir görünüm kazandırır. Yuvarlak hatları bulunan dolapların estetik bir tasarımı vardır. Keskin hatlarla tasarlanan dikdörtgen dolaplar da banyonuza dekoratif bir görünüm kazandırır. Hareket sensörü bulunan dolaplar konforlu bir kullanım yaşamanızı sağlar. Hareketlerinizi algılayan sensörler, ihtiyaç anında otomatik olarak size aydınlatma desteği sunar. Banyo dolaplarının lamba bölümü geniş ve estetik şekilde tasarlanır. Lamba bölümüne beyaz ya da sarı ışık yayan çeşitli ampulleri monte edebilirsiniz. LED aydınlatma desteği sunan VitrA ürünleriyle banyonuzun ışık gücünü artırabilirsiniz. LED aydınlatma özelliği, ferahlık hissi elde edebilmeniz için idealdir. Çekmeceleri tam açılan banyo dolapları kullanışlılık yaratır. Tam açılma özelliği sayesinde büyük boy ürünleri kolayca yerleştirebilirsiniz.

Soru 1: Banyo Dolaplarının Sağladığı Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cevap 1: VitrA banyo dolapları geniş çekmecelere sahiptir. Banyonuzda kullandığınız eşyaları dolabınızın çekmecelerinde saklayabilirsiniz. Dolapların yüzeyi kolay silinebilen malzemelerle üretilir. Yavaş kapanma özelliği sayesinde çekmecelerinizi güvenli ve gürültüsüz bir şekilde kapatabilirsiniz.

Soru 2: Banyo Dolabı Setlerinde Yer Alan Ürünler Nelerdir?

Cevap 2: Ayna modelleri Banyo dolabı setlerinde yer alır. Farklı boyutlara sahip aynalarla banyonuzda kendinizi net bir şekilde görebilirsiniz. Etajer içeren setler küçük eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için uygundur. Çok sayıda çekmecesi bulunan banyo dolaplarıyla büyük eşyalarınızı güvenli bir biçimde saklayabilirsiniz.

Soru 3: Banyo Dolaplarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Cevap 3: Banyo dolabınızı nemli ya da kuru bezlerle silebilirsiniz. Duşa girmenizden sonra dolapların üzerinde oluşabilecek buğuyu kuru bezlerle silmeniz gerekir. Dolapların yüzeyini ıslak bırakmamaya özen göstermeniz kabarma sorunu yaşamanızı önler. Yüzey silme spreylerini sıkarak da banyo dolabınızı silebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

VitrA Banyo Dolapları

.
.
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/457065/60002241/vitra