VitrA Duş Teknesi

Kusursuz tasarımlarıyla banyoların daha işlevsel biçimde kullanılmasını kolaylaştıran VitrA duş teknesi modelleri, estetik ve konforu bir araya getiriyor. Farklı boyutlardaki banyolar için rahatlıkla değişik ebat ve formlarda VitrA duş teknesi tercih edilebiliyor. VitrA duş teknesi modelleri arasında kare, dikdörtgen ya da köşe seçenekler bulunuyor. VitrA duş teknesi oturmalı modelleriyle özel ihtiyaçlara ve tercihlere de yanıt veriyor.

Seramik ve Akrilik Duş Tekneleri

Dar alanlarda dahi oldukça etkili çözümler sağlayan VitrA duş teknesi boyutları ile olduğu kadar üretildiği malzemeye göre de pek çok seçenek sunuyor. Banyo zeminlerinin ıslanmasını önleyen duş tekneleri seramik, akrilik ya da ahşap malzemelerden üretiliyor. VitrA akrilik duş teknesi çeşitleri ile oldukça ekonomik çözümler sunarken, yüksek kaliteli seramik modeller de uygun fiyat seçenekleri ile satın alınabiliyor. Markanın yüksek standartlarda üretilen seramik ve akrilik modelleri parlak ve canlı görünümünü uzun süre koruyor ve sızdırmaz yapısıyla kusursuz bir kullanım sağlıyor. VitrA seramik duş teknesi seçenekleri beyaz, gri, antrasit gibi renk seçenekleri arasından tercih edilebiliyor.

Güvenli ve Konforlu Kullanım Özellikleri

Markanın özel tasarladığı duş teknesi ürünleri kaydırmaz yüzey yapıları ve özel yüzey motifleriyle masaj etkili rahatlatıcı bir etki oluşturuyor. Su akışını mükemmel biçimde yönlendiren tasarımlar ve su emme özeliği bulunan çıkış hazneleri çok daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Banyo zeminine yerleştirilen modeller yükselti oluşturmadığı için daha rahat bir kullanım sağlıyor. Yere sıfır modeller ayrıca daha şık bir görünüm sunuyor. VitrA duş teknesi oturmalı modelleriyle özellikle yaşlıların işlevsel çözümler oluştururken, farklı bir estetik sunan bu modeller yaşlıların yanı sıra engelliler ve çocuklar tarafından da kullanılabiliyor. Özel akrilik zemine sahip abdest üniteleri de markanın ergonomik modelleri arasında bulunuyor. Hijyen, konfor ve estetiği bir arada sunan VitrA modelleri, kişisel bakımı çok daha pratik hale getiriyor.

VitrA Duş Teknesi Fiyatları

VitrA duş teknesi ölçüleri, yapıldığı malzeme ve boyutlarına göre farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Akrilik malzemeden üretilen modeller her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile büyük ilgi görüyor. VitrA’nın geniş ürün yelpazesi içinde seramik modeller ve değişik tasarım seçenekleriyle her beğeniye ve ihtiyaca uygun duş tekneleri yer alıyor. Küçük boy duş tekneler ile daha büyük ebatlarda olan ve özel tasarıma sahip modeller farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Montaj esnasında kullanılan aksesuar ve sarf malzemelerinin kalitesi de fiyat üzerinde etkili olabiliyor. VitrA markasının yüksek kalite ve konfor sunan duş teknesi modellerini Hepsiburada güvencesi ve çok özel fiyat avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.

VitrA Duş Tekneleri Nasıl Monte Edilir?

Oldukça kolay olmakla birlikte duş teknesi montajının bir profesyonel tarafından yapılması tavsiye ediliyor. Sonrasında sorun yaşamamak için montajın başta gider aparatları olmak üzere doğru biçimde yapılması büyük önem taşıyor. Vitra duş teknesi gider kapağı ve diğer parçaların kusursuz biçimde monte edilmesi gerekiyor.

Hangi Duş Teknesi Şekli Daha İyi?

Duş teknesi seçiminde banyonun yapısı göz önünde tutuluyor. Boşluk alanlar ya da köşelere uygun ürünler seçilebileceği gibi, köşe ürünler dışında kare, dikdörtgen ya da oval ürünler de seçilebiliyor. VitrA duş teknesi 90x90 ölçülerinin yanı sıra değişik ihtiyaçlara uygun pek çok seçenek sunuyor.

Duş Teknesi nasıl temizlenir?

Oldukça sağlam bir malzeme yapısına sahip olan duş teknelerinin temizliğinde başta çamaşır suyu olmak üzere pek çok ürün kullanılabiliyor. Özel banyo temizleyicilerinin yanı sıra beyaz sirke ve limon karışımları da etkili bir hijyen sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

VitrA Duş Teknesi

10 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
DSACategoryId/60002028/455418/18021934/18021982/vitra