Yıldız Mobilya Orta Sehpa

Yıldız mobilya şık, zarif ve kaliteli ürünleri ile yaşam alanlarınızı süslüyor. Geniş ürün gamına sahip olan markanın orta sehpa modelleri farklı tarzlara ve gereksinimlere hitap eden yapısı ile öne çıkıyor. Yıldız Mobilya orta sehpa çeşitleri ana malzeme, dekorasyon detayı, fonksiyonellik, özel işleme, desen, kalıp, ebat, ağrılık ve net hacim değerleri ile sizlere sunuluyor. Böylece hem farklı büyüklükteki alanlara uygun orta sehpalar bulmak hem de çeşitli işlevsellikteki ürünlerle konforlu bir alan yaratmak mümkün oluyor. Yenilikçi teknikler kullanılarak üretilen kaliteli ve dayanıklı orta sehpaları rahatlıkla kullanabilir; klasik, retro, modern vb. tarzları yansıtan modellerle bulunduğunuz alanı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

İşlevsel ve Fonksiyonel Orta Sehpalar

  • Klasik model orta sehpalar hafif ve ergonomik yapıları ile ön plana çıkıyor. Kolay taşınabilen ve temizlenebilen klasik model orta sehpaların konumunu ya da açısını bulunduğu alan içerisinde rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
  • Özel yüzey ve ayak yapıları sayesinde hoş bir görüntü sunan ve stilinizi açığa çıkarma imkanı tanıyan sehpaların, kolay kurulum özellikli olanları, kullanıcıya her daim konfor vadediyor. Kolay montaj sayesinde dilediğiniz zaman kurup kaldırabileceğiniz bir orta sehpa arayışındaysanız, basit hareketlerle ve ekipman gereksinimi olmayan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Ürünlerin ayak ve masa platformlarında kullanılan malzemeler farklılık göstermekle birlikte, doğru bakım ve muhafaza ile uzun yıllar kullanım avantajı içeriyor. Örneğin, ahşap boyalı ayak ve yüzeye sahip mdf malzemeli orta sehpalar, TSE standartlarına uygun olması ile farkını ortaya koyuyor, uzun yıllar kullanım olanağı sayesinde tüketicilerin beğenisini kazanıyor.
  • Depolama gereksinimi olanlara yönelik çekmeceli orta sehpa modelleri bulunuyor. Çekmecelerin iç hacmi, açılma mekanizması, fonksiyonellik derecesi, açılma yönü, sayısı, tutamaç dizaynı ve malzemesi ise modelden modele değişiyor.
  • Yekpare orta sehpa modelleri gibi ayrılabilir modüllere sahip olanlar da kullanışlılığı ile tüketicileri cezbediyor. Ayrı alanlarda kullanılabilir pratik modüler orta sehpaların iç içe geçen dizaynı ayrı kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamıyor.

Kaliteli ve Dayanıklı

Yıldız Mobilya’nın korunaklı özel ambalajlarda gönderimini yaptığı orta sehpaların cam, ahşap, metal vb. malzemeli alanlarının her biri kaliteli yapıları ile uzun kullanım sunuyor. Özel koruma kaplamalı ahşap yüzeyler, paslanmaz çelik metal aksamlar, birinci kalite ahşap ana materyalli platform ve ayak dizaynları sizleri bekliyor. Demonte ürünler, birbirine iyi derecede sabitlenmeleri adına, sağlam bağlantı malzemeleri ile destekleniyor. Masaların tüm kenar ve köşeleri dengeli olacak şekilde tasarlanıyor ve böylece kolay kolay devrilmiyor. Orta sehpaların kenar, köşe ve ayaklarında özel yumuşatma teknikleri kullanıldığından hiçbir kenar kullanıcıya zarar verecek keskinlikte olmuyor.

Şık ve Estetik Alanlar Yaratın

Yıldız Mobilya orta sehpaların klasik, sade ya da gösterişli modelleri bulunuyor. Tüketici beklentilerini ve güncel modayı göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştiren markanın farklı renk, yapı, genişlik, yükseklik, incelik ve özelliklerde orta sehpaları mevcuttur. Örneğin, modüler cam orta sehpalar, oval orta sehpalar, tekli ya da ikili ve daha fazla çekmeceli masa modelleri, mermer yüzeyli orta sehpalar, katmanlı kenar tasarımlı orta sehpalar de dahil geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Yüzey boyutu gibi masa boyu yüksekliği ve ayak yüksekliği de değişkenlik gösterdiğinden, koltuk takımlarınızın genişlik ve yüksekliklerine uygun tamamlayıcı bir orta sehpa tercih edebilirsiniz. Sade tasarımlı ve fonksiyonel bir ürün arayışındaysanız, bölmeli orta sehpa modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kolay bakım özellikli orta sehpalarıi sert bezlerle ya da yoğun kimyasal içeren temizleyicilerle arındırmamaya dikkat ederek uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Farklı renk, yonga levha ve işleme türü seçenekleri ile size ulaşan ürünler arasından tarzınıza, mobilyalarınıza ve masanın konumlandırılacağı alanın özelliklerine uygun olanları tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yıldız Mobilya Orta Sehpa Fiyatları

1 ürün var
  • Marka Yıldız Mobilya
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021332/18021615/yildizmobilya
Başa dön