Atlantik halı 1987 yılında Kayseri'de kuruluyor. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen Atlantik halı tüm üretimini yüksek teknolojiler ile donattığı entegre üretim tesislerinde gerçekleştiriyor. ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi'ne sahip bir Türk halı markası olan Atlantik halı beş kıtada kırk beş ülkeye ihracat gerçekleştirmenin de gururunu yaşıyor. Atlantik halının ihracat oranı toplam üretiminin yüzde altmış beşini oluşturuyor. AR-Ge faaliyetlerine oldukça önem veren Atlantik halı, üretim tekniklerini sürekli geliştiriyor. Çağın ve dünyanın gereklerinden hiçbir zaman geri kalmayan Atlantik halı yenilikçi tasarımları ile daima en iyinin peşinde koşuyor.

Atlantik Halı Modelleri

Geçmişten günümüze Türk kültürünün vazgeçilmez unsurlarından birisi olan halı evlerin vazgeçilemeyen eşyaları arasında yer alıyor. Atlantik halı Türk kültüründen aldığı ilhamla kalitesi ve desenleri ile göz alıcı halılar üretiyor. Atlantik halı modelleri birbirinden şık ve zarif tasarımları ile ev dekorunun tamamlayıcısı oluyor. Her zevke ve karaktere hitap eden Atlantik halı modelleri ile evinize istediğiniz havayı katabiliyorsunuz. Retro tarzı yansıtan modellerle evinizde nostaljik bir hava yaratabiliyorsunuz. Klasik Atlantik halı modelleri modası hiç geçmeyen klasik desenleriyle salonunuzdaki romantik havayı her zaman yaşatmanızı sağlıyor. Modern çizgilere sahip Atlantik halı modelleri de evinizde farklı ve yenilikçi bir tarz yaratıyor. Oryantalist çizgilere sahip Atlantik halı modelleri ise saray odalarının ihtişamını evlerinize taşıyor.

Türklerin Orta Asya'daki göçebe hayat kültüründen günümüze kadar uzanan halı serüveninde bazen mitolojinin bazen de doğanın etkisiyle oluşturulan desenler göze çarpıyor. Türk kültürüne ait geleneksel halı motiflerinin modern bir şekilde yorumlandığı Atlantik halı modelleri soyut bir kültür mirasını da yaşatıyor.

Birbirinden canlı, parlak ve göz alıcı renkleri ile Atlantik halı modelleri renklerin büyüleyici dünyasını evlerinize taşıyor. Atlantik halı mavinin rahatlatıcı etkisini, yeşilin huzurunu, kırmızının enerjisini ve daha binlerce rengin taşıdığı binlerce duyguyu evinize taşıyor. Gökkuşağını andıran renklerinin yanı sıra yumuşacık dokularıyla Atlantik halı modelleri adeta sizi gökyüzünde bir yolculuğa çıkarıyor. Renklerin halı yüzeyindeki ahenkli dansına şahit olacağınız Atlantik halı çocukları da unutmuyor. Çocukların hayal dünyasını zenginleştirecek kadar büyülü renklere ve desenlere sahip halı modelleri ile Atlantik halı çocuk odalarının da vazgeçilmez parçalarından biri haline geliyor.

Atlantik halı desenleri, renkleri ve çizgileriyle olduğu kadar halı üretimindeki öncü teknolojileriyle de fark yaratıyor. Halı modellerinin üretiminde nano teknolojinin imkanlarından faydalanan Atlantik halı markası toz ve leke tutmayan halı çeşitleri ile de büyük bir beğeni kazanıyor. Bakteri oluşumunu engelleyen antibakteriyel halı modellerini de tüketicinin beğenisine sunan Atlantik halı insana ve doğaya saygı anlayışı ile üretim gerçekleştiriyor.

Atlantik Halı Fiyatları

Üretim aşamasında müşteri ihtiyaçlarını, beklentilerini ve memnuniyetini hedef alarak üretim gerçekleştiren Atlantik halı, fiyatlandırma politikasında da müşterilerinin beklentilerini daima göz önünde bulunduruyor. Atlantik halı fiyatları yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde fiyatlandırılıyor. Müşteri beklentileri doğrultusunda oluşturulan Atlantik halı fiyatları ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Bir halının kalitesini belirleyen en önemli etkenlerin başında halıların ilmek sıklığı geliyor. İlmek sıklığı artan halıların kalitesi de aynı oranda artıyor. İlmek sayısı arttıkça kalitesi ve maliyeti de artan halıların fiyatları da buna bağlı olarak artış gösteriyor. Halıların büyüklükleri ve üretildikleri malzemeler de Atlantik halı fiyatları belirlenirken etken unsurlar arasında kendine yer buluyor. Ancak Atlantik halı dünya standartlarında kaliteye sahip halı modellerini son derece uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenilerine sunarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Atlantik Halı Modelleri

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Atlantik
  2. Merinos
  3. Dinarsu
  4. Padişah Halı
  5. Sanat Halı
  6. Saray Halı
  7. Brillant
  8. Confetti
  9. Payidar
  10. Allmode
  11. Halıforum
  12. Bahariye
  13. Rug Viva
  14. Cici Halı
  15. Else Halı
  16. Artemis
  17. Jungle
  18. Efsane Halı
  19. Apex
  20. Pierre Cardin
  21. Bebişim Halı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. İplik Türü
 6. Ebatlar
 7. Tema
 8. Hav Yüksekliği
 9. Satıcı
 • Markalar Atlantik
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/atlantik
BAŞA DÖN