Evinizde, ofisinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz dekoratif özelliklere sahip olan Aypaş marka duvar saatleri bulundukları ortama daha zarif bir görünüm katmayı başarır. Duvarlarınızla uyumlu renklerdeki modelleri sipariş ederek renk ahengi de yaratabileceğiniz saatler farklı genişliklere sahiptir. Yuvarlak modellerle ortama daha samimi bir hava katabileceğiniz gibi dikdörtgen şeklindeki ürünlerle resmi ve kurumsal bir dekoru tamamlayabilirsiniz. Modern teknik yetilere sahip Aypaş saatler aynı zamanda estetik dizaynlarıyla görsel bir kalite de oluşturur. Vakti yakından takip etmek için ideal bir çözüm üreten duvar saatleri işletmenizdeki çalışanları ve müşterileri zamandan haberdar edebilmenizi sağlar. Oldukça da hafif olan saat çeşitleri duvara monte konusunda işlerinizi kolaylaştırır. Kaliteli ve darbelere karşı dirençli malzemelerden oluşan gövdeleriyle fark yaratan Aypaş marka saatleri oda büyüklüğüne göre alternatif ebatlar arasından seçebilirsiniz.

Zamanı Algılamayı Kolaylaştıran Aksesuarlar

  • Salonunuza asabileceğiniz dekoratif duvar saatleri imal eden Aypaş oturduğunuz yerden zamanı net bir şekilde takip edebilmenizi sağlar.
  • Okunaklı yazı karakterlerine ek olarak büyük puntoların kullanılmasıyla da beğeni toplayan duvar saatleri saatin kaç olduğunu dakika bazında net şekilde görebilmeye yardımcı olur.
  • Saatlerin arka kısmında bulunan askılık bölümü duvara monte etme işlemlerini çok daha kolay hale getirerek kullanıcılar için pratiklik yaratır.
  • Aypaş saat çeşitleri renk opsiyonlar ve tasarım çeşitlilikleriyle ofislerinde zarif bir aksesuara yer vermek isteyen çalışanlar için ideal seçenekler barındırır.
  • Saatlerin dayanıklı camlarla üretilmesi ufak kazaların yol açabileceği hasarları önleyerek aksesuarınızı korur.

Güven Veren Özelliklere Sahip Duvar Saatleri

Korunaklı camları çizilme problemine karşı güven veren Aypaş saatler çatlama ve kırılma gibi can sıkıcı sorunlara direnç göstererek uzun ömürlü bir kullanım yaşatır. Sessiz çalışan saat motorları da imal eden marka aracılığıyla duvar saatinizin gövdesini koruyup mekanizmasını değiştirebilirsiniz. Hasar gören ya da çalışmaz halde olan mekanizmaları çıkarıp yenileriyle değiştirerek sadece işlevini yitiren kısımdan kurtulup gövdeyi korursunuz. Aypaş duvar saatleri içerisinden sipariş edebileceği motorlar akrep ve yelkovana ek olarak saniye kolunu da içererek zamanı detaylı şekilde yakından takip edebilmenize yardımcı olur. Vidalarıyla beraber kısa sürede takılıp işlerlik kazandırılabilen saat motorları çerçevesini ve kadranını beğendiğiniz duvar aksesuarınızı koruyarak yeni bir ekipmandan yardım alabilmenizi sağlar. Sessiz bir şekilde işleyerek rahatsız edici bir çalışma gürültüsü yaratmayan Aypaş saatleri sipariş ederek çocuk odası gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Şık Bir Görünüm Oluşturan Dekoratif Aksesuarlar

Sahip oldukları kabartmalı desenlerle ekstra boyut kazanan ve dikkat çeken Aypaş marka duvar saatleri birçok konsepte sahip model içerir. Çiçek temalı duvar saatleri sempatik ve iç açıcı bir görünüm yaratır. Kadranlarında sadece sayılara yer veren saatlerle minimal tasarımlı ve iş yeri, ofis gibi çalışma ortamları için ideal aksesuarlar satın alabilirsiniz. Yuvarlak çerçevelerinin ortasında çeşitli görsel ve çizimlere yer veren baskılarıyla Aypaş duvar saatleri salonunuzu daha sempatik hale getirir. Evinizdeki odaların büyüklüğüne göz önünde bulundurup çerçeve ve çaplarının ebatları değişiklik gösteren aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Arka kısımlarında bulunan düğme aracılığıyla saatinizi doğru biçimde ayarlayıp zamanı geri kalmadan takip edebilirsiniz. Ergonomik gövdeleri kavrama kolaylığı yaratarak montaj işlemlerini kolaylaştıran duvar saatleri düze arka kısımlarıyla duvarınızla uyumluluk yaratır. Eskitmeli görünüme sahip tasarımlara da ürünlerinde yer veren Aypaş kıvrımlı oyma detaylarıyla göz alıcı bir aksesuarı işletmenizin dekorunda kullanabilmenizi sağlar. Çocuk odaları için ideal olan renkli tasarımlarıyla sevimlilikleri artan saatler çizgi film kahramanları ve çeşitli illüstrasyonlarla canlı ve dinamik bir görüntü oluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aypaş Dekoratif Duvar Saatleri

33 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 33 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021458/18032553/aypas