Üstün kalite ve teknik mükemmellik gösteren ürünleri ile Bosch, dünyaca ünlü markalar arasında yer alıyor. Oto aksesuar ürünleri ile dikkat çeken Bosch, ileri teknolojiyi kullanarak üretim gerçekleştiriyor. Geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile sizlere sunulan Bosch oto aksesuarları ve fiyatları beğeninizi kazanıyor.

Verimli Kullanım Sunan Ürünler

Araç bakım ya da herhangi bir kaza sonucunda aracınız oto yedek parçalarına ihtiyaç duyuyor. Motor aksamı, mekanik aksam, kaporta, yürüyen aksam ve direksiyonda kullanılan Bosch oto yedek parçaları, işlevsel özellikleri ile aracınızın iç ve dış aksamlarını güçlendiriyor.

Filtre, motora giden hava ve motor yağı içindeki materyallerin temizlenmesini sağlıyor. Polen, hava, yakıt ve yağ çeşitleri ile Bosch filtreler aracın düzgün bir şekilde çalışmasında etkili oluyor. 

Aracın en önemli ekipmanlarından birisi olan fren sistemi, aracın durmasını ve yavaşlamasını sağlıyor. Bosch oto yedek parçaları içinde bulabileceğiniz fren sistemi ile ilgili fren balataları, ABS sensörleri, el fren teli, fren disk ve kampanaları gibi ürünler yüksek performanslı çalışma göstermeleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.

Aracın hareket edebilmesini sağlayan Bosch ateşleme sistemi ürünleri, pratik kullanımları ile araç sahipleri tarafından tercih ediliyor. Korozyon önleyici özelliği ile Bosch bujiler, gelişmiş tüketim verimliliği ve hızlı ateşleme sağlıyor. Bobin, marş motoru, enjeksiyon, distribütör, marş kömürü gibi Bosch ateşleme sistemi yedek ürünleri birçok farklı seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. 

Elektrik aksam sistemleri, verdiğiniz komutları aküden aldığı enerji ile yerine getiriyor. Aracın kolayca park edilmesini sağlayan Bosch sensör parçaları, birçok mekanik donanımın güvenli bir şekilde çalışmasına destek oluyor. Bosch elektrik aksam ürünleri içerisinde yer alan silecek süpürgesi, far, alternatör, müşür, basınç regülatörü gibi yedek parçalar aracınızın ihtiyacını karşılıyor.

Keyifli Sürüş Sunan Ürünler

Bosch oto aksesuarları ve fiyatları, aracınızın her zaman mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlıyor. 

Yüksek kaliteli kauçuktan üretilen Bosch silecekler, her araca uygun olarak üretilen modelleri ile en üst seviye silme verimliliği sunuyor. Değişen hava koşullarına ve korozyona dayanıklı olan Bosch silecekler, yüksek hızlarda sessiz silme performansı gösteriyor.  

Powerframe teknoloji ile uzun ömürlü kullanım sunan Bosch aküleri, her araca en iyi gücü sunuyor. Taşıma kollarıyla ergonomik kullanım sunan Bosch aküleri, yenilikçi dizayn ızgara çubuklarını doğrudan plaka bağlayıcısına yönlendiriyor ve elektrik akımını en hızlı yoldan elektrik ihtiyacı olan noktaya iletiyor.

Araç akülerinin şarj edilmesinde kullanılan Bosch akü şarj cihazları, bellek fonksiyonuna sahip olması sayesinde kullanılan son cihazın ayarını kaydedebiliyor. Tamamen boş olan akülerin tekrar şarj edilmesine imkân tanıyan Bosch akü şarj cihazları, 6V ve 24V akü kapasiteli modelleri ile öne çıkıyor. 

Çok Amaçlı Kullanımları ile Dikkat Çeken Ürünler

İçerdiği yoğun xenon gazı ve optimize edilmiş flaman teli ile Bosch oto aydınlatma ürünler, zorlu hava koşullarında bile net yol görüşü sunuyor. 

Tekerlekli olması ile kullanım kolaylığı sağlayan Bosch basınçlı yıkama makineleri, yüksek debi ve güçlü çalışma kombinasyonu ile araçlarını etkin bir şekilde temizliyor. Bosch basınçlı yıkama makineleri özel pompası sayesinde hem harici kaynaklardan hem de şebekeden su alınmasına olanak sağlıyor.

Fren hidrolik sistemlerinde kullanılan Bosch fren hidrolik sıvıları, yağlamaya yönelik olarak gelişmiş nitelikli katkılar içermesi sayesinde işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Yolculuk esnasında işaret verilmesini sağlayan yüksek ses gücüne sahip Bosch kornaları yat, tekne, otomobil, hafif ve ticari araçlarda kullanılıyor. 

Herkese uygun olan Bosch oto aksesuarları ve fiyatları, sağlam yapıları ile tercihiniz oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Oto Aksesuarlar

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Ses Ve Görüntü Sistemleri
Oto Ses Ve Görüntü Sistemleri
Oto Yedek Parça
Oto Yedek Parça
Tuning (Auto Sport)
Tuning (Auto Sport)
Yağ ve Yakıt Katkıları
Yağ ve Yakıt Katkıları
Araç Bakım Ürünleri
Araç Bakım Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/bosch