Kolay kullanım sunan ve klasik yöntemlerin boyayı dağıtma ve damlatma problemleri olmayan boya tabancası modelleri, çok yönlü kullanımları ile dikkat çekiyor. Fırça, rulo ve boya kovaları kalabalığını ortadan kaldıran boya tabancaları ile evlerinizin salon ve diğer odalarını çok kısa sürelerde istediğiniz renge boyayabiliyorsunuz. Boya seyreltme ve karıştırma zahmetlerinden kurtaran ürünü kullanmak için tek yapmanız gereken, tetiğe basmak oluyor. Sprey boya tabancaları, yüzeyin tamamına eşit oranlarda boya püskürterek sizi kat kat boya atma yükünden kurtarıyor.

Yüksek itme gücüne sahip elektrikli motor ve elle püskürtme yapılabilen motorsuz modelleri olan boya tabancaları; püskürtme gücü, hava hortumu uzunluğu ve itme gücü özelliklerine göre her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. 280 watt ile 1200 watt arasındaki itme gücüne sahip elektrik motorlu boya tabancaları ile alanı büyük yüzeylere yorulmadan boya yapabiliyorsunuz. Sprey boya tabancaları ile ev ve bahçe duvarlarına yoğun sıvı boya uygulayabildiğiniz gibi ahşap yüzeyleri vernikleyebiliyor; ahşaba cila atabiliyorsunuz. Ürünle birlikte gelen boya, cila ve vernik için ayrı renklerdeki memeleri ile karıştırmadan ve rahatça kullanabiliyorsunuz. Sprey boya tabancalarının yatay, dikey ve nokta formatında boya püskürtme özelliği ile hem büyük alanlarda hem de küçük yüzeylerde sonuç alabiliyorsunuz. 1 litre hacmindeki boya haznelerini kolayca doldurup ara vermeden boya yapmaya devam edebiliyorsunuz. Farklı renk boya veya vernik, cila kullanmak için hazneyi kolayca temizleyerek kullanmak istediğiniz boya ile doldurabiliyorsunuz.

Boyayı uyguladığı basınçla atomize eden ve mikroskobik parçalar hâlinde püskürten sprey boya tabancaları ile boya uyguladığınız mekana kısa sürelerde bambaşka bir hava verebiliyorsunuz. Hava basınçlı boya tabancalarının fırça ve rulo kullanımına gerek bırakmayan akıllı püskürtme yöntemleri ile boya ustalarının yeteneklerine kavuşuyorsunuz. Fırça ve rulonun ulaşamayacağı bölgelere rahatlıkla ulaşabilen öze iğne uçlu sprey boya tabancası modelleri, boyanın ulaşamadığı bir alan bırakmıyor. Panel, ahşap ve beton yüzeyler ya da tuğla ve cephe kaplama malzemelerinin üzerine zaman kaybetmeden hayalinizdeki boyaları mükemmel bir ahenk içerisinde uygulayabiliyorsunuz.

Boya Tabancası Fiyatları

Dayanıklı malzemeden üretilen ve uzun yıllar kullanıma elverişli olan boya tabancası çeşitleri; boyama askılığı, farklı uygulamalara dönük boyama uçları ve ek bir boya haznesiyle birlikte geliyor. Boya tabancası modelleri ile duvarlar, ahşap kapı ve pencerelerde mükemmel sonuç alınabildiği gibi eskimiş mobilyalarınıza taze bir görünüm, yıpranmış salon aksesuarlarınıza yeni bir hava da katabiliyorsunuz. Uzatma hortumu ve entegre makaralar ile oldukça geniş bir erişme mesafesine kavuşan elektrik motorlu boya tabancaları, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Endüstriyel kullanım amaçlı boya tabancası modelleri otomotiv, imalat, havacılık sanayisi ve mobilya imalatı gibi birçok sektörde üstün performans sergiliyor. Hafif olmaları nedeniyle seri boya uygulamaları için ideal olan ürünlerin boyayı yandan ve üstten alan modelleri bulunuyor. Genel endüstri uygulamaları için çok amaçlı ve ergonomik olarak kullanılabilen sprey boya tabancaları, hassas rötuş ve gölgelendirme yapabiliyor. Solvent ve su bazlı boya kullanımlarında mükemmel boya atomizasyonu sunan endüstriyel boya tabancaları, yumuşak tetikleme tertibatı ile rahat bir kullanım sağlıyor. Geliştirilmiş hava akışı ile eşsiz yüzey boyama kalitesi sunan ürün, yüzeyleri minimum boya miktarı ile boyayarak malzemeden tasarruf sağlıyor. Uluslararası çevre ajansı kriterlerine uygun olarak üretilen endüstriyel boya tabancası modelleri, yüksek hızlı boya uygulamalarında üst düzey son kat boya kalitesi sunuyor.

Kullanım amaçları, boya püskürtme yöntem ve hızları, yapımında kullanılan malzemelere göre değişik fiyatlarda sunulan boya tabancası modelleri, yüksek standartlarda boyama kalitesi sunuyor.

Boya Tabancası Fiyatları

97 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Troy
  2. Max Extra
  3. MagicBrush
  4. Wagner
  5. DEVILBISS
  6. Asturo
  7. Bosch
  8. Earlex
  9. KL
  10. Black&Decker
  11. Lotus
  12. Paintzoom
  13. Astor
  14. Einhell
  15. MxS
  16. Voylet
  17. Fivestar
  18. Maestro
  19. Paint Bullet
  20. Paint Runner
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60001252/60007357
BAŞA DÖN