Evinize şıklık katması ve mahremiyetinizi gizlemesi açısından kullanılan Brillant tül perde modelleri farklı renk tonlarında ve tasarımlarda karşınıza çıkar. Aynı zamanda da dikkat çeken desenlere ve faklı kumaş yapısına sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler renk geçişli, çizgili, simli, örme ve pırlanta tül gibi farklı modellerde tasarlanır. Bu tasarımlardan Brillant renk geçişli tül perde modelleri pek çok kişi tarafından eve farklı bir hava kazandırması için kullanılır. Ayrıca dikkat çeken modeller arasından yer alan bu renk geçişli tül modeli genellikle 2 farklı ton olarak seçim yapma imkanı sunar. Brillant renk geçişli tül perde gri renk tonuna sahip olan ürün ile aynı kategoride yer alan tüm modeller açıktan koyuya doğru olan bir görselliğe sahiptir. Oturma ve yatak odası ya da salon gibi pek çok alan için kullanımı ideal olan tül modelidir. Brillant çizgili tül perde çeşitleri eşsiz tasarımı ve duruşu ile oldukça göz doldurucudur. Belirli aralıklar ile pileleri ayarlanan bu çizgili ürünler arasında yer alan, yıkandığında deformasyon oluşmayan, kırışmayan ve yıpranmayan tül modellerini de deneyebilirsiniz. Ürünlerden Brillant simli tül perde modelleri çift mekanizmalı ve asansörlü bir tasarıma sahiptir. Birinci kalite ile üretilen Brillant simli tül modellerinin açma kapama mekanizması her iki yönden de kullanılabilir. Brillant örme tül perde çeşitleri zikzak, çiçekli ya da yapraklı gibi pek çok desen detayı ile karşınıza çıkar. Bu örme tüller içerisinde bir de güneşe ve solmaya karşı oldukça dayanıklı ürünler bulunur. Brillant pırlanta tül perde modelleri de oturma odanız için sade ve son derece şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bu ürünler yıkandığı zaman kırışmayan yapısı ile ütü gerektirmeyen birden fazla tül modeli ile beğeni toplar. Tül perde Brillant markasının sunduğu bu ürünlerden beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Brillant Tül Perde Modelleri

Brillant tül perde modellerinden bazıları düz, sade, keten ve renkli bir görünüme sahiptir. Bu ürünler günlük kullanım için oldukça uygun olan tül çeşitleridir. Farklı kumaşlar ile dikilerek üretilen bu modellerde stor tipli tüller de bulunur. Modellerden Brillant keten tül perde çeşitleri muntazam bir görüntü oluşturmak için kullanılabilir. Pileli ve pilesiz dikim olarak ayrılan bu tüller içerisinden tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kolay takılıp çıkarılan ve zevkinize yönelik olan bu tül çeşitlerinden istediğinizi keyifle kullanabilirsiniz. Brillant düz tül perde modelleri tek ya da çift renk olmasının yanında desensiz olan kullanışlı çeşitlerdir. Bulunduğu ortam ile kolayca uyum sağlayabilen bu tüller göz zevkine hitap eder. Aynı zamanda da evinizin her bölümünde keyifle kullanabilirsiniz. Brillant tül stor perde modellerinin arasında asansörlü tasarımlar da vardır. asansörlü olan ürünler içerisinde bulunur. Kolay kullanıma sahip olan bu storlar aşağı ve yukarı hareket ettirilir. Farklı desenlere sahip olan stor perdeleri mutfakta ya da odalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Brillant renkli tül perde çeşitleri arasında beyaz, gri, ekru ve mavi gibi birçok ürün yer alır. Bu ürünler arasından Brillant beyaz tül perde modelleri şık tasarımları ve sade görünümü ile ön plana çıkar. Ayrıca evinizde bulunan Brillant halı, mobilya ya da diğer aksesuarlar ile kolayca uyum sağlayabilir. Brillant sade tül modelleri arasında bulunan bu ürünler tek renkli tasarımları ile göze çarpar. Antibakteriyel özelliğine sahip olan ürünlerin de yer aldığı bu çeşitlerden, beğeninize hitap eden tül modelini tercih edebilirsiniz. Brillant sade tül perde çeşitlerinden ya da diğer ürünlerden dilediğinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Brillant Tül Perdeler

Tül perdeler kelebekli, çizgili, incili ve nakış işlemeli gibi şık tasarımları ile pek çok kişinin beğenisini toplar. Bunlardan Brillant tül perde çizgili olan modeller dikey ve enine doğru olacak şekilde detaylandırılarak tasarlanır. Brillant dikey tül perde çeşitleri her ev için uygundur. Ayrıca gönül rahatlığı ile tercih ederek diledğiniz pencere için kullanabilirsiniz. Brillant enine çizgili tül perde modelleri de birinci sınıf perdelik kumaş ile üretilir. Bu ürünlerin arasında eteği kurşunlu olan birkaç tül perde modeli de yer alır. Brillant incili tül perde çeşitleri insan sağlığını olumsuz yönde etikilemeyen yapısı ile ön plana çıkar. Şık ve göze hitap eden bu tasarımlar içerisinden bir seçim yapabilirsiniz. Brillant nakış işlemeli tül perde modelleri ve diğer tüm ürünler hijyen kurallarına bağlı kalarak dikilir. Brillant kelebekli tül perde de yatak ve çocuk odaları için uygundur. Göz zevkinize yönelik olduğunu düşündüğünüz bu modelleri evinizde deneyebilirsiniz. Brillant geçişli tül perde çeşitleri arasında da yer alan bu kelebekli ürünlerden birkaçında kemer kısmı bulunur. Bulunduğu ortama şıklık katması amaçlanan bu tüller ile kendi zevkinize hitap eden bir ortam oluşturabilirsiniz. Brillant selvi tül perde Brillant selvi tül perde modelleri ise mobilyalarınız ile kolayca bütünlük sağlayabilir. Brillant hazır tül perde çeşitleri arasından ya da diğer ürünlerden dilediğiniz boyda tercih ederek uzun vadede keyifle kullanabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile Brillant Tül Perde

Brillant tül perde fiyatları ürünlerin modellerine, kumaş tipine ve kullanışlı yapısına bağlı olarak her bütçeye yönelik olacak şekilde oluşturulur. Brillant keten tül fiyatları da kalitesine bağlı olarak ayarlanır. Farklı desenlerin işlendiği bu tül modelleri üzerinde zincir şeklinde ve puantiyeli görünümün yer aldığı birçok ürün bulunur. Bu ürünlerden Brillant zincir tül perde modelleri ütü istemeyen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda da Brillant zincir desenli tül perde çeşitleri modern mobilyalar için oldukça uygun olan ürünlerdir. Polyester, ipek ve keten gibi pek çok farklı materyal ile Brillant tül perde çeşitleri tasarlanır. Bu çeşitler arasından beğendiğiniz modeli ve kumaş yapısını seçebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız alanın boyutlarına bağlı olarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Brillant puantiyeli tül perde modellerinde 30 dereceye kadar yıkanan ve düşük ısıda ütü ile kullanım imkanı sunan ürünler bulunur. Dilerseniz bu ürünlerden ya da Brillant stor tül perde çeşitlerinden istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Pratik kullanım imakanı sunan bu stor tül perde modelleri mutfak, salon ve yatak odaları için kullanılabilir. Eşsiz tasarımları ile modern bir görünüm oluşturmak için ideal olan tül modelleridir. Brillant tül perde çeşitleri ve fiyatları ile ilgili pek çok bilgiye Hepsiburada aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Brillant Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Tül perde çeşitlerinden bazıları çamaşır makinesinde 30 derecelik sıcaklık ile yıkanabilen ürünlerdir. Aynı zamanda da düşük ısı ile ütülenerek nemli bir şekilde asılması gereken pek çok ürün modeli de bulunur.

Brillant Tül Perde Nerelerde Kullanılır?

Şık tasarımlara sahip olan Brillant tül perde çeşitleri balkon, mutfak, oturma ve yatak odası gibi pek çok alan için tercih edilir. Ayrıca dilerseniz modeller içerisinden ofis ortamınız için de bir seçim yapabilirsiniz.

Brillant Tül Perde Hangi Materyaller ile Üretilir?

Farklı kumaşlar ile tasarlanan tül perde modelleri organze, vural, tergal, ipek, keten ve polyester gibi birbirinden farklı materyaller ile üretilir. Her birinin dokusu farklı olan bu çeşitler uzun süre keyifle kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Brillant Tül Perde Modelleri ve Fiyatları