Hayalleri tasarlama amacıyla yola çıkan Brillant; sıra dışı tasarımlarını 40 yılı aşkın tecrübesi, birinci sınıf işçilik ve dayanıklılık ile bir araya getiriyor. Brillant tül perde çeşitlerinde sadece kalitesinden emin olunan, kıymetli materyaller tercih ediliyor. Bu da kolayca temizlenen, rengini ve biçimini uzun yıllar koruyan ve zor kirlenen tül perde modelleriyle tüketicilerin buluşmasını sağlıyor.

Brillant Tül Perde Modelleri

Brillant tül perde modelleri arasında "hayalet tül" olarak bilinen sanal zemin tül perde modelleri dikkati çekiyor. Uzaktan perdenin zemin kısmı bütünüyle şeffaf görünürken dikkatin tümü motif kısmına çekilen sanal zemin tül perde modelleri, zikzak motif gibi modern tasarımların yanı sıra çiçek ve damla gibi klasikleşmiş motiflerin farklı yorumlarına da yer veriyor. Renk olarak her zaman popülerliğini koruyan beyaz, kırık beyaz, ekru ve krem renginin yanı sıra yeşil, turuncu, sarı gibi farklı renklere de yer veriliyor.

Brillant tül perde modelleri arasından diğer ön plana çıkan model de KDK örme düz tül perde modeli olarak görülüyor. İp tül olarak geçen KDK örme düz tül perde; salon, mutfak, banyo ya da yatak odasına sıra dışı dokunuşlar yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Brillant tül perde modellerini benzersiz kılan bir diğer faktör ise motiflerde beyazın yanı sıra mavi ve kahverengi gibi renklerin de ustaca kullanılması oluyor. Genellikle, kullanılan renklerin şeffaf tonları tercih edildiği için tül perdenin orijinal rengi bastırılmış olmuyor, muhteşem bir bütünlük hissi ile birlikte kullanılan odaya ferah bir hava kazandırılıyor. İçinde renk kullanılmış tül perde modellerinin, kullanıldıkları ortama sadelikten uzaklaşmadan hafif bir renk katması hoş bir ambiyans yaratıyor.

İnceliğiyle ilgi toplayan Şam işi Brillant tül perde modelleri; markanın gelenekselleşmiş motifleri yeniden yorumlamada ne kadar usta olduğunu gösteriyor. Onlarca minik motifin birleşerek yeni motifler meydana getirdiği bu modeller, sanıldığının aksine sade görünümü ile dikkat çekiyor. Son derece ince bir çalışmayı gerektiren Damaks, yani Şam işi tül perde modellerinde genel olarak sanal zemin kullanılıyor. Bu çalışma, motiflerin güzelliğini daha da ortaya çıkarıyor.

Brillant Tül Perde Fiyatları

Perde tasarımlarında zarafet ve sanatı hissedeceğiniz Brillant; evine değer veren, dekorasyonda küçük ayrıntıların büyük şeyler değiştirdiğine inanan, özgün ve cesur kişiliklerden ilham alıyor. Modaya yön veren tasarımlarının her bir ilmeğinde yer alan özgünlüki gelip geçici heveslerden ziyade, uzun yıllar kullanabileceğiniz perde modellerine sahip olmanıza yardımcı oluyor. Özenle seçilen materyaller sayesinde, üretilen tül perdeler makinede yıkanabiliyor. Defalarca yıkandığında bile deformasyona uğramıyor, herhangi bir çekme ya da büzüşme gerçekleşmiyor. Leke tutmaz kumaşı, 30 derecelik yıkamada bile yeni gibi görünen ışıltısını kazandırmaya yetiyor. Kırışmazlık özelliği kazandırılmış olan tülleri, makinede hassas yıkama programında yıkadıktan sonra isteğe bağlı olarak ütüleyebilirsiniz.

Hem tasarımı, hem de dayanıklılığı ile yıllara meydan okuyacak olan Brillant tül perdeler sayesinde, salonunuz başta olmak üzere, evinizin tüm odalarının havasını kolayca değiştirebilirsiniz. Her keseye uygun Brillant tül perde fiyatları, evinize istediğiniz havayı taşımanız için size oldukça cazip alternatifler sunuyor. Kalitesine göre son derece uygun olan fiyatları sayesinde farklı tarz ve tasarımlarda Brillant tül perde modellerine evinizde şans verebilir, değişiklik istediğiniz zaman kolayca değiştirerek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı doğru analiz eden Brillant, tül perde modellerinde uzun soluklu çözümleri evinize getirmeyi hedefliyor. Duruşuyla kalitesini belli eden fakat aynı zamanda uygun fiyatlara sahip tül perde arayışındaysanız Brillant'ın benzersiz tül perde modellerine şans verebilir, harika tüllere kavuşmanın keyfini sürebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Brillant Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Marka