Stor perde çeşitlerinden biri olan zebra perdeler, tek kattan oluşan stor perdelerden farklı olarak iki kat kumaştan oluşuyor. Tıpkı stor perdede olduğu gibi polyester kumaştan üretilen ve çizgili görünümü nedeniyle zebra ismini alan perde, hem gündüz hem de gece kullanılabilen yapısı ile evlerde ve iş yerlerinde tercih ediliyor. Pratik kullanımı ile ikinci bir perdeye duyulan gereksimi ortadan kaldıran zebra perdeler yaygınlaşarak tül perdenin yenini almaya başlıyor. Değişen desenleri ve modelleri ile farklı ortamlarda kullanılmaya başlayan zebra perdeler, farklı marka çeşitleri ile piyasada yerini alıyor.

Brillant Zebra Perde Modelleri

Ürettiği çeşitli ev tekstil ürünleri ile tanınan markalardan biri olan Brillant’ın perde koleksiyonları arasında zebra perde çeşitleri de bulunuyor. Değişen tasarımları ve ebatları ile farklı ortamlarda kullanılacak Brillant zebra perde modelleri arasında baskılı ürünler, desenli perdeler, tek renk perdeler ve daha birçok model yerini alıyor. Desenli perdelerde mutfak için çeşitli desenlere sahip ürünler, çocuk odalarına uygun modeller ve çiçekli, şık desenlere sahip modeller bulunuyor. Mutfak ürünlerinde kahve ya da çeşitli meyveler ile mutfak konseptine uyum sağlayacak ürünleri tercih edebilirsiniz. Çocuk odalarına uygun Brillant zebra perde çeşitleri arasında ise kız ve erkek çocuklar için farklı temalarda ürünler sizlere sunuluyor. Kız çocukları için prenses ya da kelebek gibi desenlere sahip ürünleri bulabilir, erkek çocukları için araba, süper kahraman temalı modelleri inceleyebilirsiniz.

Zebra perdeler arasında çok desenli ürünler ise ağırlıklı olarak çiçek ya da geometrik temalara sahip oluyor. Yatak odalarından salonlara kadar birçok alanda kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerin dışında renkli modeller de bulunuyor. Renkli modellerde koyu krem gibi her ortamda kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilir ya da evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçmeniz gereken koyu kahve, siyah, pembe gibi ürünleri temin edebilirsiniz. Renkli zebra perde modellerinde simli çizgili ürünlerse daha şık duruşları ile ilgi çekiyor. Hafif ışıltılı duruşa sahip ürünleri ev dekorasyonunuza uygun olarak seçebilirsiniz. Beyaz Brillant zebra modelleri ise klasik tarzı ile her dekora uyum sağlayabilecek modeller olarak perde çeşitleri arasında bulunuyor.

Brillant Zebra Perde Fiyatları

Brillant zebra perde fiyatları ürünlerin tasarımı ve ebatları ile doğru orantılı olarak belirleniyor. Şık ve gösterişli bir tasarıma sahip, etek kısmı boncuklarla süslü ürünler ve birden fazla rengin kullanıldığı ürünler, fiyat açısından değişiyor. Tek renk ürünlerin yanında renkli ve desenli modellerin bulunduğu boncuklu perdeleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Boncuk kullanılmayan etekli zebra perdeler ise boncuklu modellere oranla daha cazip fiyatlara sunuluyor. Boncuklu modellerde olduğu gibi farklı renk ve desenlerde perdelerin yer aldığı etekli zebra perdelere de erişebilirsiniz. Gösterişli bir tasarıma ve ışıltılı tonlara sahip olan etekli zebra perdeleri ise birbirine yakın fiyatlara sahip olduğu için zevkinize uygun ürünleri belirleyebilirsiniz. Perde çeşitlerinde eteksiz modeller ise ürün tasarımına bağlı olarak farklı fiyatlar ile sunuluyor. Desenli ve ışıltılı tasarıma sahip modeller ile daha kullanışlı tasarımı ile öne çıkan sade modeller, markanın belirlediği fiyat seçenekleri ile alıcıya ulaşıyor. Oldukça farklı modellerin yer aldığı ürünler arasında evinizin dekoruna uygun olanları seçebilirsiniz.

Brillant zebra perde fiyatları ürün ebadına bağlı olarak da değişiyor. Aynı modelin küçük ebatlarda modeli daha düşük fiyatlara satılırken, daha büyük pencereler için tasarlanan geniş ebatlı perdelerin fiyatı artıyor. Ebatları ile paralel fiyatlara satılan perdeleri inceleyerek bütçenize uygun ürünleri sıralayabilirsiniz. Aynı zamanda kornişe takılma aparatı ile gelen ürünleri farklı fiyat seçenekleri ile bulabilir, Brillant zebra perde çeşitlerinden size uygun olanı sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Brillant Zebra Perde Fiyatları

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme