En Ucuz ve Kaliteli Çift Kişilik Nevresimler

Ev tekstili ürünleri içerisinde, sağlığı ve dekorasyonu en fazla ilgilendiren ürünlerin başında nevresim takımları geliyor. Temiz, kaliteli ve hijyenik bir ev yaşamının olmazsa olmazları arasında yer alan nevresimler, her ihtiyaca, beklentiye ve zevke uygun seçenekleri ile herkese hitap ediyor. Çift kişilik nevresimler, iki kişilik yatakların tekstil ihtiyaçlarını karşılayan özellikleri ile birkaç temel parçayı bir araya getiriyor. Takımların içerisinde, çift kişilik yorganı kaplayan kılıf, iki yastık kılıfı ve çift kişilik yatağa uygun ölçülerdeki çarşaf bir arada bulunuyor. Her bir parça aynı tasarımın unsurları olarak uyumlu bir bütünlük oluşturuyor. Ürünlerin tümünde, kumaş ve doku kalitesi kadar, biçki ve dikiş kalitesi de öne çıkıyor. Düz renklerden alabildiğine renkli desenlere kadar, nevresim modellerinde çok zengin bir çeşitlilik bulunuyor. Çift kişilik yatak ve yorgan ölçülerine uygun olarak üretilen ebatları sayesinde, takımlar iki kişiye uygun tüm yataklara uyum sağlıyor. Yatak odasında kolay temizlenir, sağlıklı, zevkli, göze hitap eden ürünler kullanmak isteyenler için çift kişilik nevresim modelleri göz alıcı alternatifleri oluşturuyor.

Çift Kişilik Nevresim Modelleri

Şık, modern ve özgün tasarımları ile beğeni toplayan çift kişilik nevresim modelleri, gündelik ev hayatında özellikle hanımların yüzünü güldürüyor. Modeller, nitelikli kumaşları sayesinde hem aile fertlerinin sağlıklı ve rahat uykulara sahip olmalarını kolaylaştırıyor, hem de gerektiğinde kolayca temizleniyor. Çok farklı seçenekleri ile beklentileri her açıdan karşılıyor. Yatak odalarının ve yatak takımlarının yapılarına, mobilyalarına, modellerine ve renklerine uygun olarak, takımlar arasından istenen seçim yapılabiliyor. Yatak, yorgan ve yastıklar, nevresim takımları sayesinde hem hijyenik olarak kullanılabiliyor hem de nefes alarak sağlıklı ve kullanışlı kalıyor. Nevresim modelleri, sadelikten hoşlananlar için, düz renkli, pastel tonlarda ya da sadece zarif detaylarla zenginleştirilmiş modeller içeriyor. Ancak daha gösterişli tekstil ürünlerini sevenler için, çarpıcı desenleri ile hayal gücünü harekete geçiren tasarımlar da bulunuyor. Desenlerde kullanılan motifler arasında minimalist ve incelikli çizgiler de, iri ve görkemli çizimler de yer alıyor. Soyut çalışılmış tasarımlar göz zevkine hitap ederken, çeşitli figüratif desenler de nevresim modelleri üzerinde sıklıkla yer alıyor. Romantik renk ve desenleri ile özel modeller, yeni evlilerin çeyizleri içerisinde keyifle yerini alıyor. Tuttukları takımın renklerini ve logosunu yatak odasında görmek isteyenler için de, sevdiği şehirlerden, sevdiği çiçeklerden kesitler görmek isteyenler de kendilerine göre seçenekleri çift kişilik nevresimlerin içerisinde rahatlıkla bulabiliyor.

Çift Kişilik Nevresim Fiyatları

Kullanılan iplikten dikişteki özene kadar bir bütün olarak kaliteyi yansıtan çift kişilik nevresim fiyatları ise, kullanıcı açısından beklentileri karşılayan ve kalite fiyat dengesini ortaya koyan özellikte bulunuyor. Kullanıcı dostu fiyatlar, takımların bazı niteliklerine uygun olarak farklılıklar göstermekle beraber, belirli bir aralıkta seyrediyor. Nevresim modelleri, solmayan renkleri, kolay yıpranmayan kumaşları ve yıkandıkça bozulmayan biçimleri sayesinde uzun kullanım ömrü sağlıyor. Uzun süreli kullanım imkanı kullanıcı için avantaj oluşturuyor. Gerek yastık kılıflarının gerekse yorgan kılıflarının deforme olmaması, ilk günkü zevkle ve güzellikle ürünlerin yatak odalarına eşlik etmesini sağlıyor. Her bir model bedelinin karşılığını kullanıcıya fazlasıyla sunuyor. Şık, kullanışlı ve pratik seçenekler içerisinde, kolay ütülenen çeşitler aynı zamanda ev yaşamında zamandan da tasarruf sağlıyor. Nevresimlerin fiyatları özellikle belirli indirim fırsatlarıyla kullanıcı için daha da tercih edilir hale geliyor. Takımlar içerisinde yer alan tüm parçalar bir bütün olarak tek fiyat içerisinde değerleniyor. Siz de yatak odalarınızı en güzel ve kaliteli nevresimlerle, gönlünüzce donatabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çift Kişilik Nevresim

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510001/60004325