Oyuncak sektörünün çığır açan markalarından biri olan Fisher-Price, 1930 senesinde Amerika’da kurulduğundan beri orijinal tasarımlara sahip ürünleriyle çocukların ve ebeveynlerinin tercihi olmayı başarıyor. Anne ve bebek ürünleriyle üretim hayatına başlayan firma, piyasaya sürdüğü oyuncak modelleriyle büyük ses getirip dünya çapında üne kavuşuyor. Günümüzde Fisher-Price oyuncak çeşitleri, çocukların oyun oynama keyfini doruklara çıkarıyor, hayal güçlerini yeni ufuklara taşıyor ve okul öncesi gelişimlerine katkı sağlıyor.

Fisher-Price Nasıl Bir Markadır?

Oyuncak denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Fisher-Price, ürünleriyle dünyanın dört bir yanında bulunan her yaştan çocuğa hitap ediyor. Özgün dizayna sahip, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek sağlamlıkta ve çocuklara zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş olan Fisher-Price oyuncak modelleri beğeniyle karşılanıyor. Markanın oyuncak modelleri arasında erkek ve kız çocukları için özel olarak tasarlanmış olan alternatifler bulunuyor. Markanın ürün çeşitliliği, çocuklara zengin seçenekler arasından seçim yapma şansı tanıyor.

Fisher-Price Oyuncak Ne İşe Yarar?

Fisher-Price oyuncak, çocukların oyun zevki yaşamasını, neşeli vakit geçirdiği için odaklanmasını ve eğlenirken öğrenmesini sağlıyor. Böylelikle markanın oyuncak modelleri, çocukların zamanlarını oynayarak geçirmelerini mümkün kılan bir araç olmanın ötesinde bir öğretici araç görevi de üstleniyor. Fisher-Price oyuncak çeşitleri, çocuklarının gelişimlerini önemseyen ve mutlu olmalarını arzu eden ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Son derece yüksek bir kullanıcı memnuniyeti oranına sahip olması, markanın başarısını gözler önüne seriyor.

Fisher-Price Oyuncak Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Markanın üretmiş olduğu oyuncak modellerinin farklı özellikleri bulunduğu için kullanımları değişkenlik gösteriyor. Anne & bebek ürünlerinin kullanımında etkin rolü anneler üstleniyor. Çocukların motor gelişimlerine katkıda bulunan oyuncak araçların ve eğitim setlerinin kullanımlarında ise çocukların hızlı öğrenme adına yalnız başlarına bırakılmaları öneriliyor. Oyun oynamaya teşvik eden oyuncakların kullanımının ise sosyalleşme sorunu yaşayan çocuklara yardımcı oluyor.

Fisher-Price Oyuncak Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Fisher-Price oyuncak çeşitleri, farklı yaş gruplarına yönelik şekilde üretiliyor. Markanın oyuncak modelleri 0 – 24 ay, 2 – 4 yaş, 5 – 7 yaş, 8 – 12 yaş ve 12 yaş üzeri çocuklara özel olarak tasarlanıyor. Fisher-Price, bebeklikten başlayan, okul öncesi dönemle devam eden ve okul sonrası dönemle sonlanan tüm çocukluk evrelerine yönelik oyuncak modelleri geliştirmiş bulunuyor.

Fisher-Price Oyuncak Çeşitleri Nasıl Seçilir?

Fisher-Price oyuncak çeşitleri arasından seçim yaparken kategorileri incelemek, ebeveynlere çocuklarına uygun bir ürün bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Fisher-Price oyuncak seçkisi içerisinde bebek oyuncakları, peluş oyuncaklar, kumandalı araçlar, figür oyuncaklar, yapı oyuncakları, mesleki oyun setleri, dış mekan oyuncakları, sanat, bilim ve beceri oyuncakları, eğitici ve öğretici oyunlar, çocuk bisikletleri ve çocuk multimedya ürünleri yer alıyor.

Hangi Fisher-Price Oyuncak Model Daha İyidir?

En iyi oyuncak seçimi için her çocuğun bulunduğu döneme ve kişisel özelliklerine göre hareket etmek gerekiyor. Bu nedenle Fisher-Price oyuncak alacak olan bir ebeveynin çocuğu için en uygun modelde karar kılması tavsiye ediliyor. Dış mekanda oynamaya yönlendiren oyuncaklar, sanata ve bilime ilgi uyandıran oyuncaklar ya da multimedya özellikli oyuncaklar, çocukların farklı şekillerde yönlendirilmesini sağlıyor.

Fisher-Price Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fisher-Price oyuncak çeşitleri, yaş, model ve türe göre kategorize ediliyor. Dolayısıyla çocuğu için bir Fisher-Price oyuncak satın almak isteyen ebeveynin öncelikli olarak ürünün çocuğunun yaş grubu için uygun olup olmadığını kontrol etmesi gerekiyor. Çünkü bir bebek oyuncağı ile çocuk oyuncağı arasında belirgin farklılıklar bulunuyor. Ürünün tür ve model seçimi ise çocuğun karakter özelliklerine göre yapılabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fisher-Price En Güzel Oyuncaklar

69 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Fisher-Price Oyuncaklar
  2. LEGO Oyuncaklar
  3. Barbie Oyuncaklar
  4. Hotwheels Oyuncaklar
  5. Pilsan Oyuncaklar
  6. Dolu Oyuncaklar
  7. Nerf Oyuncaklar
  8. Baby Alive Oyuncaklar
  9. Clementoni Oyuncaklar
  10. L.O.L Oyuncaklar
  11. Kanz Oyuncaklar
  12. Littlest Pet Shop Oyuncaklar
  13. Play-Doh Oyuncaklar
  14. Bondigo Oyuncaklar
  15. Dede Oyuncaklar
  16. Playgro Oyuncaklar
  17. Cicciobello Oyuncaklar
  18. Chicco Oyuncaklar
  19. Harika Kanatlar Oyuncaklar
  20. Transformers Oyuncaklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Karakter / Tema
  1. Hayvan
  2. Manyetik Bloklar
 7. Cinsiyet
  1. Erkek Çocuk
  2. Kız Çocuk
 8. Yaş Aralığı
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Fisher-Price
DSACategoryId/2147483639/23031884/fisherprice
Başa dön