En Ucuz ve Kaliteli İp Perdeler

Odalarınızda ferah ve aydınlık bir hava yaratan ip perde çeşitleri zarif görünümleriyle dikkat çekiyor. İnce şeritler halinde cam boyunca uzanan perde, gün ışığının odaya dolmasını sağlayarak evinizde aydınlık ve sıcak bir görüntü yaratıyor. Etkileyici dekoratif görünümleriyle yaşam alanlarına özgünlük katan perdeler, farklı ev dekorasyon ürünleriyle uyum sağlayacak tasarım detayları barındırıyor.

İp Perde Fiyatları

Dekoratif ip perde fiyatları tasarım detaylarının özgünlüğüne ve üretiminde kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı ip perde modelleri değerli taşlar ve cevherlerle süsleniyor. Değerli taşların kullanılması ürünün fiyatının artmasına sebep olabiliyor. El yapımı modellerin üretilmesinde kullanılan teknikler ve işçiliğin zahmetli oluşu fiyatı etkileyebiliyor. Bazı ip perde koleksiyonlarında ev dekorasyonu alanında uzman ünlü tasarımcıların imzası bulunuyor. Ünlü tasarımcıların ürün üzerinde gerçekleştirdiği özgün çalışmalar da ürün fiyatının artmasına sebep olabiliyor.

İp perde seçerken ürünün evinizin dekorasyonuyla ve tavan yüksekliğiyle uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Perdeyi kullanacağınız odanın tavanı çok alçaksa, kumaştan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Kumaş veya tül perdelerin boy uzunluğunu ayarlamak, tamamı boncuklu olan modellere göre daha kolay olduğundan alçak tavanlı odalarınız için kumaş veya tül şeritli perdeler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda klasik detaylar ön plana çıkıyorsa, bu tasarımları kullanarak daha uyumlu bir görüntü yaratabilirsiniz. Modern dekorasyon detaylarına sahip odalarınız için boncuklu veya tüy detaylı modelleri seçebilir, perdenin diğer eşyalarınızla hoş bir bütünlük yakalamasını sağlayabilirsiniz.

İp Perde Modelleri

Evinize orijinal bir hava katacak olan ip perdelerin farklı beğenilere hitap edebilecek pek çok modeli bulunuyor. Oldukça farklı dekorasyon tarzlarıyla uyumlu bir görüntü yaratabilecek perdelerin üretiminde tül, kumaş, boncuk ve tüy gibi pek çok materyal kullanılıyor. İnce şeritlerden oluşan modellerin bütün şeritlerinin aralıklı bir şekilde tutturulduğu üst bant, perdenin bütünlüğünü ve eşit aralıklı görüntüsünü korurken, bir yandan da perdeyi kornişe takma açısından kolaylık sağlıyor. Perdenin zarif malzemesi ve eşit aralıklı boşlukları dışarıdan ışık vurduğunda estetik bir görüntü yaratıyor. Gün ışığından yüksek verim alabilmenizi mümkün kılan bu tasarım, aydınlatma için daha az elektrik harcamanıza katkı sağlıyor. Şerit iplerden oluşan perdelerin tasarımında aşağıya doğru uzanan ve her bir şeritte diğeriyle uyumlu desenler veya süslemeler kullanılıyor. Pek çok modelde bu süslemeler eşit aralıklarla yerleştirilerek estetik bir görüntü oluşturuyor. Büyük parçalı dekoratif aksesuarların kullanıldığı bazı ürünlerde, aralarda istenilenden fazla boşluk bırakmamak için yan yana gelen şeritlerde aksesuarlar boşlukları kapatacak şekilde konumlandırılıyor.

Kumaş ve tül perde çeşitleri arasında modern geometrik desenli veya taşlı süslemelerin kullanıldığı tasarımların yanı sıra, desensiz tasarımlar da bulunuyor. Pek çok özgün renk seçeneğine sahip ürünler, zarif görünümleri sayesinde ev aksesuarlarıyla hoş bir bütünlük yakalıyor. Döşemelerinizin renklerine uygun renklerde seçebileceğiniz perdeler, cam üzerinde kalın bir tabaka oluşturmadığı için odanın daha geniş ve ferah olarak algılanmasını sağlıyor. İp perdelerin dekoratif malzemelerden oluşan modelleri de bulunuyor. Tüy ve boncuk gibi ürünlerin ana hattı oluşturduğu modeller, incecik ve uçuş uçuş görüntüleri sayesinde hem sade dekorasyonlu odalarda zarif bir dekoratif detay gibi algılanıyor, hem de kalabalık ve yoğun odalarda görüntü kargaşası oluşmasını engelleyerek daha az göz yoran bir görüntü yaratıyor. Dışarıdaki manzaranın ev içerisinden de görünebilmesini sağlayan şık tasarımlı ürünler, evinizin dış dünyadan kopmasını engelliyor. İp perdeler, yalın tasarımları sayesinde gösterişli fon perdelerle kombinlendiğinde bile duvarınızda boğucu bir görüntü yaratmıyor ve evinizin havasını olumlu yönde değiştiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İp Perde Fiyatları ve Modelleri

353 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 353 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/9024239