Loreal Colorista

Günümüzde renkli saç boyalarına olan hayranlıklar, çocuklardan yetişkinlere kadar geniş yaş grubuna hitap ediyor. Markaların ürettiği saç boyaları arasında en popüler olanlardan Loreal colorista ilk sıralarda yer alıyor. Klasik renklerin dışına çıkarak muhteşem saçlar ortaya çıkmasını sağlayan markanın boyaları sprey ve sıvı halde yer alıyor. Saçlara makyaj yapmanın mümkün olduğunu sizler de bu boyalar ile görebilirsiniz. Loreal colorista sprey tarz en sık tercih edilenlerdendir. Sprey boyalar gün boyu saçta kalarak istendiği zaman çıkartılabilir. Kırmızı, mavi, mor, sarı, yeşil gibi geniş renk seçenekleri mevcuttur. Hem kahverengi hem de sarı saçlara uyum sağlayan markanın boyaları pratik kullanım sunar. Çocuklarınız renkli saçlara olan ilgisini dışarıya yansıtmak istediğinde Loreal colorista geçici saç boyası kullanabilirsiniz. Bu sayede hem hevesini almış olacak hem de saçlarında herhangi bir yıpranma meydana gelmeyecektir. Markanın saç açıcıları ve boyaları içeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmadığından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Saçlarınızın tonunu açmak için markayı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. 

Loreal Colorista Çeşitleri

Son zamanlarda adından sıklıkla söz edilen markanın saç boyaları güvenle ve sevilerek kullanılanlardandır. Birden fazla çeşide sahip olan boyalar tüm saç renklerine uyum sağlar. Saçlarınız koyuysa pastel tonları, açıksa daha soft renkleri tercih edebilirsiniz. Koyu saç renginizi değiştirmek ve geçişli tonlar elde etmek istiyorsanız Loreal colorista renk açıcı ile 2-4 tona kadar tek seferde açabilirsiniz. Renkli tonları ile 1-2 haftaya kadar saçta kalan çeşitlerinden uygulama yapabilirsiniz. Saçlarınızla etrafı büyülemek markanın boyaları ile sizin elinizde. Sprey çeşitleri ile saçınızda birden fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Kalıcı saç renginizden sıkıldığınız zamanlarda zevkle boyayabilirsiniz. Jel formülünde olan boya çeşitleri sprey boyalara oranla daha uzun süre saçta kalır. Loreal colorista renkleri arasından ten ve saç renginize uygun seçerek kullanabilirsiniz. Onlarca boya çeşidi arasından saç tipinize uygun olanı kullanarak dış görünüşünüze hayalinizdeki dokunuşları yapabilirsiniz. Kalıcı saç renginizin size herhangi bir sıkıntı yaşatmadan değişmesi için markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Loreal Colorista Çeşitleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klasik saç renginizden sıkıldığınızda pratik bir şekilde geçici olarak değiştirmek oldukça kolaydır. Loreal colorista saç boyası çeşitleri ile bu işlemi daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Saçlarınıza boya uygulaması yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar mevcuttur. İlk olarak hangi boya çeşidini kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Sprey ya da jel formunda yana seçim yaptıktan sonra boyamak istediğiniz saç bölümüne karar vermelisiniz. Jel formunda seçtiğiniz takdirde herhangi bir yere bulaşma yapmadan uygulayabilmeniz mümkündür. Markanın boyalarını kullanmadan önce talimatları mutlaka okumalısınız. Boyanın saçınızın her yerine eşit uygulanmasını sağlamalısınız. Sprey şekilde olan boyayı uyguladığınız andan itibaren saç tellerinize nüfuz ederek kendini gösterir. Jel formunda ise belirli bir süre bekledikten sonra yıkamanız gerekir. Boyaları doğru şekilde kullandığınız takdirde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Uygulama yaparken boyanın etrafa sıçramaması için eski bir bez üzerinde yapmanız avantaj sağlar. Saç boyasını uygularken ne kadar dikkatli davranırsanız o kadar iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Loreal Colorista Çeşitleri Hangi Saç Tiplerine Uygundur?

Markanın geniş renk seçeneklerinde ve farklı formüllerde ürettiği saç boyaları ince ve kalın telli tüm saç tiplerine uyum sağlar.

Loreal Colorista Çeşitleri Ne Kadar Kalıcılık Sunar?

Markanın boyalarının kalıcılık süresi çeşitlerine göre değişir. Jel çeşitleri sprey boyalara oranla daha uzun süre saçta kalır.

Loreal Colorista Çeşitleri Suya Dayanıklı mıdır?

Sprey boyalar su ile temas edene kadar saçta kalırken, jel boyalar 1-2 hafta kadar yıkanmasına rağmen saçtan akmaz. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
loreal colorista
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti

loreal colorista

ile ilgili 13 ürün bulduk
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 20 / 20 ürün