Mentalup

MentalUP birbirinden eğlenceli eğitici zeka oyunları, dikkat ve mantık egzersizleri, hafızayı güçlendiren aktiviteler ile bilişsel becerilerin kazanılması ve güçlendirilmesinde çok önemli bir rol oynuyor. Kullanıcı dostu uygulamaları, hem ebeveynler hem de çocuklar için oldukça rahat bir şekilde erişilebilen egzersizleri ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan MentalUP, her yaştan çocuk ve yetişkin kişiler tarafından keyifle kullanılıyor.

Oyun Tabanlı Egzersizlerle Bilişsel Becerileri Güçlendirmek Çok Kolay

MentalUP’ın oyun tabanlı egzersizleri sayesinde hafıza, mantık, dikkat gibi bilişsel beceriler ile görsel ve sözel yetenekleri geliştirmek mümkündür. Her amaca uygun çok sayıda egzersiz sunan MentalUp sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler bir yandan keyifli anlar geçirirken bir yandan da hafızalarını güçlendirip daha iyi konsantre olabiliyor ve önemli beceriler kazanıyorlar.

MentalUP Neler Sunuyor?

MentalUP, kullanıcılarına yeni bilişsel beceriler kazandırmak ve bunları güçlendirmek için çok sayıda egzersiz sunuyor. Görsel ve işitsel hafıza ile uzamsal bellek geliştirme teknikleri sunan oyunlaştırılmış egzersiz setinden dikkat güçlendirme setine, matematiksel beceri ve akıl yürütme teknikleriyle kıyaslama ve planlama becerilerini güçlendiren setten uzaysal algı ve görselleştirme teknikleri içeren oyunlaştırılmış egzersiz setine, ipuçlarını değerlendirip analitik düşünme becerisi ve problem çözme yetisi kazandıran setten kelime bilgisi ve kavramsallaştırma becerisi kazandıran egzersiz setine kadar çok sayıda pakete MentalUP aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

MentalUP’ın Faydaları Saymakla Bitmiyor

MentalUP, çocuklar için çok faydalı egzersizler sunan bir hizmettir. MentalUP'ın 4-13 yaş grubu çocuklara sunduğu faydalar ebeveynleri de çok mutlu ediyor. MentalUP sayesinde çocuğunuzun hafıza gelişimini destekleyebilir, unutkanlık şikayetlerinin azalmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat dağınıklığı ve öğrenme bozukluğu gibi durumların önüne geçilmesinde destekleyici bir rol üstlenen MentalUP, dikkati güçlendirir ve çocukların daha iyi konsantre olmasını sağlar.

Problem çözme ve mantık becerilerini geliştiren oyunlaştırılmış egzersizler sayesinde çocukların derslerdeki öğrenme verimliliğini artırır. Reklam içermeyen bir hizmet sunan MentalUp, çocuğunuzun internetteki zararlı içeriklerle karşılaşmasına engel olur. Tablet ve akıllı telefonda oyun oynamak isteyen çocukların oyun ihtiyacını faydalı bir şekilde karşılamanıza olanak tanır. Sunduğu geniş kapsamlı performans raporları sayesinde çocuğunuzun hangi noktalarda güçlü olduğunu tespit etmenizi sağlar. Düzenli kullanılması halinde çoklu zeka becerilerini geliştirip çocukların öğrenme ve düşünme potansiyelini destekler.

Her Cihazda Kullanım Özgürlüğü

MentalUP’a ve MentalUP’ın sisteminde yer alan birbirinden faydalı oyunlaştırılmış egzersizlere bütün akıllı cihazlardan ulaşabilirsiniz. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan MentalUP’ın internet sitesine ya da uygulamasına girerek egzersizlere ulaşmak mümkündür. MentalUP’ın tablet ve akıllı telefon uygulamalarını edinmek için Android işletim sistemine sahip cihazlarda Play Store, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ise App Store mağazalarını kullanabilirsiniz.

MentalUP paketlerini nasıl satın alabilirim?

Hepsiburada.com aracılığıyla MentalUP paketlerini satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz paketi sepetinize ekleyip siparişi onayladığınızda Hepsiburada.com sisteminde tanımlı olan e-posta adresinize bir elektronik ileti gönderilir. Bu elektronik iletiyi açtığınızda satın aldığınız paketi aktifleştirmek için kullanmanız gereken kodu görürsünüz.

İlgili kodu kullanmak için MentalUP hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer hesabınız yoksa önce üyelik oluşturmanız gerekir. Daha sonra Ayarlar bölümündeki Aktivasyon Girişi sayfasına gelerek satın aldığınız dijital üyelik kodunu aktif hale getirebilirsiniz.

Satın aldığım MentalUP dijital üyelik kodu ne zaman iletilir?

Satın aldığınız kod, Hepsiburada.com sisteminde tanımlı olan e-posta adresinize normal şartlar altında dakikalar içerisinde iletilir. En geç yarım saat içerisinde dijital üyelik kodunuz tarafınıza iletilmiş olur.

MentalUP dijital üyelik kodunu ne zaman kullanmalıyım?

Bu konuda bir son kullanma tarihi söz konusu değildir. Dilediğiniz an satın aldığınız MentalUP üyelik kodunu ilgili bölüme girerek aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mentalup

4 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön