Enerjinin en çok kullanıldığı alanlardan biri elektrik enerjisi, elektrik enerjisinin de en sık kullanıldığı alanlardan biri aydınlatmadır. Aydınlatma, ciddi anlamda enerji tüketimine neden olduğu ve sürekli kullanılması gerektiği için hem tüketicileri hem de aydınlatma çözümü sunan firmaları daha tasarruflu ve verimli aydınlatma çözümleri üretmeye itiyor. Bu nedenle artık led ampullerin kullanım alanı gittikçe genişliyor. Osram, bu amaç doğrultusunda ürettiği yüksek enerji tasaruffu sunan ve verimli aydınlatma sağlayan led ampul ürünlerini  tüketicilerin hizmetine sunuyor. Yaklaşık 15 - 20 yıllık bir ömre sahip olan Osram Led Ampuller, tasarruflu lambalar arasında en az elektrik harcayan ürünlerden birisi olarak öne çıkıyor. Osram Led Ampul, aydınlatma esnasında %60 -%85 oranında enerji tasarrufu sağlayarak ışığı hem ekonomik hem de son derece verimli bir biçimde kullanıyor. Osram Led Ampul'un kullanım ömrü çok uzun olduğu için uzun yıllar size hizmet ediyor. Titreşimlere ve sıcaklık değişimlerine karşı son derece dayanıklı bir ampul olan Osram Led Ampul, oldukça düşük sıcaklıklarda bile yüksek verimle çalışmaya devam ediyor. -25 -30 derece gibi son derece düşük hava koşullarında bile yüksek performansla ve verimli bir biçimde ışığı yaymaya devam ediyor. Osram Led Ampul, aydınlatma esnasında ışığı gözü kamaştırmayacak ve yormayacak şekilde yayıyor. Osram Led Ampul, özel ampul yapısı sayesinde ışığı yumuşatarak soft hale getiriyor ve gözleri keskin ışık huzmelerinden koruyor. Osram Led Ampul, özel ampul yapısı sayesinde ışığı tüm alana eşit olarak dağıttığı gibi, gözleri de rahatsız etmeyecek biçimde soft olarak yayıyor. Osram Led Ampul, doğrudan ampule bakıldığında gözde leke bırakmayan bir teknolojiyle üretiliyor. Osram açık alanlarda da son derece verimli aydınlatma çözümleri üretiyor. Osram Led Ampul'ün geç açılma sorunu olmuyor. Normal lambalar gibi düğmeye basıldığı anda ışık yaymaya başlıyor. Yüksek enerji tasarrufu sunan A+ enerji sınıfı Osram Led Ampul, sarı ışık yayıyor ve düğmeye basıldığı anda ışık yaymaya başlıyor. 

Osram Led Ampul Fiyatları

Osram Led Ampül, iç mekan, dış mekan ve tüm aydınlatma sorunlarınıza aydınlık çözümler getiriyor. Ofiste, okulda, iş merkezlerinde otellerde, kapalı ve açık alanlarda birçok farklı aydınlatma çözümleri sunuyor. Son teknoloji led ürünlerinden, basit montaj ve kurulum, güvenilir Osram ve siteco kalitesi, optimum fiyatlar ve farklı uygulamalar için farklı çözümlerden siz de yaralanabilirsiniz. %85 oranında enerji tasarrufu sağlayarak hem ülke ekonomisine hem de kendi ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Tüm Osram Led ürünler mekana göre birçok farklı uygulamayla çok çeşitli aydınlatma çözümleri sunuyor. Bütün ürünler, montaj ve bakımda minimum sorunla ve yüksek kalite güvencesiyle hizmetinize sunuluyor. Osram Led ürünlerin tamamı Enerji tasarruflu led teknolojisine sahiptir. Dilerseniz sıfırdan başlayarak, dilerseniz var olan aydınlatma ünitelerinize bakım yaptırarak Osram Led Ampul ve aydınlatma çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Doğru ve verimli ışıklandırma ile hayatınızın her anını kolaylaştıran Osram Led ürünleri, yaşadığınız ve çalıştığınız mekanları birbirinden farklı aydınlatma çözümleriyle yaşanır hale getiriyor. Osram Led ürünleri profesyoneller için son teknoloji ve yüksek performanslı armatürler sunuyor. Tüm kullanım alanları için ve her montaj durumu için özel ve farklı aydınlatma çözümleri üretiyor. Birçok farklı uygulama için farklı aydınlatmalar, konvansiyonel armatürler için doğrudan ikame, optimum fiyat ve performans oranı sunuyor. Her bütçeye uygun aydınlatma çözümlerini Osram'da bulabilirsiniz. Osram'a güvenin!

Osram Led Ampul fiyatları ile kullanıcıların ilgisini çeken modelleri hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Osram Led Ampul Fiyatları ve Modelleri

348 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Işık Rengi
Toplam 24 / 348 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/13003202/13006524/osram