Özdilek Banyo Havlusu Fiyatları

Kişisel temizliği yaparken havlulara ihtiyaç duyulur. Beden temizliği bitiminde ıslak vücut bölgelerini durulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Banyo havlusu modellerinden yararlanarak beden temizliği sonrası kurulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özdilek markası havlu modelleri denince akla gelen markaların başında yerini alır. Ev tekstil ürünleri satışı yapan Özdilek markası kalitesi ile adından söz ettirir. Dayanıklı ve ihtiyaca yönelik tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken havlu tasarımları her yaş grubu tarafından sevilerek kullanılır. Özdilek markasının sunduğu banyo havlusu çeşitlerinden yararlanarak kullanım avantajlarından destek alabilirsiniz. Özdilek banyo havlusu çeşitleri sahip olduğu tasarım özellikleri ve fonksiyonel kullanımları ile ev, okul ve farklı alanların tümünde kullanılabilir. Sadece ev ortamında değil otel gibi durumlarda kullanım performansı sergileyen banyo havlusu modelleri profesyonel işletmelerin gözdesi olur.

Banyo havlusu modelleri sahip olduğu kaliteli iplik yapıları, kumaş tasarımları sayesinde uzun ömürlü kullanım vaad eder. Bu ürünü kullanarak elinizi yüzünüzü kurulayabilir, ayaklarınızı silebilirsiniz. Banyo havlusu çeşitleri Özdilek markasına ait koleksiyonda satışa sunulur. Koleksiyon ürünlerini inceleyerek farklı estetik özelliklerden yararlanabilirsiniz. Geniş renk skalası ile üretilen banyo havlusu Özdilek pamuklu model dikkatleri üzerine çeker. Kişisel zevkinize yönelik olarak renk avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Banyonun dekoratif özelliklerini göz önünde bulundurarak Özdilek banyo havlusu modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Banyo havlu modelleri hamam gibi alanlarda da kullanım performansı sergiler. Kişisel zevkinize hitap eden modeller arasında ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Özdilek banyo havlusu fiyatı seçeneklerini inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Online platformda satışa sunulan ürün seçenekleri her bütçeye hitap eden çeşitlilikte satışa sunulur. Özdilek banyo havlusu fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla yer alır.

Özdilek Banyo Havlu Özellikleri

Özdilek banyo havlu modelleri taşıdığı özelliklerle konforlu kurulanma imkanı sunar. Ürünün taşıdığı özellikler modelden modele değişim gösterebilir. Kaliteli iplik kullanılarak tasarlanan ürün seçenekleri suyu hızlı bir şekilde emer, cildinizin kurumasına olanak sağlar. Özdilek markasının üretiminde yer alan banyo havlusu çeşitleri yüz kurulama, el kurulama ve tüm vücudu kurulama amacıyla tercih edilebilir. İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda bu ürünü kullanabilir, ürünün tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Farklı renk, boyut ve modellerde satışa sunulan Özdilek banyo havlusu takımı banyo ve tuvalet alanında konumlandırılabilir. Bu alana farklı bir özellik kazandırmak istiyorsanız şık görünümlü banyo havlusundan yararlanabilirsiniz. 

Alana ferah görünüm kazandıran ürün seçenekleri banyo dekorasyon özelliklerine uyumlu olarak da tercih edilebilir. Her yaş grubu tarafından tercih edilen banyo havlusu çeyiz için de satın alınabilir. Çeyize özel olarak nakışlı, incili ve süslemeli tasarlanan banyo havlusu modelleri göz doldurur. Geniş renk skalasından yararlanarak bu modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Son yıllarda krem, beyaz, pembe renk tonları sıkça tercih edilir. Bu renk tonlarından yararlanarak banyonuza farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Banyolarda kullanım alanı bulan bu ürün seçenekleri uzun süre dayanıklılık sergiler. Gösterişli tarzdan hoşlanıyorsanız işlemeli modelleri, modern tarzdan hoşlanıyorsanız sade tasarım özellikleriyle üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Kişisel zevkiniz seçimleri etkiler. Vücut özelliklerine bağlı olarak farklı ürün seçeneklerini değerlendirebilir, boyut özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Özdilek Banyo Havlusu Modelleri

Özdilek markası kalitesiyle tekstil dünyasında önemli yer edinir. Tekstil ürünleriyle geniş yelpazede ürün satışına yer veren marka her yaş grubunun ihtiyaçlarını karşılar nitelikte ürün üretimi yapar. İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak tasarlanan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Özdilek markası genel olarak %100 pamuk kullanır. %100 pamuktan elde edilen banyo havlusu modelleri uzun süre dayanıklılığı ile kullanıcıların beğenisini toplar. Kaliteli materyal kullanarak üretilen ürün modelleri yumuşak dokuya sahip olarak üretilir. Estetik tasarımı, özellikleri ve kumaşları ile kullananların beğenisini toplayan ürün seçenekleri her yaş grubundan sıkça tercih edilir. Özdilek bebek banyo havlusu materyal yapısında yer alan pamuk sağlıklı yapısı sayesinde bebeklerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Özdilek markası model seçeneklerini üretirken kaliteli lif kullanımına yer verir. Bu lifler ürünü daha da dayanıklı hale getirir.

Kullanım sonrasında bu ürünü çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Renk kalıcılığını uzun süre sürdüren banyo havlusu modelleri yıkama sonrası yıpranma gibi olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçer. Son dönemlerde bambu materyal kullanarak da üretilen ürün modelleri bulunur. Bambu materyal kullanılarak üretilen bambu banyo havlusu modelleri suyu hızlı bir şekilde içine çeker. Yüksek emiş gücüne sahip olarak tasarlanan bu model uzun süre dayanıklılık sunar. Bu ürünleri tekli ya da set şeklinde satın alabilirsiniz. Set şeklinde satışa sunulan ürün modelleri ekonomik fiyat avantajlarıyla yer alır. Özdilek banyo havlusu seti içerisinde banyo havlusu, baş havlusu, ayak havlusu, bornoz gibi ürünler bulunur. Bambu materyal kullanarak elde edilen ürün seçeneği modern tasarım özellikleriyle dizayn edilir. Rahatlatıcı duş deneyiminden sonra bu ürünü kullanabilir, rahatlayabilirsiniz. Duş aldıktan sonra temizlik hissini yaşayabilir, havlunun sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Özdilek Banyo Havlusu Kullanım Alanı

Vücut temizliği ve hijyeni önemli yer tutar. Sağlığın korunması için düzenli olarak vücudun temizlenmesi gerekir. Günlük temizliği sağlarken havlu çeşitlerinden yararlanır. Özdilek markası sahip olduğu yenilikçi yaklaşım ve modern dizayn özellikleriyle kullananların beğenisini toplayan havlu üretimine yer verir. Banyo havlusu modelleri suyu hızlı bir şekilde emmesiyle yüz, vücut, el, saç gibi farklı bölümleri kurutur. Bu ürünün seçimini yaparken Özdilek banyo havlusu 100x150 ebat özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Havlu modelleri farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Kullanım yapacağınız bölgeye göre seçim yapabilirsiniz. Özel boyutlardan yararlanabilir, fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurarak boy seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ürün seçenekleri farklı kalınlıklarda üretilir. Ürünlerin kalınlığı ve inceliği seçim yapmanız için olanak sunar. Genel olarak yüz ve el kurulama için tercih edilen banyo havlu modelleri ince olarak tasarlanır ve küçük ebatlarda yer alır. Yüzünüzü kurulamak istiyorsanız bu boyut seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Duş sırasında kullanım yapmak istiyorsanız kalın olarak tasarlanan ürün seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayak kurulama için kullanılan banyo havlusu modelleri de yer alır. Duştan çıktıktan sonra ayaklarınızı bu ürünle kuruyabilir, banyoda kaygan zemin kazalarını en aza indirebilirsiniz. Ürün seçenekleri her yaş grubu tarafından güvenle kullanılabilir. Bu ürün seçeneklerini sevdiğiniz dostlarınıza hediye etmek amacıyla da satın alabilirsiniz. Çeyizlerde yerini alan Özdilek ikili banyo havlusu modelleri sahip olduğu süslemeleri ile göz doldurur.

Özdilek Banyo Havlusu Nasıl Temizlenir?

Duştan sonra kullanmak için havluya ihtiyaç duyulur. Özdilek markası tarafından üretilen banyo havlusu kullanım sonrası kirlenir. Kirlenen havluyu çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Yıkama işlemi sırasında deterjan kullanabilir, çamaşır makinasını hijyen modunda çalıştırabilirsiniz.

Özdilek Banyo Havlusu Dayanıklı mı?

Banyo havlusu modelleri farklı materyal yapılarından elde edilir. Pamuk ve bambu ağırlıklı olarak üretilen ürün seçenekleri uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Bu ürünü uzun ömürlü bir şekilde kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Uygun şekilde bakımı ve temizliği yapıldığında bu ürün uzun ömür vaat eder.

Özdilek Banyo Havlusu Ebat Seçenekleri Var mı?

Özdilek tarafından üretilen banyo havlusu modelleri farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Kullanım yapacağınız alan ve kişisel özelliklerinize bağlı olarak ebat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Size hitap eden ebat ve renkteki ürünü alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özdilek Banyo Havlusu Fiyatları

349 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 349 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010074/9010079/ozdilek