Tuvalet ve banyolarınıza ihtiyacınız olan aksesuarları tasarlayan Primanova, şık ve fonksiyonel ürünlerle karşınıza çıkar. Marka, 1988 yılından bugüne dek size sunduğu sayısız ürünle işlevsellikle dekoratif ögeleri aynı potada birleştirir. Primanova ürünleriyle banyolarınıza tam uyum sağlayacak, zarif ve modern çizgilere sahip aksesuar setlerine ulaşabilirsiniz. Banyo seti çeşitleri birbirinden farklı renk ve dizaynlarla yerleştireceğiniz her yere değer katar. Sıvı sabunluk, katı sabunluk, diş fırçalık, çöp kovası, tuvalet fırçası gibi ürünlerden oluşan setler, fonksiyonel olarak ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılar. Ebatları değişen ürünler her büyüklükteki banyonuza uyum sağlayan niteliklere sahiptir. 

Hijyenin Olmazsa Olmazı: Çöp Kovaları ve Tuvalet Fırçaları 

Banyo ve tuvaletlerinizin âdeta olmazsa olmaz ürünlerinden olan çöp kovaları ve tuvalet fırçaları Pimanova'da farklı renk ve boyutlarıyla beğeninize sunulur. Hafif oluşları sayesinde yer değişimi ve temizlik esnasında da size kolaylık sunan bu ürünleri ister evinizde ister yazlık veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen kova seçenekleri banyoda tuvalet kâğıdı, tıraş ürünleri, pamuk ve benzeri çöplerinizi atmanız için idealdir. Modellerin kapaklı olanları istenmeyen kokuların önlenmesi açısından oldukça işlevseldir. Çöp kovaları arasında ayağınızla mandalı aracılığıyla açabileceğiniz alternatifler yer alır. Bu ürünlerde elinizi çöp kovasına değdirmeniz gerekmez ve maksimum hijyen oluşturma şansınız bulunur. Krom malzemeler kullanılarak tasarlanan çöp kovaları ise hem estetik olarak sizi memnun eder hem de dayanıklılıklarıyla uzun süreli kullanımınıza olanak tanır. Tuvalet fırçaları ise tuvaletlerinizin girintili yerlerine de ulaşacak şekilde tasarlanmış ürünlerden oluşur. Her tür deterjanla kullanabileceğiniz fırçalar sayesinde tuvaletlerinizde maksimum temizliğe ulaşabilirsiniz. 

Lavabo Üstü Ürünler Şık ve Kullanışlı 

Lavabolarınızın ve musluklarınızın yanına yerleştirdiğiniz diş fırçalığı, sabunluk ve pamukluk gibi ürünler Primanova ürün seçkisinde geniş iç hacimleri ve şık tasarımlarıyla yer alır. Ürünlerin tasarımları ve birinci sınıf materyal özellikleri sayesinde özellikle sabunlukları pratik biçimde kullanabilirsiniz. Ürünlerin metal başlıklarına hafifçe bastırdığınızda ihtiyacınız olan miktarda sabuna ulaşırsınız. Çeşitli materyallerden oluşan sabunluk çeşitleri arasından lavabonuzun boyutuna uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. hem sıvı hem katı sabunlukların yer aldığı Primanova ürün seçkisinde çok sayıda renk ve model alternatifiyle buluşabilir, banyonuzun tarzına en yakın seçeneği değerlendirebilirsiniz. Primanova ürünleri seçerken isterseniz banyonuzun fayans ve zemin renkleriyle senkronize olabilecek olanları tercih edebilirsiniz. Öte yandan sade banyolarınızı çarpıcı renkte aksesuarlarla tamamlamak ya da tam tersi desenli fayans ve yer özellikli banyo ve tuvaletlerinizi oldukça sade aksesuarlarla dengeleme yoluna gidebilirsiniz. 

Setlerle Gelen Kolaylık

Banyo seti olarak Primanova seçenekleri size gereksiniminiz olan tüm detayları aynı anda sunar ve sizi ayrı ayrı seçim yapmaktan kurtarır. Ürünleri set halinde satın almanız size hem zaman kazandırır hem de ürünlerin birbirleriyle uyumu açısından fayda sağlar. Böylece banyonuzun dekorasyonunda uyumlu ve yalın bir hava yakalamanız mümkün olur. Dış yüzeyleri paslanmaya karşı garantili çelikten, renkli kısımları duroplasttan üretilen modeller kırılmaya karşı dayanıklıdır. Tasarımların metal yüzeylerinde yer alan vernik sayesinde ürünler kir tutmaz ve parmak izi de bırakmayarak size kolaylık sunar. Döner kapaklı çöp kutuları son derece kullanışlıdır. Sertleştirilmiş plastikten tasarlanan cam görünümlü şeffaf tasarımlar, porselen ürünler, deniz kabuğu görünümlü olanlar ve daha birçok alternatif markanın seçkisinde yer alır. Primanova tuvalet fırçaları sayesinde klozetlerinizi mükemmel hale getirebilir, diş fırçalıklarıyla pratik kullanım sağlayabilir, sabunluklarla gönül rahatlığıyla banyolarınızda hijyen oluşturabilirsiniz. 

Primanova banyo aksesuar set fiyatları ürünlerin tasarımlarına, kaç parçadan oluştuğuna, materyaline ve benzer parametrelere göre değişiklik gösterir. Tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Primanova Banyo Aksesuar Seti Fiyatları

572 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Primanova Banyo Aksesuar Setleri
  2. Artema Banyo Aksesuar Setleri
  3. Kale Banyo Banyo Aksesuar Setleri
  4. Rulopak Banyo Aksesuar Setleri
  5. Penta Banyo Aksesuar Setleri
  6. Grohe Banyo Aksesuar Setleri
  7. Hansgrohe Banyo Aksesuar Setleri
  8. Aksesuaros Banyo Aksesuar Setleri
  9. By Selim Banyo Aksesuar Setleri
  10. Acar Banyo Aksesuar Setleri
  11. Cekinox Banyo Aksesuar Setleri
  12. İmera Banyo Aksesuar Setleri
  13. Bocchı Banyo Aksesuar Setleri
  14. Arow Banyo Aksesuar Setleri
  15. Bosphorus Banyo Aksesuar Setleri
  16. Marandmore Banyo Aksesuar Setleri
  17. İrya Banyo Aksesuar Setleri
  18. Arçe Banyo Aksesuar Setleri
  19. Primera Banyo Aksesuar Setleri
  20. Arma House Banyo Aksesuar Setleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Primanova
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021935/primanova
Başa dön