Tuvalet ve banyolarınıza ihtiyacınız olan aksesuarları tasarlayan Primanova, şık ve fonksiyonel ürünlerle karşınıza çıkar. Marka, 1988 yılından bugüne dek size sunduğu sayısız ürünle işlevsellikle dekoratif ögeleri aynı potada birleştirir. Primanova ürünleriyle banyolarınıza tam uyum sağlayacak, zarif ve modern çizgilere sahip aksesuar setlerine ulaşabilirsiniz. Banyo seti çeşitleri birbirinden farklı renk ve dizaynlarla yerleştireceğiniz her yere değer katar. Sıvı sabunluk, katı sabunluk, diş fırçalık, çöp kovası, tuvalet fırçası gibi ürünlerden oluşan setler, fonksiyonel olarak ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılar. Ebatları değişen ürünler her büyüklükteki banyonuza uyum sağlayan niteliklere sahiptir. 

Hijyenin Olmazsa Olmazı: Çöp Kovaları ve Tuvalet Fırçaları 

Banyo ve tuvaletlerinizin âdeta olmazsa olmaz ürünlerinden olan çöp kovaları ve tuvalet fırçaları Pimanova'da farklı renk ve boyutlarıyla beğeninize sunulur. Hafif oluşları sayesinde yer değişimi ve temizlik esnasında da size kolaylık sunan bu ürünleri ister evinizde ister yazlık veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen kova seçenekleri banyoda tuvalet kâğıdı, tıraş ürünleri, pamuk ve benzeri çöplerinizi atmanız için idealdir. Modellerin kapaklı olanları istenmeyen kokuların önlenmesi açısından oldukça işlevseldir. Çöp kovaları arasında ayağınızla mandalı aracılığıyla açabileceğiniz alternatifler yer alır. Bu ürünlerde elinizi çöp kovasına değdirmeniz gerekmez ve maksimum hijyen oluşturma şansınız bulunur. Krom malzemeler kullanılarak tasarlanan çöp kovaları ise hem estetik olarak sizi memnun eder hem de dayanıklılıklarıyla uzun süreli kullanımınıza olanak tanır. Tuvalet fırçaları ise tuvaletlerinizin girintili yerlerine de ulaşacak şekilde tasarlanmış ürünlerden oluşur. Her tür deterjanla kullanabileceğiniz fırçalar sayesinde tuvaletlerinizde maksimum temizliğe ulaşabilirsiniz. 

Lavabo Üstü Ürünler Şık ve Kullanışlı 

Lavabolarınızın ve musluklarınızın yanına yerleştirdiğiniz diş fırçalığı, sabunluk ve pamukluk gibi ürünler Primanova ürün seçkisinde geniş iç hacimleri ve şık tasarımlarıyla yer alır. Ürünlerin tasarımları ve birinci sınıf materyal özellikleri sayesinde özellikle sabunlukları pratik biçimde kullanabilirsiniz. Ürünlerin metal başlıklarına hafifçe bastırdığınızda ihtiyacınız olan miktarda sabuna ulaşırsınız. Çeşitli materyallerden oluşan sabunluk çeşitleri arasından lavabonuzun boyutuna uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. hem sıvı hem katı sabunlukların yer aldığı Primanova ürün seçkisinde çok sayıda renk ve model alternatifiyle buluşabilir, banyonuzun tarzına en yakın seçeneği değerlendirebilirsiniz. Primanova ürünleri seçerken isterseniz banyonuzun fayans ve zemin renkleriyle senkronize olabilecek olanları tercih edebilirsiniz. Öte yandan sade banyolarınızı çarpıcı renkte aksesuarlarla tamamlamak ya da tam tersi desenli fayans ve yer özellikli banyo ve tuvaletlerinizi oldukça sade aksesuarlarla dengeleme yoluna gidebilirsiniz. 

Setlerle Gelen Kolaylık

Banyo seti olarak Primanova seçenekleri size gereksiniminiz olan tüm detayları aynı anda sunar ve sizi ayrı ayrı seçim yapmaktan kurtarır. Ürünleri set halinde satın almanız size hem zaman kazandırır hem de ürünlerin birbirleriyle uyumu açısından fayda sağlar. Böylece banyonuzun dekorasyonunda uyumlu ve yalın bir hava yakalamanız mümkün olur. Dış yüzeyleri paslanmaya karşı garantili çelikten, renkli kısımları duroplasttan üretilen modeller kırılmaya karşı dayanıklıdır. Tasarımların metal yüzeylerinde yer alan vernik sayesinde ürünler kir tutmaz ve parmak izi de bırakmayarak size kolaylık sunar. Döner kapaklı çöp kutuları son derece kullanışlıdır. Sertleştirilmiş plastikten tasarlanan cam görünümlü şeffaf tasarımlar, porselen ürünler, deniz kabuğu görünümlü olanlar ve daha birçok alternatif markanın seçkisinde yer alır. Primanova tuvalet fırçaları sayesinde klozetlerinizi mükemmel hale getirebilir, diş fırçalıklarıyla pratik kullanım sağlayabilir, sabunluklarla gönül rahatlığıyla banyolarınızda hijyen oluşturabilirsiniz. 

Primanova banyo aksesuar set fiyatları ürünlerin tasarımlarına, kaç parçadan oluştuğuna, materyaline ve benzer parametrelere göre değişiklik gösterir. Tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Primanova Banyo Aksesuar Seti Fiyatları

651 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 651 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021935/primanova