Yarım asırı aşkın deneyimi ile en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlara sunma felsefesiyle yoluna devam eden Regal, model çeşitliliğini sürekli geliştirmektedir. Marka, ürün yelpazesi ile dekoratif, işlevsel ve hoş bir atmosfer sunmayı hedefler. Duvarların vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan duvar saatleri, Regal kalitesi ile zamanın önemini ve değerini en iyi şekilde vurgular. Regal duvar saatleri, fonksiyonel özellikleri ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar.

Regal marka duvar saatleri, birbirinden hoş seçenekleri ile göz doldurur. Farklı çeşitler arasından isteğe en uygun olanlar, kolaylıkla tercih edilebilir. Değişik renk alternatifleri de her beğeniye hitap edebilen geniş bir yelpaze olanağı tanır. Duvarlara güzel bir görünüm kazandıran ve oldukça gerekli olan saatler sayesinde, günün verimli geçirilmesi ve takibi konforlu bir şekilde mümkün olur.

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Duvarların olmazsa olmaz tamamlayıcılarından olan duvar saati çeşitleri, oldukça gerekli eşyalar arasında yer alır. Modeller, özelliklerine göre farklılık gösterir. İskelet kadran retro, yuvarlak gümüş çerç, gümüş renk metalize, vintage, metal, fosforlu gibi değişik ürünler rahat bir şekilde kullanılabilir. Gemi dümeni, ahşap, inçe çerçeve slim, gold metalize gibi diğer çeşitler de oldukça elverişli biçimde kullanım sağlar.

En Çok Hangi Duvar Saati Modelleri Tercih Edilir?

Modellerin tercihi kişiden kişiye göre farklılık göstermekle beraber her zevke hitap eden Regal duvar saati ürünlerinden kolaylıkla temin edilebilir. Ahşap eskitme, yuvarlak, takvimli, ahşap, klasik, vintage gibi modeller oldukça tercih edilen çeşitler arasındadır. Bunun yanı sıra tablo saat, eskitme kadranlı, kabartma çiçek desenli, gümüş yaldız sekizgen gibi ürünler de işlevselliğinin yanı sıra ortama hoş bir dekoratif görüntü kazandırılmasına katkıda bulunur. Ayrıca Regal duvar saatleri kategorisinde bulunan antik masa saati de ilgi çeken ürünler arasındadır. Duvar saatleri kare, yuvarlak, köşeli, desenli, guguklu, çok amaçlı gibi farklı ve birbirinden güzel biçimlerde tercih edilebilir.

Duvar Saati Renk Seçenekleri Nelerdir?

Ürünleri ile göz dolduran Regal, model renk alternatifleri ile de önemli ölçüde ön plana çıkar. Bu anlamda siyah, beyaz, gri gibi klasik renkler seçilebileceği gibi gold, gümüş, sarı yaldız, bakır gibi beğeniye göre renklerin tercih edilmesi de mümkün olur. 

Çok Amaçlı Duvar Saati Çeşitleri Nelerdir?

Regal duvar saatleri, zaman fonksiyonu ve dekor tamamlama özelliklerinin yanı sıra çok amaçlı olarak da kullanılabilir. Dijital güneş enerjili, takvimli, gece ışıklı, sese duyarlı gibi ürünler oldukça işlevsel şekilde kullanılabilir. 

Duvar Saati Nasıl Kullanılır?

Regal duvar saatleri, zamanın takip edilmesi için kullanılabildiği gibi dekor amaçlı da rahatlıkla kullanılabilir. Değişik fonksiyonel özelliklerin ve desenlerin olduğu ürünler, isteğe göre odanın mobilya ya da dekoruna göre seçilerek hoş bir tamamlayıcı olarak tercih edilebilir. Her zaman değerli bir aksesuar olan saatler, bu anlamda önemli bir dekoratif zenginlik sunulmasına olanak tanır. 

Tarzı yansıtan ve işlevsellik sağlayan duvar saati modellerinden klasikten dekoratif ürünlere kadar bütün ürünlerinde kalite ve tasarımı bir araya getiren Regal, alternatifleri ile her zevke hitap eder. Bu anlamda daha sade bir ürün ya da şık bir çeşit, oda için oldukça önemli eşyalar arasında olacaktır. Güzel görünümleri ile hoş bir atmosfer oluşturacak ve kolay kullanım sağlayan saatler, rahatlıkla tercih edilebilir. Size en uygun olan Regal duvar saati modellerinden isteğinize ve ihtiyacınıza göre ürünleri temin ederek konforlu şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz ortamda zevkli ve estetik bir görsellik sağlayarak, zengin bir dekoratif görünüm elde edebilirsiniz.

Regal Duvar Saatleri

448 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Regal
  2. Tablomega
  3. Özgül Grup
  4. Markakanvas
  5. Time Gold
  6. AntiQa
  7. Montaine By Cadran
  8. DecorLux
  9. Cadran
  10. Artolex
  11. Ultima Regal
  12. Arte
  13. Cadran Luxury
  14. Cadran Wood
  15. Clockmaker By Cadran
  16. My Evilla
  17. Decoclub
  18. Follow
  19. Trend Box
  20. Clocktime By Cadran
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Regal
DSACategoryId/60002028/18021300/18021458/regal
BAŞA DÖN