Her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlayan Sonorous TV sehpası modelleri, modern ve dekoratif evlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Geniş ürün yelpazesi ile birçok farklı modeli bünyesinde bulunduran Sonorous, TV sehpaları alanında oldukça geniş bir renk çeşitliliği sunuyor. Siyah, beyaz ahşap renkli ve cam TV sehpaları ile oturma odalarınız ve salonlarınızda bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra mükemmel malzeme kalitesine sahip dayanıklı Sonorous TV sehpası modellerini tercih ederek uzun süreli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Alüminyum gövdeye sahip olan sehpalar arasından dilediğinizi tercih ederek en ağır televizyon modellerinde bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sonorous TV Sehpası Modelleri

Dar alanlar için küçük ve minimalist TV sehpaları, oturma odaları ve salonlarda alandan tasarruf sağlıyor. Buna ek olarak alan sorunu olmayan ortamlar için tercih edilebilecek raflı veya çekmeceli sehpalar ile televizyonların kullanılabileceği alanın yanı sıra, çeşitli eşyaların yerleştirilebileceği geniş alanlara da sahip olabilirsiniz. Renkli tabana sahip olan TV sehpalarından mobilyalarınız ve duvarlarınız ile uygun olan renklere sahip olanlarını tercih ederek mükemmel bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Şeffaf veya siyah cam raflara sahip olan TV sehpaları, odalarda cam ürünler kullanmayı tercih eden kişiler için mükemmel bir tercih oluyor. Bu ürünleri tercih ederek raflara çeşitli aksesuarlar yerleştirebilir, bu şekilde hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Televizyonun sehpaların üzerine direkt olarak koyulduğu TV sehpaları, masa tipi kullanım avantajı sunuyor. Bu modellerin yanı sıra asma aparatı bulunduran sehpalar, televizyonun bir miktar yukarıya yerleştirilmesine imkan sağlayarak ekranın daha yüksek olarak kullanılabilmesine olanak tanıyor. Duvarda delikler açılmasına gerek duyulmaksızın televizyonun yüksek seviyelere asılabilmesine izin veren bu TV sehpalarını tercih ederek gelecekteki dekorasyon değişiklikleri için duvarlarınızı koruyabilirsiniz. Ceviz ağacı ve elma ağacı gibi çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen ahşap televizyon sehpaları arasından dilediğinizi seçerek farklı ahşap görünümlerini yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde kaplamalara sahip olan alüminyum gövdeli televizyon sehpalarını tercih ederek ahşap görünüme sahip olmayan daha farklı mobilyalar ve dekorasyon stilleri ile de uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sonorous TV Sehpası Fiyatları

Şık görünümünün ve kolay kullanımının yanı sıra Sonorous TV sehpası fiyatları ile de göz dolduruyor. Muhteşem tasarımlarının yanı sıra uzun süreli kullanım sağlayan dayanıklı ürünleri ile de dikkat çeken Sonorous markası, kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılar ile buluşturuyor. Sehpa ve ünite tarzında çok çeşitli televizyon sehpası modelleri sunan Sonorous markasına ait bu ürünler arasından dilediğinizi tercih ederek evlerinize modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Bir yerden bir yere kolayca götürülebilme imkanı sunan tekerlekli TV sehpası modellerinden birini tercih ederek çok daha rahat ve pratik kullanım avantajına da sahip olabilirsiniz.

Tasarım ve kullanım amacına açısından oldukça farklı özelliklere sahip olan Sonorous TV sehpası modelleri, modern evlere oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Çeşitli boyutlarda ürünler sunan Sonorous markası, her boyuttaki ortam için uygun bir televizyon sehpasını ürün yelpazesi içerisinde barındırıyor. Bazı modellerde yer alan çekmeceler, dolaplar ve raflar; televizyon sehpasının bir ünite olarak işlev görmesine imkan tanıyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon sehpasını aynı zamanda bir düzenleyici olarak da kullanabilme şansına sahip oluyor. Estetik tasarımları sayesinde televizyon sehpaları ve üniteleri, birçok mobilya ve koltuk takımı ile kolaylıkla uyum sağlıyor. Oldukça işlevsel bir kullanım imkanı sunan bu televizyon sehpaları, evine şıklık katmak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği ev eşyaları arasında yer alıyor.

Sonorous TV Sehpası Fiyatları

65 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sonorous
  2. Hepsiburada Home
  3. Adore
  4. Sehpacim
  5. Eyibil Mobilya
  6. ACHILL
  7. Sanal Mobilya
  8. Archi Ahşap Atölyesi
  9. Carla Home
  10. Rafevi
  11. Ankara Mobilya
  12. Decorotika
  13. Nur Mobilya
  14. Dmodül
  15. Konseptstand
  16. Arstil
  17. Endizayn
  18. Dekorister
  19. Monte Sehpa
  20. boo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Sonorous
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021336/18021388
BAŞA DÖN