ARA
Loading interface...
Loading interface...
STMAX
Stmax GF930 Kırmızı Elektrikli Motorsiklet

Stmax GF930 Kırmızı Elektrikli Motorsiklet

STMAX
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/60008737
Stmax GF930 Kırmızı Elektrikli Motorsiklet

Stmax GF930 kırmızı elektrikli motosiklet enerjiyi verimli bir biçimde kullanarak uzun süreli yolculuklar yapabilmenizi sağlar. Motosikletin elektrik enerjisiyle çalışması motor gürültüsü sorunu yaşamanızı da önler. Doğaya zararlı gazları çevreye salmanızı da engelleyen ürünle çevreci bir motosiklete sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Arka kısmında iki kişilik koltuğu bulunan motosikleti ailenizle beraber kullanabilirsiniz. Geniş arka kısımda iki kişi aynı anda rahatlıkla yolculuk edebilir. Üç tekerlekli tasarıma sahip olan motosiklet sayesinde denge sorunu yaşamanız önlenir. Arka kısımda yer alan iki adet tekerlek motorunuzun dengesini korur. Bu özellik park işlemlerinde de size yardımcı olur. Yolculuklardan sonra motorunuzu park ederken herhangi bir dayanak noktasından destek almanıza gerek kalmadan ürününüzü park edebilirsiniz. Motosikletin ön ve arka koltuğunda kolçak detayı da yer alır. Kolçaklar oturma alanınızın sınırlarını belirler.

Güvenli ve Konforlu Yolcuklar İçin Elverişli Özellikler

  • Motosikletin kolçakları viraj alırken vücudunuzun sabit kalmasını ve güvenliğinizi sağlar.
  • Elektrikli motosikletin koltukları açık hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu için solma problemine karşı koruma yaratır.
  • Motosikletin zemini kayma önleyici tırtıklara sahiptir.
  • Motosikletin farı ve sinyal lambaları uzak mesafelerden kolayca fark edilebilmenizi sağlayacak kadar güçlü ışıklar yayar.
  • Hem ön tekerde hem de arka tekerlerde bulunan yaylar sayesinde motosikletiniz sarsıntıları azaltır.

Manevra Kabiliyeti Yüksek Motosiklet

Yumuşak bir gidona sahip olan Stmax elektrikli motosikletin manevra kabiliyeti son derece yüksektir. Motosikletinizi trafikte kolayca yönlendirebilmek için gidonunuzun ergonomik tutacaklarından yararlanabilirsiniz. Gaz ve fren bölümünü kullanarak motosikletinizin hız seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ürünün gidonuna monte edilmiş olan göstergeleri takip ederek hızınızı net olarak görebilirsiniz. Şarj göstergesi bölümü bataryanızın seviyesini öğrenebilmenizi sağlar. Stmax marka motosiklet kuru ve ıslak zeminlerde sürüş güvenliğinizi korur. Kullanılan lastikler sayesinde motorunuz zemine sıkıca tutunur. Lastiklerdeki desenler kayma sorununu önler ve duruş mesafenizi kısaltır. Optimum sürüş performansı elde etmek için lastiklerinizin basıncının uygun düzeyde olması gerekir. Motosikletinizi sürerken trafikte güvenli bir şekilde yol alabilmek için ürünün aynalarından yararlanmanız gerekir. Aynalar silinebilir yüzeyleriyle size net bir görüntü sağlar.

Teknik Özellikler

  • Motor Türü: Elektrikli
  • Maksimum Yolcu Sayısı: 3
  • Sürüş Mesafesi: 40 - 65 km
  • Şarj Süresi: 6 - 8 saat
  • Motor: 60V / 1000 W

Seyahat Konforu Yaratan Motosikletlerin Üreticisi

Stmax, konforlu yolculuklar gerçekleştirmek isteyen motor tutkunları için elverişli olan ürünler geliştirir. Marka, sürücülerin ve yolcuların konforunu koruyan tasarımları ile beğeni toplar. Stmax, tek kişilik ve çift kişilik motosikletlerin yanı sıra aynı anda üç kişinin yolculuk edebileceği motorlar da üretir. Çevreye karşı hassas olan Stmax sayesinde elektrik enerjisiyle çalışan ve doğaya katkı sağlayan bir motosiklete sahip olabilirsiniz. Markanın geliştirdiği elektrikli motosikletlerin batarya ömrü de oldukça uzundur.

Şehir İçi Kullanımlarda Avantaj Yaratan Motosiklet

Şehir trafiğine takılmadan yol alabilmek için Stmax GF930 kırmızı elektrikli motosikletten yararlanabilirsiniz. Üstün manevra kabiliyetine sahip olan motosikletle trafikte kolayca şerit değiştirebilirsiniz. Motosikletinizi kullanırken hava şartlarına uygun bir giyime sahip olmalısınız. Motosikletlet montları ve motosiklet ceketleri ile hem hava koşullarına adapte olabilir hem de güvenliğinizi sağlayarak motorunuzu sürebilirsiniz. Motosikletin tekerleklerinin üst bölümünde yer alan çamurluklar yağmurlu hava koşullarına uyum sağlayabilmenize olanak tanır. Çamurluklar sayesinde, asfaltta yer alan suyun giysilerinize sıçraması önlenir. Sürüş esnasında kaskınızı çıkarmamaya dikkat ederek güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Motosiklet, arka koltuğuna monte edilmiş olan geniş bir sepete sahiptir. Bu sepette çantanıza ya da eşyalarınızın bulunduğu poşetlere yer verebilirsiniz. Düşme ihtimali olan ürünleri buraya yerleştirirken ip ile sabitleyebilirsiniz.


BATARYA 60V / 20 Ah
 SÜRÜŞ MESAFESİ 40 - 65 Km
ŞARJ SÜRESİ 6 - 8 Saat
 MAX. HIZ 30 Km / h
TAŞIMA KAPASİTESİ 3 Kişilik
 MOTOR 60V / 1000 W
LASTİK EBATI 3,0 - 10"
 FREN ÖN/ARKA Disk / Kampana
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön