Havaların ısınmaya başladığı yaz aylarında uyku setlerinin, battaniye takımlarının ve yorganların yerini almaya başlayan pike ve pike takımları ince dokusu ile tanınan ürünler oluyor. Kılıf, örtü ya da yorgan gibi farklı parçalar gerektirmeden doğrudan yatağa serilerek hem geceleri örtü olarak hem de gündüzleri yatak örtüsü olarak kullanılan pikeler, gözenekli dokusu ile sıcak gecelerde kullanmak için üretiliyor. Pratik kullanımı ve kendine özgü dokuma stili ile benzer örtülerden ayrılan pikeler, farklı markalar ile piyasada bulunabiliyor.

Taç Pike Modelleri

Ürettiği ev tekstil ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Taç, yatak odalarına renk katacak birbirinden farklı pike modellerini bünyesinde topluyor. Markanın pike çeşitleri arasında set halinde satılan pike takımları ve tekli pikeler yer alıyor. Genellikle çarşaf, yastık kılıfı ve pike gibi üç farklı parçayı içeren setler, çift kişilik ve tek kişilik olarak bulunabiliyor. Çift kişilik takımlar iki adet yastık kılıfı içerirken tek kişilik pike setleri tek yastık kılıfı içeriyor. Pike setlerinde temel farklılık ürünlerin desenlerine bağlı oluyor. Tek renkten oluşan ve şık tasarımları ile yatak odalarına özel bir hava katan setler, pamuk ve polyester karışımından üretiliyor. Günlük yaşamda tercih edilecek sade setlerin dışında çeyizlik olarak kullanılabilecek volanlı daha şık tasarıma sahip setlere erişebilir, aynı zamanda yastık kılıfı ve çarşaf gibi parçaların yanında havlu gibi parçalarda içeren evlilik setlerini farklı renk çeşitleri ile bulabilirsiniz.

Taç pike modelleri arasındaki desenli setlerse ağırlıklı olarak %100 pamuktan üretilen modeller oluyor. Renkli desenleri, çiçekli tasarımları, romantik renk tonları ve yumuşak renk geçişleri ile yatak odalarınıza ışıltı katacak setleri turkuazdan pembeye kadar birçok farklı renk seçeneği ile bulabilirsiniz. Taç pike çeşitleri arasında daha enerjik temalara sahip ürünler de yerini alıyor. Hem çift kişilik hem tek kişilik hem de çocuk ve gençlere yönelik takımlara erişebilirsiniz. Taç pike modelleri arasındaki tek pikeler ise çarşaf ve yastık kılıfı içermeyen modeller oluyor. Tek parça halinde kullanılan tek pikeler arasında çocuklara yönelik sevimli desenler taşıyan modellerin de bulunduğu görülüyor.

Taç Pike Fiyatları

Taç pike fiyatları, ürünlerin modeline bağlı oluyor. Evlilik setleri olarak markanın tasarladığı ürünler, çok parçalı modelleri ile kendi sınıfına uygun fiyatlarda satılıyor. Jakar kumaş dokumalı standart yastık kılıflarının yanında volanlı yastık kılıfı da içeren setler ise çeyizlik evlilik setlerine oranla daha cazip fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Özellikle günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz tek renkli setleri genelde beyaz, ekru veya krem gibi renk tonlarında bulabilirsiniz. Desenli pike takımlarının fiyatları ise daha uygun oluyor ve küçük fiyat farkları söz konusu olabiliyor. Ürünler arasında bilhassa günlük kullanıma uygun daha cazip fiyat seçenekleri ile satılan ürünlere de erişebilirsiniz. Desen açısından farklılık gösteren ürünler arasında oldukça şık renkleri ve enerjik motifleri ile odalarınıza sıcak bir hava katacak modelleri seçebilirsiniz. Aynı fiyat aralığında bulacağınız diğer bir Taç pike modeli ise tek renk günlük takımlar oluyor. Desensiz yapısı ile pamuk ve polyester karışımından üretilen ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Tek kişilik Taç pike takımları ise çift kişilik modellere oranla daha uygun fiyatlarda satılıyor. Çift kişilik takımlarda olduğu gibi desenine bağlı olarak küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan pikeler dışında çocuk odalarına yönelik farklı temalarda ürünlerin fiyatları ise oldukça değişken oluyor. Yatak odaları, genç odaları ve çocuk odalarına yönelik farklı ürün çeşitlerini sizlere sunan Taç pikeler arasında beğendiğiniz ürünü hemen inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Taç Pike ve Pike Takımları

529 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Pike Türü
  1. Tek Kişilik
  2. Çift Kişilik
  3. Bebek
 3. Markalar A-Z
  1. Taç Pike & Pike Takımları
  2. Özdilek Pike & Pike Takımları
  3. Karaca Home Pike & Pike Takımları
  4. Pierre Cardin Pike & Pike Takımları
  5. Linens Pike & Pike Takımları
  6. Cemil İpekçi Pike & Pike Takımları
  7. Madame Coco Pike & Pike Takımları
  8. Eponj Home Pike & Pike Takımları
  9. Alla Turca Pike & Pike Takımları
  10. Çeyiz Diyarı Pike & Pike Takımları
  11. Enlora Home Pike & Pike Takımları
  12. Wellstil Pike & Pike Takımları
  13. Sarev Pike & Pike Takımları
  14. Sude Selin Pike & Pike Takımları
  15. Clasy Pike & Pike Takımları
  16. Kristal Pike & Pike Takımları
  17. Estelica Pike & Pike Takımları
  18. İpekçe Home Pike & Pike Takımları
  19. Elart Pike & Pike Takımları
  20. Lady Moda Pike & Pike Takımları
 4. Renk A-Z
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Değerlendirme Puanı
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Kumaş Dokuması
 11. Tema A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Taç
DSACategoryId/60002028/2147483618/512226/tac
Başa dön