Yatak odalarında kullanılan nevresim takımı gibi tekstil ürünlerinden biri olan uyku setleri, kış aylarında vazgeçilmez yatak tekstil ürünlerinden biri oluyor. Nevresim setlerinden farklı olarak yorgan içeren tasarımı ile benzer ürünlerden ayrılan uyku setleri çarşaf, yastık kılıfı, nevresim ve yorgandan oluşuyor. Yorgan içerdiği için genellikle kış aylarında kullanılan ürünlerin yorganlarında desenlere yer veriyor ve kılıf takılmadan da kullanılabiliyor. Soğuk aylarda rahat kullanımı ile tercih edilen uyku setleri farklı modeller ve markalar da bulunabildiği gibi tek ve çift kişilik modeller olarak da piyasada yerini alıyor.

Taç Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Türkiye’de ev tekstil ürünleri üreten popüler markalardan biri olan Taç, ürün konseptinde tek kişilik uyku setlerine de yer veriyor. Markanın tek kişilik uyku setleri arasında çocuklara, bebek yataklarına ve yetişkinlere yönelik ürünler bulunuyor. Yetişkin uyku setleri genellikle yorgan, yorgan kılıfı, standart yastık kılıfı ve volanlı yastık kılıfı, çarşaf ve baza fırfırından oluşuyor. Desen çeşitlerinde ise modern ve modası geçmeden kullanılabilecek desenlere yer veren markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Çocuklara yönelik Taç tek kişilik uyku seti modelleri ise kız ve erkek çocuklara yönelik farklılık gösterecek tasarımlar taşıyor. Küçük kız çocuklar için prenses ve çizgi film karakteri baskıları ile süslü ürünler, renkli tasarımları ile çocuklarınızın odalarına eğlence katıyor. Erkek çocuklara yönelik tasarlanan Taç tek kişilik uyku seti çeşitleri ise erkek çocukların hoşlandığı süper kahraman ve yarış arabası gibi baskılar ile süslü oluyor. Baskıları ile çocuklarının keyifle kullanacağı setlerde diğer modellerde olduğu gibi baza fırfırının da yer aldığı görülüyor. Markanın bebek uyku setlerinde ise desenler çeşitlilik gösteriyor ve hem erkek çocuklara hem de kız çocuklara yönelik ürünlere erişilebiliyor. Markanın bebek uyku setleri genellikle iki adet koruyucu kenar, yorgan, yastık kılıfı ve çarşaf içeriyor. Koruyucu yastık kılıfları ile güvenli bir kullanım sunan takımlarda çarşaflarda lastikli oluyor ve kullanım açısından kolaylık sunuyor. Aynı zamanda markanın hem yetişkin hem çocuk hem de bebeklere yönelik setleri %100 pamuktan üretiliyor.

Taç Tek Kişilik Uyku Seti Fiyatları

Taç tek kişilik uyku setlerinde fiyatları ile en fazla dikkat çeken ürünler, çocuklara yönelik üretilen lisanslı setler oluyor. Genellikle futbol takımlarının logosu, çizgi film karakteri teması içeren setler, çift yastık kılıfından baza fırfırına kadar birçok parçayı içeriyor. Fiyatları birbirine yakın olan lisanslı uyku setleri dışında daha uygun fiyatlara satılan ürünler arasında bebek uyku setleri yer alıyor. Baskı olarak kız ve erkek çocuklara göre farklılık gösteren aynı fiyatlara sahip ürünler, içerdiği parça sayısı ile de aynı oluyor. Aynı fiyat aralığında bulacağınız bebek uyku takımlarının yanında daha uygun fiyatlara satılan bebek uyku setlerine de erişebilirsiniz. Çocuklara yönelik setlerde ise lisanslı takımlarda olduğu gibi çocukların ilgisini çeken çizgi film karakterleri ile süslü farklı setleri de uygun fiyat seçenekleri ile bulmanız mümkün oluyor. Baskı olarak daha sade ve klasik tasarıma sahip olan ürünler arasında kız ve erkek çocuğa yönelik ürünleri bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı Taç tek kişilik uyku seti çeşitleri arasında ise 4-7 yaş aralığında çocukların kullanabileceği temalara sahip ürünler yer alıyor. Oldukça uygun fiyat seçenekleri ile bulabileceğiniz ürünlerde “Şirinler” gibi temalar ağırlıklı olarak kullanılıyor. Yetişkin Taç tek kişilik uyku seti fiyatları ise uygun bütçelere hitap ediyor. Yatak odalarına ve çocuk odalarına yönelik farklı modellerde uyku setlerini bulacağınız Taç markasının tek kişilik ürünleri arasında bütçenize uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Taç Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Merinos
  3. Özdilek
  4. Cemil İpekçi
  5. Karaca Home
  6. Clasy
  7. Belenay
  8. Kupon
  9. Cotton Box
  10. Hobby
  11. Nevresim Dünyası
  12. Luoca Patisca
  13. Gökay
  14. Kristal By Taç
  15. Altınbaşak
  16. Baysal
  17. Soley
  18. Alaca
  19. Kristal
  20. Vienna
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Taç

Tek Kişilik Uyku Seti Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002028/2147483618/9010109/510005/60004357
BAŞA DÖN