En Ucuz ve Kaliteli Tek Kişilik Nevresim Takımları

Nevresim takımları içinde yastık, nevresim ve çoğu zaman da çarşafın bulunduğu bir ev tekstil ürünüdür. Tek kişilik nevresim takımı bir yastık kılıfı, bir çarşaf ve bir nevresim içermektedir. Tek kişilik nevresim takımları uyku konforunu yükseltirken, yatak odanıza hoş ve düzgün bir görünüm kazandıran hem yastıkların hem de yorganların korunmasını sağlayan ürünler olarak da tanımlanabilir. 

Estetik tasarımları ile göze çarpan tek kişilik nevresim takımları, stilinizi yansıtmaya yardımcı olmaktadır. Nevresim takımları hem sade hem de gösterişli formda üretildikleri için herkese hitap etmektedir. Genellikle evinizde yer alan; çocuk, bebek ya da genç odası gibi bölümlere göre özel olarak üretilmektedir. Odanızda daha dekoratif bir dokunuş yapmak için tek kişilik nevresim takımı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Şık ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken tek kişilik nevresim takımları hem dinlenme sırasında vücudunuzun rahat etmesini hem de günlük yaşamda yatak takımlarının daha toplu görünmesini sağlar. Kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek özellikle dizayn edilen modeller içinden seçim yapabilirsiniz.

Nevresim Takımı ile Odanızı Bütünleştirin

Yatak oda tekstilinin vazgeçilmez parçalarından biri olan tek kişilik nevresim takımları, ortalama olarak birbirine yakın ölçülerde piyasaya sürülmektedir. Yine de markalar arasında küçük farklılıklar göze çarpabilir. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genel olarak aynı ebatlara sahiptir. Nevresimlerde bu ölçü 160x220 cm iken yastıklarda 50x70 cm, çarşaflardaysa 160x240 cm olarak ölçülendirilebilir.

Her üründe olduğu gibi tek kişilik nevresim takımı seçimi yaparken de odanın hatta evin genel dekorasyonunu göz önünde bulundurup tercihinizi ona göre yapmalısınız. Eğer tek kişilik nevresim takımı çocuk odası için alınacaksa dekorasyon ile ilgili nüanslara fazla takılmadan daha enerjik renkler ve desenler taşıyan nevresim takımlarına yönelmek daha iyi bir seçenek olacaktır. Çocuk odaları dışında bir tercih yapılacaksa, tek kişilik nevresim takımının kullanılacağı oda daha dekoratif bir hale dönüştürülebilir. Kullanacağınız odanın duvar rengine ya da ona yakın renk tonlarını tercih ederek, odanız ile uyumlu bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Yatak Odalarının Şıklığını Artıran Tek Kişilik Nevresim Takımları

Zengin içerikli tasarımların yer aldığı tek kişilik nevresim takımlarının modellerini tasarlayan mühendisler, ürünlerin huzur verici içeriklere sahip olmasına oldukça önem verir. Kullanıcıların içini ferahlatıp onlara huzur veren renk ve desen alternatifleri aynı zamanda yatak odalarında naif bir ambiyans yaratmaktadır. 

Nevresim setleri birbirinden farklı ve zengin motiflerle sizlerin beğenisine sunuluyor. İster kırmızı ve pembe renklerle bezenmiş gül motifleri ile odanıza ferah bir görünüm kazandırın, ister papatya ile hoş ve sakin bir ortam oluşturun ya da gökyüzü temalı (ay, yıldız, güneş vs.) gibi doğa figürlerinin yer aldığı baskılardan istediğinizi tercih edin. Bunların dışında geometrik desenlerin ve asimetrik şekillerin tercih edildiği temalar ise huzur veren derinlik hissi uyandırmaktadır. Göz kamaştırıcı renkleri yatak odanıza taşımak istiyorsanız pembe, lila ve mor tek kişilik nevresim takımı alternatifleri sizlerin zevkine hitap edecektir. Mavi ve yeşil renklerinin hakim olduğu orijinal ürün tasarımları ile yatak odalarınızda ferahlatan bir hava yakalayabilirsiniz. 

Sıra dışı tasarımlar olarak tabir edilen tek kişilik nevresim takımı alternatifleri çekici mekanların şıklığını tamamlamaktadır. Nevresim takımı seçimi yapılırken ağırlıklı olarak renk tercihini sade renklerden yana yapanlar için beyaz tek kişilik nevresim takımları oldukça idealdir. Beyaz rengin saflığını ve estetiğini aynı anda dinlenme odalarına taşımak isteyen tüketiciler, odalarının daha ferah bir görüntüye kavuşmasını arzulamaktadır.

Her Mevsime Uygun Tek Kişilik Nevresim Takımı Çeşitleri

Satın alacağınız ürünü 4 mevsimde de kullanmak oldukça mühimdir. Tüketicinin tercih ettiği tek kişilik nevresim takımı setleri özellikle mevsim şartlarına uyum sağlamalıdır. Bu nedenle 4 mevsim tek kişilik nevresim takımı alternatifleri kullanışlı yapısıyla dikkatleri üzerine çekerken yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanabilme imkanı sunmaktadır.

Nevresim setlerinde kullanılan kaliteli kumaş dokusu ve rahat tasarımı, sıcak havalarda terletmeyen soğuklar havalarda ise üşütmeyen bir yapıya sahiptir. Her mevsime uygun kullanım şansı ve rahatlığı sunan bu ürünler, yıkamanın ardından başka bir nevresim takımıyla değiştirilirse daha uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Çocuk ve yetişkinler için tercih edilen nevresim çeşitleri arasında, 4 mevsim için de tercih edilen modern dizaynlı takım çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Pamuk ve polyester karışımlarından elde edilen kumaş yapıları, hava devir daimi özelliği sayesinde uyku esnasında hava sirkülasyonunun sürekli olmasını sağlar. Huzurlu bir uyku seansı yaşamanızı sağlayan nevresim takımları, sizi sıkmayacak şekilde vücudunuzu yumuşacık bir biçimde sarmalamaktadır. Kaliteli ürün yapısı sayesinde yıkama sonrası kurulama işlemi oldukça hızlı olur ve kolay ütüleme olanağı sağlar. Yüzde 100 pamuklu tek kişilik nevresim takımı modelleri ise fazlasıyla tercih edilen ve beğenilen ürünler arasındadır. Özellikle alerjik ve hassas cilt formuna uyumlu olan pamuklu dokumalar sağlık ve hijyen açısından büyük rahatlık sağlar.

Yatak Odalarınız Ferahlığa Kavuşsun

Bir ürün tercih ederken temizlik ve hijyen kurallarına çok dikkat ederiz. Bu kural ev tekstili ürünlerinde de geçerli bir kaide olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden nevresim seti içinde bulunan ürünlerin yüzleri rahatça temizlenebilme özelliğine sahip olmalıdır. Hijyen ortamının sağlanabilmesi için elverişli dokumalar yüzde 100 pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Hem çamaşır makinesinde hem de elde pratik şekilde yıkanabilen bu ürünler, 60 derece ve üzerindeki kaynatma programlarında güvenle ve rahatlıkla yıkanabilir. Özellikle sarı, kırmızı nevresim takımı setleri enerjik ve canlı desenlere sahip olmalarına rağmen yüksek sıcaklığa karşı oldukça dayanıklı ve renkleri solmayan yapıdadır.

Hassas ve alerjik cilt yapısına sahip kişiler ve sık sık yıkama gerektiren çocuk odası yatak takımları, temizliği kolay olan modeller arasından seçilmelidir. Tek kişilik yıldızlı, lastikli nevresim takımı modelleri yatak üstüne sabitlenip kullanabilme özelliği ve de çocukların ilgisini çektiği için en çok talep gören ürünlerdendir. Şatafatlı yatak odalarını pastel renkli ve mat görünümlü tek kişilik nevresim setleri ile dekore etmeyi tercih ediyorsanız, gri, yavruağzı, pembe, krem gibi tonlara yönelebilirsiniz. Yatak takımlarının ve odanın döşemelerindeki sadeliği ön plana çıkaran tasarımlar, odaların şık görünmesini sağlamaktadır. Tek kişilik nevresim takımı ölçü bazında, standart ebatlara uygun olacak şekilde tasarlanıp üretildiği için karyola, yorgan ve yastıklara tam olarak uymaktadır. Fakat yine de yatağınızın veya battaniyenizin ölçüsünden emin olmalı, bu ölçülere göre tercih yapmalısınız.

Çocuklar İçin Tek Kişilik Nevresim Takımları

Bir çocuğun mutlu olması her şeyden önemlidir. Çocuklar için özel olarak tasarlanan tek kişilik çocuk nevresim takımları zengin içerikleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Birçok renk ve desende üretilen modeller özellikle çocukların zevkine hitap eden özellikler barındırmaktadır. Enerjik ve canlı renk tonlarının eşlik ettiği çocuk odası nevresim takımları dizayn edilirken onların yattıkları odayı benimseyip sevmesi ve konfor içinde uyuması ön planda tutulmaktadır. Çocukların uyurken huzur içinde olmasını sağlayan ürün çeşitleri, onların neşeli ruh haline ve enerjik yapılarına uyabilecek özelliktedir. Özellikle tek kişilik araba temalı nevresim takımları, erkek çocuklarının yatak odalarında vazgeçemedikleri ürünlerin en başında yer alır. 

Kız çocukları için özel olarak tasarlanan tek kişilik kız nevresim takımı modelleri fazlasıyla dikkat çekmektedir. Gerek kumaş ve dokuma kalitesi olsun gerekse zengin renk ve desen alternatifleri ile oldukça şık bir görünüme sahiptirler. Kız çocuklarının odalarındaki ahengi tamamlayan rengarenk ürünler, özgün model seçeneklerine sahiptir. Elverişli tasarımları ile ürün seçenekleri kullanışlı olduğu kadar temizlik ve yıkama işlemleri de bir hayli kolaydır. Mukavemetli dokumalı nevresim takımları ne kadar sık yıkanırsa yıkansın, kumaş yapısında yıpranma, renklerde ve desenlerde ise solma yapmadan uzun yıllar kullanılabilir. Uzun ömürlü kullanım ömrü sağlayan modern nevresim setleri her kız çocuğu odasına şık bir dokunuş yapacaktır. 

Işıltılı ve parlak renklerin kaliteli dokumalarda hayat bulduğu araba temalı ürünler, nevresim takımlarının içerisinden fırlayacakmış gibi gerçekçi durmaktadır. Sevimli kahramanların ve figürlerin işlendiği kaliteli diğer tasarımlar, çocukların uykularını adeta eğlenceye dönüştürmektedir. Çocuk nevresim takım fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte kullanıcıların bütçesi gözetilerek uygun fiyat aralığında yer almaktadır. Tek kişilik çocuk nevresim takımlarının tasarımında kullanılan kumaşın kalitesi, baskısı, kullanılan boya teknolojisi ve üretici markalar, fiyatların belirlenmesinde rol oynayan faktörlerdir. Lisanslı genç nevresim takımlarındaki süper kahramanlar, adeta gerçek figürlerin aynısıymış gibi durmaktadır.

Farklı Bir Ambiyans Yakalamak İsteyenlere

Yattığınız odada görselliğe önem veriyorsanız seçeceğiniz tek kişilik nevresim takımı odanızı bambaşka bir havaya sokabilir. Yatak odanızda görsel bir bütünlük ve zengin bir ambiyans yakalamak istiyorsanız, koyu ve karanlık renk alternatifleri arasından siyahın asil duruşuna yönelebilirsiniz. Tek kişilik siyah nevresim setleri arasında sade ve tek renk olanların yanı sıra siyah tonların ağırlıklı olduğu modeller de dikkatinizi çekecektir. Asaleti simgeleyen siyah rengini beğeniyorsanız farklı renklerle kombinlenen ürünlere de yönelebilirsiniz. Siyah gri, siyah beyaz ve siyah krem uyumları da odanıza ayrı bir hava katacaktır.

Eğer yastık ve yorgan kılıflarında parlak ve yumuşak bir görünümü önemsiyorsanız, farklı bir alternatif olan tek kişilik saten nevresim takımı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Oldukça dayanıklı ve kullanışlı dokuma kalitesi ile dikkat çeken saten nevresim takımları tercih edeceğiniz bir model olacaktır. Orijinal desenlerle parlak renklerin uyum içinde olduğu seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Yatağınızda uzanırken ve uyku esnasında rahat hareket etmenizi sağlayan pamuklu saten nevresim takımları oldukça ergonomik bir kullanım sağlamaktadır. Yattığınız odada derinlik hissi yaratmak istiyorsanız mavi ve tonlarındaki tek kişilik nevresim takımlarını tercih ederek sadeliği, müthiş tasarımlarla buluşturabilirsiniz. 

Nevresim Nasıl Katlanır?

Nevresim takımları katlanırken öncelik olarak düzgün bir görünüme sahip olması ve daha az yer kaplaması hedeflenir. Tek kişilik nevresim takımı modelleri çift kişilik modellere göre daha küçük boyutlarda olduğu için katlama işlemi de daha kolaydır. Katlama işlemi saklama alanının büyüklüğüne ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir. 

İlk olarak lastikli çarşaf kullanıyorsanız, lastik kısmını orta noktaya alarak dikdörtgen bir görünüm elde edebilir ve istediğiniz ölçülerde katlayabilirsiniz. Düzenli bir görünüm elde etmek için yastık, çarşaf ya da nevresimden birini istediğiniz şekilde katladıktan sonra diğer bir yastık kılıfının içinde uygun şekilde koruma altına alabilirsiniz

Nevresim Nasıl Geçirilir?

Nevresimi katlamak kadar kılıfları geçirmek de birçok değişik yöntemle yapılabilmektedir. En çok zorlanılan nokta, yorgan kılıfını geçirirken yaşanmaktadır. Tek kişilik nevresim takımlarında bu işlemler basit bir şekilde çok kısa vakit içinde tamamlanabilir.

Nevresim takımı kılıflarını ters çevirip iç kısmına elinizi sokup uçlarından tutun. Yastık ve yorganın uçlarını kılıfın uçlarıyla eşit gelecek şekilde tutun ve ardından hafifçe silkeleyerek ya da elinizle hareket ettirerek kılıfın elinizden yorgana ve yastığa geçmesini sağlayın. Bu yöntem haricinde pek çok değişik kişisel yöntemlerle de nevresim geçirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Tek Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Tek kişilik nevresim takımı fiyatları, üründe kullanılan kumaş yapısına, işçiliklerine ve dekoratif tasarımlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar, tüketicilerin alım gücünü gözettiği için genellikle cazip fiyat aralıklarındadır. Her kesime uygun fiyat seçeneklerini değerlendirerek, beğendiğiniz nevresim takımına kolayca sahip olabilirsiniz. Evinizin neşesi çocuklarınıza özel günlerinde sevecekleri, renkli ve cıvıl cıvıl nevresim takımlarından alarak çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tek kişilik nevresim takımı çeşitleri, birbirinden zengin estetik tasarımları ile göz doldurmaktadır. Özellikle dantel ve 3D ile zenginleştirilen bu modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Birçok farklı formda üretilen 3D modeller, doğa manzarası, şal motifi ve asimetrik çizgi gibi desenler ile, son zamanlarda oldukça rağbet gören modellerin başında gelmektedir. 3D modeller ile evinize bambaşka bir dekoratif hava katabilirsiniz. Seçim yaparken duvar boya rengini, perdelerinizin rengi ve halı modelini baz alarak uyumlu bir kombin yapabilirsiniz.

Kendi tarzına uygun olacak şekilde odalarını dizayn etmek isteyen kişiler için günümüzde birbirinden seçkin tek kişilik nevresim takımı modelleri uygun fiyat seçenekleri ile göze çarpmaktadır. Daha yumuşak renklere bezenen ve parlak ipek kumaşlarla zenginleştirilen şık nevresimler, klasik ev tarzına sahip insanların ilgisini çekmektedir. Sadeliği ve zarifliği ortak paydada buluşturan dantelli modeller ise nostaljik stildeki evlerin şıklığına katkıda bulunmaktadır. Pamuk ve polyester kumaş nevresim takımlarından bambu lifinden üretilen takımlara kadar nevresim setlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bambu kumaş modeller, uyku sırasında cildinizin rahat bir şekilde nefes almasına olanak tanır. Böylece uyku sırasında terleme gibi sorunlardan uzak kalmanıza yardımcı olur. Odanızda huzuru ve konforu yakalamak adına bambu modellerini tercih edebilirsiniz. Tasarımı daha kusursuz hale getirmek için ayna, biblo, renkli abajurlar ya da yapay iri çiçekler kullanarak, renkli bir kombin oluşturabilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımında Odada Nasıl Canlılık Sağlanır?

Şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatan tek kişilik nevresimler, model olarak genellikle çiçekli baskılarla göz doldurmaktadır. Soft renkler olan pudra renk ile çiçek desenlerinin canlılığıyla dikkat çeken tek kişilik nevresim takımı modelleri, odanızın görünümüne canlılık katacaktır. Tek kişilik nevresimlerin çizgi film karakterli ve oyun kahramanlı modelleri ile bebek ve çocuk odalarında da canlı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Odanıza Uygun Tek Kişilik Nevresim Takımı Nasıl Seçilir?

Tek kişilik nevresim takımı modellerinde birçok farklı model ve marka yer almaktadır. Odanıza uygun bir nevresim takımı almak istiyorsanız, hangi odada kullanacağınızı ve hangi bireyin kullanacağını önceden belirlemelisiniz. Bu kararları aldıktan sonra odanın kombinine özen göstermeniz gerekir. Odanın boyası, yerde kullanılan halı ya da odada varsa abajurun rengi ve tasarımına uygun bir tek kişilik nevresim takımı seçebilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Setlerinde Tel Sıklığı Ne Anlama Gelir?

Tel sıklığı, nevresimin dokunduğu iplik sıklığı anlamına gelir. Tel sıklığı yoğun olan nevresim takımlarında dokuma işlemi daha çok yapılmıştır ve sık iple yapıldığı için de gözenek görünümlerinin daha az olduğunu görebiliriz. Tel sıklığı ne kadar artarsa kumaşın sağlamlığı da o derecede artar. Bununla birlikte iyi bir kumaş seçerek de nevresimin dayanıklılığını ve ömrünü uzatmış olursunuz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tek Kişilik Nevresim Takımları

9345 ürün listeleniyor
Taç
Yataş
Özdilek
Mark Kombin
Clasy
Cotton Box
Kristal
Altınbaşak
Karaca Home
Sedalı Home
Alena Home
Komfort Home
Sarev
Naura Concept
Favora
The Lucid Lab
Doqu Home
Charlotte
Eray Home
Home Harmony
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Marka
Toplam 48 / 9345 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?