Kartpostallar

Kartpostallar, hem özel bir anı niteliği taşıyan hem de güzel bir hediye olma özelliğine sahip ürünlerin başında gelir. Kartpostalların arka kısmına yazılan notlar nostaljik olduğu gibi manevi değere sahiptir. Genellikle kurşun kalem ve tükenmez kalemle yazılan kartpostal arkası yazıları arkadaşlar arasında değerli duyguların kalıcı olmasını mümkün kılar. Günümüzde her zevke hitap edebilecek pek çok kartpostal çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasında doğa manzarası, hayvan figürleri, şehir teması, esprili çizimler gibi pek çok tasarıma rastlanabilir. Geçmişten günümüze eskimeyen bir değer haline gelen kartpostal gönderimi ile sevilen kişilerin yüzünde tatlı bir tebessüm belirir. Özel anıların, doğum günlerinin, duygusal ilişkilerin yazınsal ve görsel anlamda kartpostallarla dile getirilmesi pek çok insanı mutlu eden bir durumdur.

Kedi Figürlü Vespa Kartpostal Modelleri

Sevimli dostlarımızın kartpostallar üzerinde yer alması hem sevimli bir görünüm hem de samimi bir hava yaratır. Bu amaçla dizayn edilmiş kedili Vespa kartpostal, ön kısmında yer alan tatlı bir kedi ile güzel bir hediye olma özelliğine sahiptir. Arka kısmına herhangi bir kalem ile not yazılabilen ürün, şık bir dizayna sahiptir. Uzakta yaşayan kişilerin sevdiklerine hediye edebileceği manevi bir ürün olan kartpostal, özellikle evinde evcil hayvanı bulunanlar için de oldukça zarif bir ürün olma özelliği taşır. Kedili kartpostallar uzak mesafelerde kurulmuş dostluklara samimi bir hava katarken anı amaçlı saklanabilecek, nostaljik, sade ve esprili bir seçenektir.Kartpostalın ön kısmında yazan yazı müziğe dair bir esinlenme niteliği taşır. Özel bir şarkı sözünden alınan bu yazının kedi tarafından taşınması, sıradan bir kartpostal yerine farklı fikirlerden hoşlanan kişilerin zevkine güzel bir anlam kazandırır. Arkadaşlar arasında geçen değerli anların yazıya dökülerek ölümsüzleştirilmesi için kartpostalların samimi havasından yararlanmak mümkündür. Özellikle kedi, köpek gibi hayvanlardan oluşan görsel materyalleri seven kişiler kedili kartpostal ile kendilerini mutlu hisseder. Kartpostalın dayanıklı dokusu, arka kısmına yazılacak yazının herhangi bir silinme olmaksızın kalıcı bir biçimde durabilmesini sağlar.

Vespa Metal Kartpostal Modelleri

Standart kartpostal modelleri yerine farklı tasarımlara göz atmak isteyenler için üretilmiş Vespa kartpostal çeşitleri arasında metal kartpostallar yer alır. Duvara asma aparatı ile beraber dizayn edilmiş olan bu şık modeller şehir temasını yansıtır. İstanbul’un en güzel manzaralarının resmedildiği kartpostal modelleri, alüminyum üzeri baskılı şekilde üretilir. Kız kulesinin farklı bir bakış açısıyla kartpostal üzerinde çizilmesi uzakta yaşayan kişiler için gönderilebilecek güzel bir hediye izlenimi uyandırır. 20*14 cm boyutundaki metal kartpostal tercihe göre duvara asılarak da kullanılabilir. Kız kulesi manzarasının yanı sıra İstanbul’u anlatan önemli bir değer olan Boğaz Köprüsü de kartpostal modelleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesidir.Boğaz Köprülü metal kartpostal alüminyum malzemeden üretilir. Duvara asmayı mümkün kılan aparatı ve şık dizaynı ile dikkat çeken ürünün arka kısmında yazı için düşünülmüş bir alan bulunur. Özel anların, manevi duyguların ve sıla özleminin güzel bir anıda resmedilmesi için ideal bir ürün olma özelliği taşıyan metal kartpostal dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilen bir üründür. Çerçevesi üzerinde yer alan duvara asma aparatı çivi ile asılarak kullanımını mümkün kılar. Bu sayede her zaman bakıldığında mutluluk veren anıların canlanmasını sağlayan bir hediye sevilen kişilere armağan edilmiş olur. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan ürün İstanbul özlemi çekenler için de iyi bir doğum günü hediyesi alternatifi olarak düşünülebilir.

Kartpostal Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kartpostal seçimi kişiye özeldir. Özellikle bir ürünün farklı bir kişiye hediye olarak verilmesi noktasında kartpostallar, güzel bir samimiyet sembolüdür. Genellikle gönderim amacı karşılıklı iletişim ve manevi duyguların korunması olarak bilinen kartpostalların arka kısmında yazı alanının bulunması önemlidir. Bu alana yazılabilecek tüm duygular uzun yıllar korunarak gelecek nesillere aktarılabilme özelliği taşır. Kartpostalların samimi havasından hoşlanan herkes için uygun bir model bulmak mümkündür. İyi bir kartpostal seçimi yapabilmek için arka kısmı yazım yanlışlarına karşı silinmeye müsait, kaliteli malzemeden üretilmiş ürünler tercih edilmelidir.Kartpostalların ahşap ve metal gibi farklı çeşitleri de bulunur. Bu çeşilerde seçim yapılacak ürün kişisel zevklere göre belirlenir. Arkadaşlar arasında özel bir hediye niteliği taşıyan pek çok kartpostal çeşidi vardır. Özellikle üründe yer alan görselliğe bakarak farklı modellere göz atmak mümkündür. Günümüzde en çok tercih edilen Vespa kartpostal çeşitleri arasında şehir konseptine uygun modeller, hayvan figürleri ve dostluğu yansıtan tasarımlar yer alır. Doğum günlerinde kişisel bir hediye alma noktasında kartpostal seçimi yaparak arka kısmındaki yazı ile bu özel günü ebedi kılan pek çok kişi bulunur. Kartpostal satın alırken hediye verilecek kişinin kişisel zevklerini bilmek oldukça önemlidir.Kartpostallar özel bir anı niteliği taşımasının yanı sıra ev dekorasyonuna da renk katan ürünlerdir. Özellikle ahşap ve metal kartpostallar farklı yaşam alanlarını renklendirmek için kullanılabilir. Bu sayede hem odalara yeni bir hava kazandırılır hem de sevilen kişilerin özel duygularını ölümsüzleştiren şık bir hediye ile pozitif bir ambiyans oluşturulur.

Vespa Ahşap Kartpostal Modelleri

Arka kısmına tükenmez kalem, kurşun kalem, pilot kalem, dolmakalem gibi kalem çeşitleriyle yazı yazılabilir olan Vespa ahşap kartpostal modelleri ahşap malzemeden üretilir. Ahşabın samimi ve nostaljik dokusunu yansıtan ürünün üzerinde dostluk ve sevgi temasına uygun yazılar yer alır. Hem sevilen kişilere verilebilecek güzel bir hediye olan hem de özel duyguların temsil edilmesini sağlayan ahşap Vespa kartpostalın boyutu 15x10 cm’dir. Güzel dileklerin sevilen kişilere aktarılmasında samimi bir aracı haline gelen ürün, uzun süreli dostlukların sembolize edilmesini mümkün kılar. Ahşabın dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilen ürün, özel anların daima anılarda yaşayabilmesi için de tercih edilebilen güzel bir hediyedir.Vespa ahşap kartpostal modelleri duvara asılarak veya herhangi bir ünite üzerine yerleştirilerek kullanılabilir. Ürünün arkasında bulunan yazı alanına birçok kalemle yazı yazılması mümkündür. İstanbul Rumeli Hisarı konsepti olan ürün, standart şehir manzaraları yerine farklı bakış açıları ile modernize edilmiş şık bir görünüme sahiptir. Hisarı temsil eden kalelerin üzerinde yer alan gülümseyen yüzler hem İstanbul insanının sıcaklığını hem de ürünü gönderen kişinin samimi duygularını yansıtır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olması ile uzun süre solmadan kullanılabilecek ürün, birbiri ile uzak mesafelerde oturan kişilerin hediye beklentisine doğrudan yanıt verir.Ahşap kartpostalların en önemli özelliği uzun süre saklanabilir ve kullanılabilir olmasıdır. Ev ve iş yeri gibi pek çok yaşam alanına asılarak anıların yalnızca hafızalarda değil, gözle görülür alanlarda da kalmasını sağlayan Vespa kartpostal, İstanbul’un güzelliklerini de yansıtan bir üründür. Doğum günlerinde uzakta yaşayan kişilerin birbirlerine alabilecekleri güzel bir hediye olan ürünün arka kısmına yazı yazılabilir. Bu sayede hem doğum günü mesajı hazırlanır hem de en özel duygular kaleme alınır. Ahşap kartpostallar ev dekorasyonunda da şık ve modern bir görünüm sergiler. Özellikle çalışma odalarında ve salonlarda kullanılabilecek ürünler Vespa kartpostal fiyatları kapsamında da her bütçeye uygun ücretlendirmeler içerir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vespa Kartpostal Modelleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?