1979 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu güne oyun sektöründe zirveyi zorlayan Activision, aksiyon, macera ve savaş gibi pek çok farklı kategorideki oyun seçenekleri ile hepsiburada.com adresinde meraklılarını bekliyor. Her yaşa ve kitleye hitap eden geniş oyun seçenekleri ile tüketicisinin isteklerini karşılamaya çalışan firma, farklı oyun konsolları için birbirinden kaliteli oyunlar üretiyor. Piyasadaki çoğu popüler oyunun üreticisi ve dağıtıcısı konumundaki Activision, oyun tutkunlarının beklentilerini karşılıyor.

Pc, PlayStation, Xbox, PSP gibi oyun konsolları için farklı kategorilerde oyun üreten ve geliştirdiği oyun teknolojisi sayesinde dünya çapında milyonlarca takipçisi olan Activision, kaliteli içeriklere ve teknik özelliklere sahip birçok oyunu sizlerin beğenisine sunuyor. Kurulduğu günden bu yana tüketicisinin istek ve beklentilerine cevap veren ve her geçen gün oyun teknolojisini daha iyi duruma getirmeye çalışan Activision, sizi keyifle zaman geçirebileceğiniz oyunlarla buluşturuyor. Call of Duty, Quake, Doom, Guitar Hero, Prototype ve Rome: Total War gibi piyasadaki en iyi oyunlardan bazılarını zevkle oynayabilmenize yardımcı oluyor.

Sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz, online şekilde dünyanın dört bir yanından rakiplerle mücadele edebileceğiniz ya da dilerseniz tek başınıza keyifle oynayabileceğiniz birbirinden farklı ve kaliteli pek çok oyun sizleri bekliyor. Grafik özellikleri, teknik detayları ve oyun içi senaryoları geliştirilmiş, milyonlarca insanın tutkunu olduğu, PC, PlayStation gibi oyun konsolları ile uyumlu onlarca oyun seçeneğine hepsiburada.com farkıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Activision

280 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN