Agility Malzemeleri

Agility Malzemelerini Pet Shop ve Köpek ürünleri kategorilerimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. İnternetten alışverişin fenomen ismi hepsiburada.com ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda sürekli olarak yenilenmeye devam ediyor. Bilgisayar ve internetin kullanımındaki büyük artış internet üzerinde yeni bir iş kolu oluşmasına da zemin hazırladı. E ticaretin hızla geliştiği ve büyüdüğü ülkemizde yoğun iş temposu ve şehir yaşamına uzak olan insanların ihtiyaçlarının giderilmesi ve hayalini kurduğunuz her şeye sahip olmanız için kurulmuş olan hepsiburada.com onlarca farklı kategori arasında sayısız ürünü inceleyebilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kategori çeşitliliğinde sınır tanımayan sitemizde evcil hayvanlarınızın eğitim aşamasında kullanabileceğiniz ürünlerin yer aldığı agility malzemeleri ile sevimli dostunuza yeni hareketler öğretebilir, onunla daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Çeşitli ürünlerin arasında dikkat çeken köpek eğitim tünelini kullanarak, köpeğinizin komutlarla hareket etmesini sağlayabilir, ona yeni hareketler öğretebilirsiniz. Ayrıca köpek eğitim merdiveni, teleskopik iniş rampası da diğer ürünlerimiz arasında yer alıyor. Tamamı seçkin markaların ürünleri olan bu malzemeler trixie imzası taşıyor. Kalitesine ve güvenliğine inanabileceğiniz bu marka ürünlerini satın almanız durumunda garanti belgesi ile kullanım esnasında sorun yaşamamanızı sağlıyor. 

Evcil dostlarınız ile aranızdaki bağları güçlendirmek için tasarlanan agility malzemeleri, rekabetçi sporlara ve özel eğitim programlarına hazırlanmak amacıyla kullanılabiliyor. Köpeklerin vücut dengesini geliştiren ve onları egzersiz yapmaya teşvik eden çeviklik ekipmanları, özel hazırlanmış dikkat artırıcı birtakım engeller içeriyor. Örgü halatları, fileler, halkalar, sırıklar, itaat engelleri, tüneller, kanallar, direkler, yürüyüş parkurları ve çeşitli sıçrama noktaları; çeviklik eğitimi için kullanılan başlıca ekipmanlar arasında yer alıyor. Evcil dostlarınızın sportif başarılarına katkıda bulunan agility malzemeleri, tekli olarak veya takım hâlinde temin edilebiliyor. Zorluk seviyesine göre düzenlenen özel parkurlar, temel çeviklik ekipmanlarını bir arada kullanabilmenize de olanak tanıyor. Evcil hayvanların hem zihin hem de beden gelişimi için sunulan ürünler, köpeğinizin özel yeteneklerinin açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Tercih edeceğiniz ürünler, portatif olarak açılıp kapanabiliyor ya da sabit düzenekler yardımıyla bahçe ve teras gibi alanlara kolaylıkla monte edilebiliyor.

Destekli tünel tarzındaki modeller, özel yapıları ve su geçirmez naylon içerikleri sayesinde yırtılmalara ve statik elektriklenmelere neden olmuyor. Çember, atlama çubuğu, tahterevalli, engel ve oluk gibi agility ürünleri; UV direncine sahip, hijyenik, hava koşullarına karşı dayanıklı, küf ve çürümeye karşı korumalı kaplamalar ile çevriliyor.

Destek halkaları, tünelin sağlam ve güvenli bir şekilde monte edilebilmesine olanak tanıyor. Bağlantı sekmeleri ve kazıklar, agility malzemelerinin sabitlenmesine yardımcı oluyor. Ahşap, naylon, kauçuk ve metal materyallerden imal edilen ürünler, uzun süreli kullanımlara uygun olarak hazırlanıyor. Aynı tür denge ve direnç ekipmanları, tekli olarak kullanılabildiği gibi peşi sıra dizilerek daha karmaşık parkurlar oluşturacak şekilde de tercih edilebiliyor. Parkurun zorluk derecesi ya da kullanım amacına uygun olan ürünleri farklı formlarda denemek, evcil dostlarınızın eğlenceli vakit geçirmesine ve daha sağlıklı olmasına destek sağlıyor.

Farklı renk, ebat ve özelliklere sahip olan eğitim tünellerini kullanmak, evcil hayvanlar ile etkileşim kurmak ve onları hızlıca eğitebilmek için tercih edebileceğiniz mantıklı yöntemler arasında bulunuyor. Dayanıklı örtü ve çemberlerden oluşan tüneller, köpeklerin "fitness" eğitimleri için sıklıkla kullanılıyor. Esnek naylon örtü içine yerleştirilen metal ya da plastik çemberler, tünelin hazırlanmasını kolaylaştırıyor. Çember alt noktasına eklenen bağlantı çubukları ise zemine rahatlıkla sabitlenebiliyor.

Agility eğitim sürecinin önemli ekipmanlarından biri olan mâni (yükseltilebilir düz çubuk), parkur içine kapalı tünelden önce veya sonra ilave edilebiliyor. Parkur zeminine doğrudan sabitlenebilen mâniyi, farklı yüksekliklere uygun olarak ayarlayabilmek de mümkün oluyor. Köpeğinizin cinsi, boyu, yetenekleri ve hızı gibi hususlara göre atlama çubuğu, rahatlıkla alçaltılıp yükseltilebiliyor. Köpeğinizi sağlıklı, dinç ve zinde tutan atlama çubukları, tempo ve hız belirlemek için de büyük önem arz ediyor.

Ayarlanabilir aralıklı direkler, agility eğitimine çeşitlilik katmak için tercih edebileceğiniz ideal ürünlerden bir diğeri olarak kabul ediliyor. Parkurun zorluk seviyesini ve tekdüze parkur donanımlarını zenginleştiren aralıklı direk ve çemberler, köpeğinizin karmaşık görevleri yerine getirebilmesine destek oluyor. Dik açıyla konumlandırılan sabit çubukların aralıkları, isteğe bağlı olarak yakınlaştırılıp uzaklaştırılabiliyor.

İki ayaklı merkez denge alanı ve düz bir tabla ile sağlamlaştırılan tahterevalli modelleri, sabit ya da hareketli olarak satın alınabiliyor. Sabit modeller; iniş-çıkış rampaları veya merdivenleri ile birlikte düz bir koşu alanından oluşuyor. Hareketli düz tahterevalli çeşitleri ise merkez ağırlık noktası sayesinde aşağı ve yukarı doğru hareket edebiliyor. Tek bir parkur içine hem hareketli hem de sabit platformlar eklenebiliyor. Frizbi, kemik, ödül topları, oyuncaklar ve çekme çubukları da eğitim sürecinde sizlere yardımcı olacak diğer ürünler arasında yer alıyor.

Hangi ürünü alacağınıza karar veremediyseniz sitemiz hepsiburada.com agility malzemeleri arasında kıyaslama yapma seçeneğini sizlere sunuyor. Ürünleri özellik ve fiyat bakımından karşılaştırabileceğiniz bu uygulama sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürüne direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca memnun kalmadığınız zaman koşulsuz şartsız ürünü tekrar bizlere gönderebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimizi düşünerek tasarladığımız ürün bilgisi bölümünü kullanarak alacağınız ürünün boyutuna, ağırlığına ve diğer kullanım özelliklerine dair bilgileri bu bölüm aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İnternetten alışverişe güvenmiyorum, ürün kalitesinde tereddütlerim var diyorsanız daha önce bu ürünü satın almış ve kullanmış olan müşterilerimizin deneyimlerini, düşüncelerini ve değerlendirmelerini tamamen kişisel görüş olarak bildirdikleri bölümü okuyabilirsiniz. Bu sayede ürün kullanımı ve ürün kalitesi hakkında direkt bilgiye ulaşabilirsiniz. 70 TL ve üzeri harcama yaptığınızda anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 6 aya varan taksit imkânlarından yararlanarak minimum ücretler ile ürününüze hemen sahip olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo ile bir siparişten daha ziyade müşterilerimizin hayal ve isteklerini taşıdığımızın bilincindeyiz. Hepsiburada.com ile alış verişe yeni bir soluk getirin!
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Agility Malzemeleri

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/564048/24003060