Mutlu anlarınızda yanınızda olan Anı Yüzük, 2007 yılında Sultanahmet’te kurulmuştur. Estetik ve özgünlüğü bir arada tutarak, modern ve güncel tasarımlara imza atan firma, sektöre birçok yeni ürün kazandırmıştır. Firmanın ürünleri, ülkenin dört bir yanına kaliteli ve başarılı bir şekilde dağıtılmaktadır. En güzel anlarınızda sizinle beraber olan Anı Yüzük, online satış ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Anı Yüzük, ürünlerine gösterdiği özen sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Ürünlerinin arkasında da duran Anı Yüzük, bütün ürünleri için 2 yıl garanti vermektedir.

Anı Yüzük, geniş ürün yelpazesi ile hayallerinizdeki zarifliği yakalamanıza yardımcı olur. Firmanın sağladığı güvence ile her bir ürün, ayrı bir özenle imal edilmektedir. Anı Yüzük markası, tescillenmiş olmakla beraber, kaliteli ve özverili hizmetiyle bugünkü hâline gelmiştir. Gelişmekte olan ürün seçenekleri ve özgün tasarımları ile fark yaratan firma, sektöre her zaman güncel ürünler kazandırmanın yanı sıra müşterilerinin istekleri doğrultusunda da özel çalışmalar sürdürmektedir. Firma bünyesinde bulunan atölyeler, personel ve bayiler ile birlikte gözlerinizi alamayacağınız tasarımlara imza atılmaktadır.

Anı Yüzük firmasının fiyatları, mücevher piyasasındaki fiyatlar ile kıyaslandığında daha uygundur. Hem fiyat uygunluğu hem de kaliteden ödün verilmemesi, her ürünün, müşteri memnuniyeti sağlamasının temelindeki sırdır. Ürünlerin çoğu, en az iki yıl garantiye sahip olmakla beraber pırlanta kategorisindeki ürünler ise ömür boyu garantili olarak sunulmuştur. Pırlanta ürünlerin, orijinal pırlanta sertifikası da mevcuttur.

Anı Yüzük ürünleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Firma, üretimini ve satışını, uzman ekibi ile birlikte kadınlar ve erkekler için zengin seçenekler ile gerçekleştirmektedir. El işçiliği olan ürünlerin tümü, özverili bir çalışma sonucunda ortaya çıkmaktadır. Anı Yüzük, girdiği her yuvada anıları taze tutmayı başarmıştır. Firma, müşterilerinin güzel günlerinde, onların yanlarında olmayı kendine görev bilmiştir. 

Ürünlerin üzerinde Anı Yüzük Logosu bulunmaktadır. Anı Yüzük firmasından alacağınız her ürünün garanti belgesi mevcuttur. Mücevher sahibi olmak için öncelikle istediğiniz modele karar vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde, beğendiğiniz modele, en iyi fiyat ve Anı Yüzük garantisi ile sahip olabilirsiniz. Klasik modellerin yanı sıra düzenli olarak güncellenen yeni modeller de çıkarılmaktadır. Mükemmel bir işçiliğe sahip olan ürünlerin her biri, sizler için tek tek hazırlanmaktadır. Anı Yüzük, yıllar geçse de eskimeyen model seçenekleri ve her zaman özel kalan ürünleri ile ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve anılarınızın her zaman canlı kalmasını sağlayacak olan özel hediyeler hazırlayan firma, “Siz hayal edin, biz tasarlayalım” sloganını kendine rehber edinmiştir.

Firma bünyesinde müşterilerinin zevklerine hitap ederek, onlar için en iyi seçenekleri sunan güler yüzlü ekip çalışanları bulunmaktadır. Parmaklara uygun olarak ölçülü hizmet sunan firma, bunun gereği olarak, siz en uygun modeli seçtikten sonra ürünü parmağınızın ölçülerine göre ayarlamaktadır. Dilediğiniz her yerden güvenli alışveriş ve hizmet olanağı sunan firma, kullanıcı memnuniyetini de arkasına alarak  yoluna tüm hızıyla devam etmektedir. Günümüz global müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel, kaliteli ve güvenceli bir hizmet sunan firma, Avrupa pazarlarına da açılarak kullanıcı kitlesini genişletmeye devam etmektedir. 

Uzun zamandır sektörde hizmet sunan firma, sahip olduğu deneyim sayesinde hizmet ve ürün kalitesini farklı bir boyuta taşımış ve müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlamıştır. Fark yaratan ürünler ile seçkin kategorileri bir araya getiren firma,  her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamıştır. Anı Yüzük, bu sayede yurt içi ve yurt dışındaki kaliteli hizmetlerine 10 yılı aşkın bir süredir başarıyla devam etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anı Yüzük

2.929 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Yüzük Ölçüsü A-Z
 8. Maden
 9. Satıcı
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön