Uzun yıllara dayanan köklü geçmişi ile Atlas halı, yurdumuzun yerli sermaye ile üretim yapan başarılı markalarından biri olma özelliği taşıyor. 1967 yılında kurulan Atlas halı, her daim modaya uygun renk ve desenlerle ürettiği benzersiz ürünleri ile halıda kalitenin öncüsü olmayı hedefliyor.

Atlas Halı Modelleri

Atlas halı serileri, renk ve desenleri ile kişisel beğeniye hitap eden farklı tasarımlardan oluşuyor. Geleneksel kültürümüzde de önemli yer tutan nazar, Atlas halı tasarımlarında büyülü bir yansıma olarak hayat buluyor. Mavi rengin ağırlıklı olarak kendini hissettirdiği halılar, evinizde serin ve hafif bir esinti oluşturuyor. Klasik desenlere göndermeler yapan Atlas halılar, evinizde sıcak bir hava yaratıyor. Masalsı ve büyülü izlenimler taşıyan Atlas halı modelleri, vizon tonları, turkuazlar ve grilerle evinizdeki zevkinizi yansıtıyor.

Sonbahardan esinlenen renk tonları ve desenleri ile sarı ve vizon renklerinin ağırlıklı olduğu, pembeler ve grilerin de varlığını hissettirdiği halılar yumuşak bir dokunuş yaratıyor. Atlas halı, pembe ve mavinin muhteşem uyumunu, lokumun şeffaf ve hafifliği ile bütünleştiriyor. İlkbahar temasını toprak ve yağmur renkleri ile bağdaştıran Atlas halı modellerinin toprak ve beyaz gibi kontrast renklerin uyumunu, mürdüm tonları ile harmanlaması ile oluşturduğu mükemmel bir koleksiyonu bulunuyor. Nergis çiçeğinin efsanevi güzelliğinden ilham alan ve Anadolu'da evin en ferah kısmına verilen "eyvan" isminden esinlenen Atlas halı çeşitleri, pastel renklerin floral motiflerle bütünleşmesinden oluşuyor.

Roma imparatorluğu dönemine damgasını vuran mozaiklerden ilham alan Atlas halılar, parlak motifler taşıyor. Parlak ve mat ipliklerin beraberliğinden oluşan kabartmalı motifler, Atlas halı modelleri arasında özgün bir yere sahip bulunuyor. Anadolu efsanelerinden esinlenen halılar, doğadaki renkleri hayal gücünüzle harmanlıyor. Modern tasarım ve renklere sahip halılar, pembeler, yeşiller ve mavilerin muhteşem birlikteliğinden oluşuyor. İnceliği ile çok özel bir dokuya sahip halılar, ipeksi yumuşaklığıyla ve sıcak renkleri ile evinize huzur getiriyor.

Fransız saraylarının ihtişamını evinize taşıyan Atlas halılar, altın tonlarındaki renklerin pembelerle buluşması ile oluşuyor. İç Anadolu'nun renkleri ve hüzünlü görüntüsünden ilham alınarak üretilmiş, buğulu renklerin hakimiyetinden oluşan modeller, Atlas halı modelleri arasında göz kamaştırıyor. Zarif renklerin büyüsünü yansıtan bir ürün olma özelliği taşıyan Atlas halılar, cıvıl cıvıl renkleri ile baharı çağrıştırıyor.

Atlas Halı Fiyatları

Atlas halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile, zengin ürün seçenekleri sunuyor. Zevkinize uygun, modayı yakından takip eden renk ve desenlerdeki Atlas halı modelleri arasından, mutlaka seveceğiniz bir Atlas halı bulunuyor. Son dönemde halı dünyasında devrim niteliğindeki bir buluşa imza atan Atlas halı, nano teknoloji ile halı üretiyor. Bu halıların en önemli özellikleri arasında ilk sırada, halının kendi kendini temizleyebilmesi geliyor. Gün ışığı ile doğrudan doğruya kendini temizleyebilen nano halı, sıvı iticilik özelliği ile halı üzerine dökülen sıvının leke bırakmasını engelliyor. Herhangi bir leke oluşumunda, lekeye gerekli işlem uygulandıktan sonra hala leke izi kalıntısı bulunuyorsa, güneş ışığı bu lekeyi de tamamen ortadan kaldırıyor. Gözle görülmeyen ancak hissedilen ve sağlığınızı tehdit edebilen kir ve bakteriler de nano halıda barınamıyor.

Atlas halı modelleri arasında en özel yeri tutan ürünlerden biri de, kişiye özel halı serisi oluyor. Tamamen sizin hayalinizdeki halı, boyut, renk ve desen olarak Atlas halı tarafından üretiliyor. Atlas halı tasarımcıları tarafından tasarlanmış halılardan beğendiğiniz bir model de dilerseniz kişisel zevkinize uygun olarak güncelleştirilebiliyor.

Yurt çapında yaygın bir satış ağına sahip bulunan Atlas halı, kaliteli ve erişilebilir ürünler üretmeyi hedefliyor. Kaliteli ürünleri, hesaplı fiyatlarla müşterileriyle buluşturmayı amaçlayan satış politikası, Atlas halı fiyatları belirlenirken önemli yer tutuyor. Halının dokusu, ebatları ve özellikleri, fiyatları üzerinde belirleyici oluyor. Atlas halı fiyatları, dönemsel kampanyalarla cazip ve avantajlı fırsatlara dönüşüyor.

Atlas Halı Modelleri

33 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Atlas
  2. Taç
  3. Brillant
  4. Merinos
  5. Hepsiburada Home
  6. Dinarsu
  7. Pierre Cardin
  8. Padişah Halı
  9. Madame Coco
  10. Sanat Halı
  11. Confetti
  12. Alla Turca
  13. Saray Halı
  14. Aksu
  15. Orange Venue
  16. Efsane Halı
  17. Cici Halı
  18. Durusel Halı
  19. Giz Home
  20. Bebişim Halı
  21. Else Halı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ebatlar
 5. Tema
 6. Satıcı
 • Marka Atlas
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246
BAŞA DÖN