Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
B-GRİP
B-Grip Bh Evo Plus

B-Grip Bh Evo Plus

B-GRİP
1.494,18 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483606/60000190/60003821
B-Grip Bh Evo Plus

B-Grip BH Fotoğraf Makinesi ve Video Kamera Kemer Askı Kiti

Fotoğraf makinenizi belinize rahatça taşıyın

  • 8 kg'a kadar garantili ağırlık kapasitesi!
  • Maksimum direnç, hafiflik ve iyi bitmiş görünüm için gelişmiş Alman malzeme teknolojisi. 

  • % 100 Made in Italy

  

 

B-grip BH bandı (kemer kılıfı) kamera boynu kayışına yenilikçi ve etkili bir alternatif ulaşım sistemidir. Güvenli ve konforlu kayış sayesinde, kamerayı taşımak kolay ve rahat olacaktır. Fotoğrafçı her zaman ellerini özgür bırakacak ve boynuna sallanan sarkan bir kameranın rahatsızlıktan kaçınarak serbestçe dolaşabilecektir. 

WDS teknolojisi (ağırlık deşarj sistemi) sayesinde, fotoğraf makinesinin ağırlığı algılanan bir ağırlık azaltımı sağlayan% 50 geniş bir alana dağıtılır. Profesyonellerden amatörlere kadar her tür fotoğrafçı için inanılmaz bir sonuçtur.

 

BH, geniş bir yüzeye ağırlık dağılımı nedeniyle rahat ve ergonomiktir.

Destek tabanından hızlı ve sezgisel bir kamera serbestliği vardır.


BH, özel uluslararası patentlerle kaplı benzersiz ve evrensel bir bant taşıma sistemidir. Optimum performans ve güvenlik için şansa bırakılan doğru bir projedir. 

Sağlamlık, hafiflik ve güvenilirlik sunan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Özel patentli sistem WDS (Weight Discharge 

Güvenli, dayanıklı, ergonomik ve kullanımı basit..

b-Grip, yeni tasarım BH model Kemer Askı Kit‘i ile, mobil veya stüdyo çekimlerde kameranızıboynunuza asmak yerine benzersiz ve yenilikçi bir alternatif sunuyor. BH Kemer Askı Kit‘i, fotoğrafçılar için uzun süreli çekimlerde işkenceye dönüşen boyunda kamera taşıma zahmetini tarihe karıştırıyor.

Bir makinanız boynunuzda diğer makina ile çekim yapmanın ne kadar ağır ve zahmetli olduğunu düşündüğümüzde, fotoğraf sanatçılarına bir kolaylık ve yenilik getirmek için kolları sıvadık, fikir geliştirdik, hem ergonomik, hem dayanıklı, hemde çekimlerde vücut sağlığı için faydalı bir buluşun mutluluğunu yaşadık.

Artık boynu zorlamak yerine belinizde taşıyacağınız fotoğraf makinanız ile her ortama, her koşula daha iyi uyum sağlayacak, hareket kabiliyetiniz artacak, çekimler sırasında makinanızı veya objektifinizi artık çok daha rahat değiştirebileceksiniz.

BH Kemer Askı Kiti‘nin "WDS (ağırlık deşarj sistemi)" sayesinde şaşırtıcı bir performansla karşılaşacaksınız. CP-tech özel patentli bu sistem, kamera ağırlığının vücudunuza olumsuz etkisini yokederek, vücuda binen ağırlığı sıfıra yakın bir değere indirger.

 

Özel patentli sistem WDS (Weight Discharge System): benzersiz konfor ve denge


BH'nin geniş tabanı vücuda yapışırken hafifçe dağıtır. Yakın zamanda önerilen bazı alternatif çözümlerin aksine, patentli WDS sistemi, kemeri vücuda aşırı derecede sıkıştırmadan rahatça bağlamanıza izin verir. BH tabanı, sistemi sallanmadan tamamen hareketsiz tutarak bir kama gibi davranıyor. Kamera mükemmel dikey bir konumda ve hareket esnasında vücuda çarpmamaktadır. 

Kemer, fotoğraf makinesini takarken bile hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanmasını sağlayan bir "CAM" toka tipi ile donatılmıştır.

Evrensel QRP sabitleme plakası: normal


 
Evrensel QRP sabitleme plakası: normal bir tripod plakasından çok daha fazla
 
B-grip ile QRP plakası kameraya normal bir tripod plakasına benzer şekilde bağlanır. Strese direnme ve dönme ve gevşemeyi önleme özelliği, QRP'yi benzersiz kılan özelliktir. Bu benzersiz özellikler, iki kombine teknolojinin benimsenmesinden kaynaklanıyor: 
1) Fotoğraf makinesine bastırıldığında fren işlevi görecek yumuşak kaymayan bir lastik keçe. 
2) 1/4 "evrensel vidaya uyan ve takıldıktan sonra dönmesini önleyen akıllı bir lastik ped.
 
Yenilikçi bir ilave QRP unsuru, plakayı kamera için bir destek tabanına dönüştüren dönen bir kolun yapışmasıdır. Kamera çizilmeye, kirlenmeye ve neme karşı herhangi bir yüzeye yerleştirilebilir. Her durumda kesinlikle rahattır.
 
Kamera kayışının avantajı nedir? Her şeyden önce aşağıdaki sebeplerden dolayı:

Kamera ile birlikte verilen geleneksel kayışlar boynunuzdaki tüm ağırlığı yüklemek üzere tasarlanmıştır, bu da sıklıkla can sıkıcı, rahatsız edici ve şu ana kadar tarihli bir çözümdür. 
BH, gereksiz sakıncaya maruz kalmadan hareket etmenin ve ellerinizi serbestçe çekmenin özgürlüğünü sevenler için radikal bir çözümdür. Açık hava ve turizm genel olarak mükemmel. Ayrıca, yorgunluğu azaltıp boyun tahrişini önlediğinden uzun süreli kullanım için mükemmeldir.
 
Optik lensler, ya sensörü yukarı doğru veya aşağı doğru yönlendirerek kolayca değiştirilebilir, böylece toz kirlenmesi riski azaltılır.

 

Diğer B-Grip Ürünleri ile Kombine Kullanım Örnekleri

 

Kamerayı BH'den serbest bırakın ve ellerinizi basit bir şekilde serbestçe çekin. HS, eli hızlı bir şekilde takmak için açık bir şekle sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Rahat ve güvenlidir.

 


 
TA üniversal tripod adaptörü ile BH'den tripoda anında gidin
 
 

TK aksesuarı sayesinde BH'yi doğrudan sırt çantanızın üzerine sıkıştırın. Sırt çantasıyla yürüyüş yapmak için rahat bir yapılandırmadır.


 
 
Paket İçeriği :

 

B-Grip BH Kemer Askısı

 

B-Grip TK Sırt Çantası Adaptörü ve Yağmurluk  

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001AGSHB
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön