Bebek İğnesi

Bebek iğnesi modelleri bebek takıları kategorisinde yer alan tasarımlardır. Genellikle yenidoğan bebeklere doğum hediyesi olarak sunulan ve bir nevi hoş geldin anlamı taşıyan ürünlerin çok farklı çeşitleri bulunur. Yeni doğum yapmış akraba ve yakınlarınıza bebek iğnesi çeşitlerinden hediye ederek onların bu mutlu anlarını daha da değerli kılabilirsiniz. Bebek iğnesi modelleri bebeklerin yataklarına ya da giysilerine takılarak kullanılır. Bebekler büyüdüklerinde; hatırlayamadıkları geçmişlerinden kalan değerli bir armağan olarak saklayabilecekleri bebek iğneleri çok zarif ve özel armağanlar grubunda değerlendirilir.

Bebek İğnesi Modelleri Nelerdir?

Bebek iğnesi modelleri bebek takıları içinde oldukça ön plandadır. Çok fazla seçeneği olan bebek iğnesi modelleri kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanabildiği gibi; ürünler arasında her ikisine uyan uniseks seçenekler de mevcuttur. Altın, gümüş gibi materyallerden üretilmiş çok sayıda model markaların ürün seçkisinde yer alır. Bunların dışında tercihe bağlı olarak bijuteri ürünler de tercih edilebilir. Bebek iğnesi çeşitleri; Maşallah yazılı olanlar, isim yazılı modeller, nazar boncuklu tasarımlar, motifli modeller, sembol içerikli ürünler, uğur böceği, fil, ayıcık ve benzeri şekiller kullanılarak tasarlanmış iğneler, üzerinde Allah yazısına yer verilmiş olanlar ve benzeri çok sayıda alternatifiyle kişilere sunulur. Çok sade tasarımlara sahip bebek iğnesi modellerinde genellikle sadece isim yazılıdır ya da bir nazar boncuğu detayı yer alır. Daha süslü modelleri tercih edenler için yazı, nazar boncuğu, hayvan figürleri ve benzeri semboller ve motifler iğnenin üzerinde farklı dizaynlarla yer alır. Bebeklerin yatak başlarına veya kıyafetlerine takılan bebek iğnesi çeşitleri miniklerin stilinde hoş bir detay oluşturur.

Altın Bebek İğnesi Modellerini Kimler Tercih Eder?

Yenidoğan bebeklere altın takma adeti yüzyıllardan beri Türk insanının başlıca değerlerinden biri olarak bilinir. Yenidoğan bebeklere de altın bebek iğnesi takmak hem değerli hem anlamlı bir hediye olarak değerlendirilir. Birçok kuyum markası bebek takısı koleksiyonlarında bebek iğnelerine geniş yer ayırır. Taşlı modeller, figürlüler, sembol içeren modeller ve daha birçok tasarım farklı renk ve boyutlarıyla markaların ürün seçkisinde yer alır. Pembe altın, sarı altın, beyaz altın gibi materyallerden üretilmiş bebek iğnelerinin değerli taşlı modelleri de bulunur. Altın bebek iğnesi modellerinde nazar boncuğu, uğur böceği, dini sureler, harfler ve isim yazılarına sıklıkla rastlanır. Farklı harf karakterleriyle oluşturulmuş "Maşallah" dizaynları, isimler, harfler ve benzeri yazılar tasarımları kişiselleştirir ve anlamlı kılar. 

Bebek İğnesi Modellerinin Gümüş Çeşitleri Var mı?

Bebek iğnelerinin gümüş materyalden olanları da çok sayıda tasarımla markaların ürün seçkisinde yer alır. Genellikle 925 ayar gümüşten üretilen bebek iğnelerinin sarı ve pembe renkte olanları da bulunur. Üzerinde renkli taşların, sembollerin, değişik motiflerin yer aldığı ürünler son derece neşeli ve ilgi çekici tasarımlardır. Yeni anne baba olmuş kişilere bebeklerinin doğumu şerefine sunacağınız bu özel armağanlar onlara kendilerini iyi hissettirecektir. Bebeklerinin yataklarına, yastıklarına ya da kıyafetlerine takacakları bu sevimli bebek takıları, bebekleri büyüdükçe anılarına ekleyecekleri değerli semboller olacaktır. 

Bebek İğnesi Fiyatları Ne Kadardır?

Bebek iğnesi fiyatları ürünlerde kullanılan materyale, ürünlerin ağırlığına, materyal olarak altın ya da gümüş kullanılmış ise ayarına, markaya ve tasarıma göre farklı aralıklarda seyreder. Taş detaylı altın bir bebek iğnesi tasarımının fiyatı doğal olarak bijuteri bir üründen daha yüksektir. Ürünlerin tasarım detayları ve marka değeri de fiyatlandırmada değişkenlik yaratan unsurlardadır. Tüm bu parametreler göz önüne alındığında ürünlerin fiyatları değişken olmakla beraber her bütçeye uygun ürün alternatifleri markaların koleksiyonlarında yer alır.

Bebek iğnesi modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Hepsiburada.com aracılığıyla ürünlere göz atabilir hem modelleri hem fiyatları inceleyerek sevdikleriniz için en beğendiklerinizi seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek İğnesi Modelleri

326 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 25 / 326 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?