Evinizde rahat bir şekilde vakit geçirmeniz için salon ve oturma odasında kullanmanız için tasarlanan koltuk takımları vardır. Koltuk takımları evin salon ve oturma odasında kullanılan ve takım halinde satılan setlerdir. İçerisinde tekli, ikili ve üçlü olmak üzere farklı koltuk modelleri yer alır. Belirli bir model ve renge sahip olan bu takımları belirlenen konseptine göre seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra oturma grubu koltuk takımlarından biraz daha farklıdır. Oturma grubunun ürünlerini tek tek temin ederek kendi zevkinize uygun bir takım oluşturabilirsiniz. Bu takımın içerisinde sizin seçtiğiniz koltuk modelleri yer alabilir. Sizin zevkinize uygun olarak tasarlanan Bellona oturma grubu içerisinde sehpa, tv sehpası ve kanepe modelleri yer alır. Birçok renk ve kanepe çeşitleri sayesinde evinizin dekorasyonunu keyifli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tekli berjerler mavi, zümrüt yeşili ve koyu gri alternatifleri ile televizyon karşısında rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Televizyonları duvara sabitleyebileceğiniz gibi ayaklı modelleri ise tv sehpasının üzerine koyabilirsiniz. Bellona oturma grubu modelleri ve fiyatları takımın özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Grupların yapı malzemesine ve fonksiyonel yapısına bağlı olarak alıcıya sunulur. Evinizin oda ebat ölçüsüne bağlı olarak istediğiniz koltuk takımını ve oturma grubunu tercih edebilirsiniz.

Bellona Oturma Grubu Özellikleri

Bellona oturma grupları sahip olduğu fonksiyonel ve yapısal özellikleri ile size fayda sağlar. Bu fonksiyonel özellikler modellerin tercih edilmesini maksimum seviyeye çıkarır. Bu özellikler şu şekilde özetlenebilir:

  • Kanepe modelleri kahverengi, gri ve beyaz seçenekleriyle size sunulur. 2’li ve 3’lü seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz.
  • Kanepe, 91 cm derinliğe sahiptir. Üçlü kanepe olmasının yanı sıra yüksek ayak özelliği ile size sunulur.
  • Kolay temizlenebilen kumaş seçenekleri ile nemli bir bez yardımıyla ürününüzü temizleyebilirsiniz.
  • Kanepe ölçüleri 215x90x83 olması ile geniş bir ebatta rahat bir kullanım sağlar.
  • Bellona oturma grubu modelleri kaliteli süngeri ve açılabilir iskeleti ile yatak olarak kullanılma imkanı sunar.
  • Sıfır makas zerowall teknolojisi ile sizin için üretilir. Bu sayede olduğunuz her yerde kanepeyi açıp yatak şeklinde kullanabilirsiniz.
  • Bellona sandıklı oturma grubunda eşyalarınızı baza adı verilen saklama alanında muhafaza edebilirsiniz. Geniş yapısı ve birbirinden renkli dekoratif yastığı vardır.
  • Zigon sehpalar siyah renge ve 55 cm uzunluğu ile koltuğunuzda otururken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
  • Koltuk takımları sahip olduğu elegant tasarımının yanı sıra sırt kısmı eğilimli bir tasarım ile karşınıza çıkar.
  • Bazaya sahip modeller ahşap klapadan oluşur. Altın görünümlü ayakları ile fonksiyonel olmasının yanı sıra şık bir tasarımı vardır.
Bellona Oturma Grubu Modelleri

Bellona koltuk takımı modelleri fonksiyonel kullanımı ve tasarımları ile herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Birçok farklı renk ve model seçenekleriyle kendi tarzınıza hitap edeni tercih edebilirsiniz. Bu modellerden biri olan Bellona çekyatlı koltuk takımı yatak olabilme özelliği ile size fayda sağlar. Modern ve sade tasarımı ile evinizin dekoruna kolay bir şekilde uyum sağlarken sırt minderleri oldukça rahattır. Koltuğun yan kollarında bulunan makrome dikişler oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Evi bahçeli olan kullanıcılar için ideal olan Bellona bahçe oturma grubu 1 tane 3’lü ve 2 tane tekli koltuktan oluşur. Plastik yapı malzemesi dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunarken modern tasarımı ile bahçenizde çay keyfini yapabilirsiniz. Bellona koltuk takımınızı krem ve gri berjerler ile kendiniz tasarlayabilirsiniz. Zımparalı gövdesi, altın görünümlü ayakları ve kaliteli kumaşı ile kitaplığınızdan aldığınız degilerinizi keyifle okuyabilirsiniz. Belissa koltuk takımı ikili, üçlü ve berjer takımları ile kalabalık ailelerin en çok tercihi olur. Renkli oluşunun yanı sıra sandığa sahip olması size fayda sağlar. Sandığa yorganlarınızı, yastıklarınızı ve diğer eşyalarınızı sığdırabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı tek bir yerde derli toplu bir şekilde saklayabilirsiniz. Bellona koltuk takımı fiyatları bu modellerin sahip olduğu fonksiyonlara bağlı olarak alıcıya sunulur.

Rengarenk Bellona Oturma Grupları

Bellona salon takımları birçok renk alternatifleri ile alıcıların zevkine hitap edebilir. Bu seçenekler arasında kahverengi, kiremit rengi, gül kurusu ve gri renkleri yer alır. Rengarenk takımlara sahip olmak ve tek tek alarak oluşturmak isteyenler için oldukça idealdir. Kanepe koltuk tipi ve 91 cm derinliği ile işlevsel bir modeldir. Olduğu her yerde hemen açılıp yatak olabilme özelliğine sahiptir. Yumuşak süngerleri ve genişliği ile yatağı aratmayan bir modeldir. Yüksek ayak yapısı ile yerdeki tozu tutmadan kolay bir kullanım imkanı sunar. Bellona indirimli oturma grupları her mevsimde sizi karşılarken rengarenk olması ile her mevsimin modelleri olmayı başarır. Renkli ikili ve tekli kanepeler çift kişilik yatak olabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede yatak odasına gitmenize gerek kalmadan salonda televizyon karşısında dizinizi izlerken uykuya dalabilirsiniz. Dar bir alanda işlevsel olarak size kolaylık sağlar. Tek kişilik yatak dahi olabilmesi 1 kişi için idealdir. 1+1 evlerde alan sıkıntısı olabilir. Hem yatak hemde kanepeyi sığdırmak size zorluk çıkarabilir. Bellona çekyat oturma grubu ile tüm bu dertlerinize son verebilirsiniz. Bellona kiremit rengi oturma grubu 3’lü yapısı ve rengi ile sonbahar havasını evinize getirir. 63.6 kg ağırlığı ile hafif bir kullanımın avantajını sunar. Yüksek ayağı ve yataklı yapısıyla hayatınıza kolaylık getirir.

Bellona Oturma Grubu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk takımları Bellona alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Doğru bir takım seçmek ve oluşturmak için bu hususlara dikkat etmekten geçer. Bellona oturma grubu fiyatları bu dikkat edilmesi gerekenlere göre de belirlenir. Salonda ve oturma odasında yer alan koltuk takımı evin içerisinde en çok vakit geçirilen alanlardan biridir. Bu nedenle rahat ve işlevsel olması oldukça önem taşır. Bellona oturma grubu takımları alınırken kumaşının türüne dikkat edilmesi gerekir. Deri ve leke tutmayan kumaş türleri çocuklu ailelere kolaylık sağlarken kadife ve ipeksi türler elegant bir görünümün kapılarını size aralar. İskelet yapısının dayanıklı olması ve ayaklarının yüksek olması temizlik için önemli bir rol oynar. Bellona gül kurusu oturma grubu silinebilir kumaşı ile koltuğa içecek dahi dökülse kolay bir kullanım imkanı sunar. Hafif nemli bir bez ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise takımın ebatı ile alanın genişliğinin denk olmasıdır. Bellona oturma takımı tekli, 2’li ve 3’lü koltuk seçenekleri ile koyacağınız alana uyum sağlayabilir. Dayanıklı kumaşa sahip olması ve çekyat özelliğine sahip olması size fayda getirir. Sandıklı ve yatak olabilen yapısının olması ihtiyacınızı karşılamanın ötesine geçer.

Bellona Oturma Grubu Fiyatları

Bellona salon takımı fiyatları ürünün işlevsel özelliklerinin varlığına, malzemesine ve modeline bağlı olarak farklı kategorilerde alıcıya sunulur. Tekli kanepeler, sandığa ve çekyat özelliğine sahip olmasından dolayı fonksiyoneldir. Berjerler Bellona en ucuz oturma grubu parçalarından biri olarak karşınıza çıkar. Silinebilir kumaş ve dayanıklı malzemesi fiyatının farklı olmasında etkilidir. Bellona oturma grubu ve fiyatları kanepenin 2’li ve 3’lü olmasına göre belirlenir. 3’lü kanepeler kişi kapasitesinin fazla olmasından dolayı fiyat olarak farklıdır. Bellona oturma grubu ne kadar olduğunu belirleyen bir diğer kriter ise çekyat olabilme özelliğine sahip olmasıdır. Hem koltuk hemde yatak olması kişinin para tasarrufu etmesine imkan tanır. Ekstra iki ev eşyası almaya gerek kalmadan ebat olarak size uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bellona oturma grupları ve fiyatları elegant tasarımın yanı sıra ölçülerine bağlı olarak değişir. Üçlü vizon koltuklar 230 cm genişlik ve 93 cm derinlik ile rahat bir kullanım sağlar. Büyük ve geniş ebatlar fiyatının belirlenmesinde aktif rol oynar. Bellona oturma grubu indirimli ürünleri Hepsiburada üzerinden takip edebilirsiniz. Fiyatını belirleyen tüm bu özelliklerin size ne kadar uygun olduğunu anlamak için kullanıcı yorumlarını okumak yeterlidir. Bellona oturma grubu kampanyaları ile size hitap eden modellere göz atmanız oldukça kolaydır.

Sandıklı Bellona Oturma Grubu Kullanmanın Avantajları

Bellona oturma grubu çeşitleri sahip olduğu özellikleri beraberinde birçok faydayıda getirir. Bu avantajlar alıcının ihtiyacını karşılamanın ötesine geçer. Kişinin hayatını kolaylaştıran özelliklerin varlığı ve doğru takımın eve seçilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede ürününüzden maksimum seviyede performans alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte koltuklar sizi oturma ve dinlenmenin ötesine geçirir. Bu durumu karşılayan bir örneği Bellona sandıklı koltuk takımında görmek mümkündür. Sandığa sahip olan bu modeller işlevsel kullanımı ile hayatınıza dokunur. Koltuğun alt kısmı sandıktır. Oldukça kolay bir kullanım imkanı ve yer tasarrufu yapması ile sizi şaşırtmayı başarır. Koltuğun kaldırıp açılması ile sandığa istediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz. Geniş ve derin yapısı ile birçok ev eşyasının muhafaza edilmesini sağlar. Bu sayede ürünleriniz tozlanmadan istediğiniz süre ile muhafaza edilebilir. Bellona oturma grubu fiyatları ve modelleri bu avantajların varlığına bağlı olarak belirlenir. Sandığa sahip modeller fiyat olarak farklıdır. Bir diğer avantaj ise çekyat olan bu modellerin yastık ve yorganları kolaylıkla almasıdır. Sandıkta sakladığınız yastık ve yorganı ürünü yatak haline getirirken sandıktan kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Sizi ekstra iş yükünden kurtarırken konforlu bir kullanım deneyimine sahip olmanıza yardımcı olur.

Bellona Oturma Grubu Nasıl Temizlenir?

Oturma grubu Bellona koltuk takımı temizlenmesi oldukça basittir. Uyulması gereken bazı hususlar ile temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Süet olan modeller ürüne zarar vermeyecek bir sabun ve nemli bez ile silinebilir. Deri ve açık renkli koltuk modelleri çok ıslak olmayan bir bez ile temizlenebilir. Çok ıslak bir bez ve kimyasallar ürünün kumaşına zarar verebilir.

Bellona Oturma Grubu Kullanmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Yıl içerisinde size denk gelen Bellona indirimli koltuk takımlarını kullanırken bazı püf noktalara dikkat etmek modelin daha uzun süre kullanılmasına olanak tanır. Ürünün temizliğinin doğru yapılması, odanın şekline uygun modelin belirlenmesi ve kullanım şekli bu püf noktalar arasında yer alabilir. Ürünün güneş ışığına direkt maruz kalmasını engellemek diğer bir husus olarak karşınıza çıkar.

Bellona Oturma Grubu Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Bellona kampanya koltuk takımı modelleri farklı kullanım alanına sahiptir. Kanepeler salon, oturma odası ve geniş mutfaklarda kullanılabilir. Yatak odanıza yerleştirdiğiniz kanepe çeşitlerini yatak olarak kullanabilirsiniz. Berjerler koltuk takımlarını tamamlamak için salon ve oturma odasına kullanılırken bahçe takımları çim alanda ve balkonda yerini alabilir.

En İyi Bellona Oturma Grubu Özellikleri Nelerdir?

Oturma grubunun en iyi performansa sahip olması için bazı özellikleri kendinde barındırması gerekir. En iyi oturma grubu geniş ölçülere sahip, dayanıklı malzemeden üretilmiş, kolay temizlenebilen ve sandıklı yapıdaki modeller olabilir. Çekyat özelliğe sahip modellerde bu özelliklerin içerisinde yerini alabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bellona Oturma Odası Takımları

111 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Kanepe ve Koltuklar
Kanepe ve Koltuklar
TV Sehpaları / Üniteleri
TV Sehpaları / Üniteleri
Sehpalar
Sehpalar
Puf / Minderler
Puf / Minderler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 111 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/bellona