Türkiye'nin lider markalarından biri olan Bigotti Milano, kol saati ve gözlük tasarımları ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da adını duyurmayı başarıyor. Tüm modelleri modern çizgileri ile ilgi çeken marka, spor tarzda tasarladığı ürünleri ile konusunda uzman olduğunu ispat ediyor. Her sezon yenilenen koleksiyonu ile ürün çeşitliliğine klasik ve retro tarz saatlerin de eklenmesi ile model ağını daha da genişletiyor. Yeni ve özgün tasarımları ile bilinen marka, erkek saatlerinde tasarımları ile olduğu kadar kullandığı yeni teknik ve malzemeler ile de biliniyor. Bigotti marka saat ve gözlüklerin ortak özelliği olan modern detaylar ürünlere olan ilginin genişleyerek artmasını sağlıyor. Geniş, dar, yuvarlak, dikdörtgen birçok farklı saat ve gözlük modeline sahip Bigotti Milano tasarımları arasında yer alan saat ve gözlükler, sağlam ve dayanıklı malzemeleri ile kullanıcılardan tam not alıyor.

Gözlükler ile yola çıkan marka, hem kadın hem de erkek gözlükleri üretiyor. Kemik ve metal gözlükler günün trendlerini yakından takip eden fima tarafından spor ve modern çizgiler ile tasarlanıyor. Renkli camlar ile güneş ışınlarını önleyerek göz sağlığını korumayı hedefleyen marka, yenilikçi tasarımlarını her yaştan müşterilerinin beğenisine sunuyor. Kadınlar için üretilen gözlüklerde özellikle kemik modellerin ağırlıklı olduğu, müşteri tercihleri doğrultusunda kemik ve metal karışımı tasarımların da yer aldığı görülüyor. Erkek modellerinde metal ağırlıklı çerçeveler talebe uygun olarak daha fazla bulunuyor. Kadın koleksiyonunda geniş çerçeveli, yuvarlak hatlı gözlükler; erkek koleksiyonunda ise daha dar, küçük çerçeveler sivri ve köşeli hatlar ile çalışılıyor.

Saatler konusunda da uzmanlaşan Bigotti Milano, 3 ATM su geçirmez modelleri ile müşterilerinin yüksek beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Sudan ve nemden etkilenmeyen saatler üreten firma, modellerinde daha çok spor ve modern çizgileri tercih ediyor. Çizilme ve çarpma gibi dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı duruşu ile fark yaratan Bigotti saatleri, özel IP kaplamalar kullanılarak üretiliyor. Kadın ve erkek koleksiyonunda metal ve gerçek deri kayışlar tercih eden marka, camları saf kristallerden seçiyor. Koleksiyonlarında titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanımını ön plana çıkaran marka, zarif tasarımları ile yıllara dayalı tecrübesini müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Özel paslanmaz çelik ile birlikte Anti-refle çizilmez camlar kullanılan saatler, iç kadran tasarımları ile markanın imzası niteliğini taşıyor. Farklı temalar ve konseptler geliştirerek çalışan markanın her modelinde farklı renkler ve desenler kullandığı görülüyor. Ürün skalasının oldukça zengin oluşu tüketicilere günün her saati için seçim şansı verirken tarzlarını da tamamlama imkanı sunuyor. Hem saat hem de gözlük koleksiyonlarında günlük spor kullanımın yanı sıra klasik çizgilerde tasarım yapmaya da önem veren firma,  gençler için tasarım yapmayı da ihmal etmiyor. Renkli rubber band ve silikon kayışlı saatler ve canlı renklerle tasarlanan gözlük modelleri, firma ürünlerinin gençler tarafından da beğenilmesini sağlıyor. 

Saat ve gözlük konusunda bir numara olmak için yola çıkan firma, dayanıklı ve sağlam modellerini ince bir zevkin ürünü olduğu hemen göze çarpan tasarımlar ile taçlandırıyor. Tarzına önem veren, bakımlı ve gün boyu aktif müşterileri için modern çizgiler ile kullanışlı koleksiyonlar tasarlayan Bigotti Milano, yediden yetmişe geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi hedefliyor. Özenle tasarlanan, belirli bir konsepte sahip modeller, uzun ömürlü olmalarının yanı sıra ekonomik bütçeleri ile de müşteri portföyünü genişletiyor. İlk üretim yaptıkları günden bu yana kazandıkları tecrübelerini kaliteli ürünler üretmeye adayan firma, ürünlerinin çeşit zenginliği ve sağlamlığı ile daha uzun yıllar sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alacağını ilan ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bigotti Milano

540 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Alarm
 8. Çalışma Tipi
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön