Dekoratif

Özel tasarım banyo aksesuarları arasında yer alan dekoratif klozet seçenekleri, sınır tanımayan modeller sunarak her beğeniye hitap etmeyi başarır. Hijyen sağlama görevi de üstlenen klozet kapakları çeşitli materyallerle üretilen ve işlevsel kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Gelişen teknolojiler sayesinde standart kalıplardan kurtulup göz alıcı tasarımlara dönüşen ürün modellerine banyonuzda yer verebilirsiniz. Farklı desenler, canlı renkler, mükemmel manzaralar, motifler ve figürlerle tasarlanan dekoratif klozet kapaklarını tercih ederek banyonuza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz.

Dekoratif Klozet Kapaklarının Tasarım Özellikleri

Sık kullanıldığı için zaman içerisinde değiştirilmesi gereken klozet kapakları, dekoratif tasarımlı modeller sunarak tarzınıza uygun ürünleri kolayca bulabilme şansı tanır. Her beğeniye ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan seçenekler, farklı işlevsel özellikler de sunar. Ürünlerin sunduğu tasarım özelliklerinin bir kısmı şöyle sıralanabilir:

  • Yavaş kapanan dekoratif klozet kapağı seçenekleri, dikkatsiz kullanıcılar ya da küçük çocuklar için ideal modellerdir. Böylece kapanma sırasında klozetin diğer aparatları zarar görmez.
  • Klasik beyaz kapaklardan sıkılanlar için tasarlanan dekoratif ürünler; deniz ve doğa manzaraları, deniz kabukları, dikkat çekici figür ve motifler, müzik aletleri, resimler ve spor temaları içeren desenler sunar.
  • Ürünler arasında sevimli hayvan figürleri ile tasarlanan süngerli klozet kapakları da yer alır. Yumuşak yapılı ve süngerli modeller çocuklar tarafından büyük ilgi görür.
  • Banyonuza daha işlevsel bir ürün almak istiyorsanız ışıklı klozet kapağı modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Hasır sepet tasarımı ile üretilen yumuşak dolgulu dekoratif klozet kapakları, hasır kirli sepeti ya da havlu dolabı gibi eşyalara uyum sağlayan modeller olmayı başarır.
  • Engelliler için tasarlanan klozet kapakları fonksiyonel ürünlerdir. Ergonomik ve rahat kullanımlı ürünler sayesinde banyonuzu daha güvenli hâle getirebilirsiniz.
  • Tekerlekli sandalye ile aynı yükseklikte olan klozet kapakları en kullanışlı ürün seçenekleri arasında yer alır.
  • Bebekler ve çocuklar için tasarlanan klozet modelleri, tuvalet eğitimi sırasında işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Bebeklerin ilgisini çeken figürler ve renklerle üretilen modeller tuvalet eğitimine yardımcı olan ilginç tasarımlı ürünlerdir.

Klozet Kapağı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Banyonuza farklı bir tarz katmak ya da eskiyen ürünü değiştirmek için yeni klozet kapağı almayı planlıyorsanız, öncelikle klozet ölçüsünü doğru biçimde aldığınızdan emin olmalısınız. Aksi hâlde sorun yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz ve almaya karar verdiğinizin ürünün bağlantı aparatlarının, monte edeceğiniz klozet ile uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Klozet ölçüsünüz ile alacağınızın modelinin ölçülerini karşılaştırarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Ölçülerinizi doğru aldığınıza emin olarak alışveriş yaparsanız yeni ürünün, evinizdeki klozete küçük ya da büyük gelme riskini önlemiş olursunuz.

Farklı Malzemelerle Üretilmiş Klozet Kapakları

Çeşitli tasarımlarla üretilen klozet kapakları genellikle oval şekil detayı sunar. Dekoratif ya da standart modelli ürünler, farklı malzemelerle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. En çok tercih edilen seçenekler, insan sağlığına dost kaliteli plastik malzeme ile üretilen modellerdir. Plastiğin dışında MDF, duroplast, masif meşe, polyresin ve bambu gibi malzemelerle üretilen klozet kapaklarına da rastlayabilirsiniz. Yeni bir klozet kapağı alırken hijyenik kullanım rahatlığı sunan, kolayca temizlenen ve zararlı madde içermeyen ürünlere yönelmeniz önem taşır.

Kendinizin ve aile bireylerinizin motivasyonunuzu artırmak ve mutlu etmek için dekoratif tasarımlı klozet kapağı modellerini tercih edebilirsiniz. Engelli klozeti kapağı ihtiyacınızı bile eğlenceli modeller arasından seçerek banyonuzda bir fark yaratabilirsiniz. Ebeveyn klozetine yerleştirilerek kullanılan rengarenk bebek klozet kapakları ise çocuğunuzu hem mutlu eder hem de tuvalet eğitiminde daha istekli olmasına yardımcı olur. Dekoratif ve işlevsel tasarımlı klozet kapağı seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratik Klozet

739 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 739 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?