Derece / Nem Ölçerler

Evde su kaplumbağası, tarantula, su semenderi, yılan, iguana gibi sürüngenler besleyenler için sürüngenlere doğal ortamlarını hazırlamada yardımcı olan ''derece-nem ölçerler'' kaliteli ve çeşitli ürünlerle hepsiburada.com'da sunuluyor.

  Derece-nem ölçerler, dijital olmakla beraber uzaktan kumandalı seçeneği ile de sizlerin konforunu sağlıyor. Dijital olması size hassas ölçüm şansı sağlıyor. Aynı zamanda ısıyı ve nemi belli aralıklarda ölçerek kontrolü elinizde tutmanıza olanak getiriyor. Derece-nem ölçerler 0C - 70C arası ısıyı ve 20 - 99 arası nem ölçümünü yapmanıza yardımcı olurken, 90 cm kadar kablo seçenekleri kullanımı kolaylaştırıyor.

  Terraryumlarınızda kullanacağınız derece-nem ölçerler, her bir sürüngen için farklı yaşam koşulları oluşturmanız gerektiğinden kullanılması zorunluluk haline gelen ürünler olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda kullanımı çok kolay olan ürünlerden uzaktan kumandalı derece-nem ölçerler hem dijital gösterge kolaylığı sağlarken, hem de sizin terraryumunuzu yönetmenizi kolaylaştırıyor. Tüm seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz derece-nem ölçerler fiyat aralıklarında da hepsiburada.com, farkını ortaya koyuyor. Hem uygun fiyata hem de kaliteli olsun diyorsanız, ürün seçeneklerini kolaylıkla karşılaştırabilir, görsellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz ürüne en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

  Derece-nem ölçerler sayesinde kuru havada ya da yoğun nemde, sıcaklıkta ya da ılık bir ortamda yaşaması gereken sürüngenlerinizin yaşam kalitesini arttıracak aynı zamanda onların ömürlerini uzatacaksınız. Sürekli yapılan bu ölçümler olası bir aksiliği ortadan kaldıracak.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nem Ölçer Fiyatları

30 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001710/24003446