DJI aksiyon kameraları, hareket halindeyken bile yüksek kalitede görüntüler çekebilmenizi sağlar. Ufak boyutlarıyla öne çıkan aksiyon kameraları, özel aparatları sayesinde farklı sportif aktiviteler sırasında da kullanılabilir. Hafif yapılarıyla dikkat çeken aksiyon kamerası modellerini kullanarak kaliteli outdoor çekimler yapmak mümkün hale gelir. Yüksek çözünürlüklü aksiyon kameraların sahip olduğu gelişmiş özelliklerden faydalanarak etkileyici videolar ve fotoğraflar çekebilir; yaşadığınız anı en iyi şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sportif Etkinlikler ve Outdoor Çekimler İçin İdeal

DJI aksiyon kameraları birçok farklı spor dalı ve outdoor etkinliği için rahatlıkla kullanılabilir. Dağcılık, kayak ve bisiklet gibi sporlarla ilgilenenler, hareket halindeyken kaliteli görüntüler çekebilmek için aksiyon kameralarından yararlanabilir. Bunun yanı sıra DJI aksiyon kameraları, sörf ve dalış gibi su sporları için de idealdir. Su altında kullanılabilen birçok model, kılıfsız olarak 11 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğe sahiptir. Özel tasarımıyla dikkat çeken bazı modeller de sıfırın altında 10 dereceye kadar çekim yapabilmenizi sağlayacak şekilde üretilmiştir.

DJI aksiyon kameralarında yer alan görüntü sabitleme teknolojisi, titreme ya da sarsıntı gibi durumlarda meydana gelebilecek kötü çekimlerin önüne geçer. Özellikle video bloglar için çekilen görüntülerde belirli bir kalitenin altına düşmemek için, nitelikli özelliklerle donatılmış DJI aksiyon kameralarını kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirebilmenizi sağlayan modeller sayesinde kaliteli yavaş çekim videolar da hazırlayabilmek mümkün. Ön ve arka LCD ekranıyla beğeni toplayan ürünler, hem görsel hem de işlevsel açıdan beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. 

İşlevselliği Artıran Gelişmiş Kamera Aparatları

Kameralar ile birlikte gelen ya da sonradan edinebileceğiniz çeşitli aparatlar, ürünlerden alacağınız performansın artmasını sağlar. Bağlantı aparatları sayesinde kamerayı kavisli ya da düz hâldeki birçok farklı yüzeye sabitleyebilirsiniz. İşlevsel bir aksesuar olarak öne çıkan kamera çerçevesi, ürünün dış yüzeyinin korunmasına da yardımcı olur. Aksiyon kamerası modellerinin sahip olduğu uzun pil ömrü, sportif etkinliklerde uzun soluklu çekimler yapabilmenize imkan tanır. Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilen aparatlar, sağlam yapıları sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. 

Su altı çekimleriyle ilgileniyorsanız, aksiyon kameralar ile derin noktalara inebilmenizi sağlayacak özel aparatları tercih edebilirsiniz. Birçok DJI aksiyon kamerası modu ile uyumlu olan housing kare lens aparatı, su altında 40 metreye kadar kullanılabilir. Aksiyon kameranızı dış etkenlerden de koruyan bu özel aparat, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hafıza kartı ile birlikte set hâlinde sunulan aksiyon kamerası modellerini tercih ederek, depolama alanı için ekstra kart alma ihtiyacından da kurtulabilirsiniz. Wireless ve Bluetooth gibi gelişmiş bağlantı özellikleri de cihazınızı birçok farklı ortamda verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır.

Çekim Kalitesini Yükselten Teknik Detaylar

  • RockSteady Elektronik Görüntü Sabitleme teknolojisine sahip olan DJI aksiyon kameralarını tercih ederek, oluşacak sarsıntıları hissettirmeyen kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Gelişmiş stabilizasyon teknolojileri ile donatılmış olan kamera modelleri, hareketli sporlar için idealdir. 
  • İki ekranlı DJI aksiyon kamera modelleri sayesinde fonksiyonel bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Kameraların arka kısmında yer alan dokunmatik ekran sayesinde, cihazın özelliklerini kolaylıkla keşfedebilirsiniz.
  • Kameralarda yer alan 145 derecelik geniş açılı lens, ideal görüş açısı ayarlamanızı sağlar. Geniş açılı lens ile etkileyici manzara çekimleri yapabilir, dar alanlarda kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Özel moda sahip olan modeller, video çekim sürecinden alacağınız verimi artırır. Sık kullandığınız çekim modlarını kaydedip sonraki kullanımlarınız için pratik bir çözüm yaratabilirsiniz.
  • Aksiyon kamerası modellerinde yer alan HDR video çekim modu, ışığın az ya da dengesiz olduğu ortamlarda işinizi kolaylaştırır. HDR video çekim modu, hareketli görüntülere geçişken ve doğal bir görünüm kazandırır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DJI Aksiyon Kameraları

46 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Nitelik
Toplam 36 / 46 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?