Dsi Aksesuarları

DSi Aksesuarları

DSi, Nintendo DS modelinin çıkmış olan üçüncü el konsoludur. İlk olarak 2008 yılında Japonya’da, 2009 yılında ise Amerika’da piyasaya sunulmuştur. Şu anda Türkiye’de ve diğer birçok ülkede çok sayıda insan tarafından kullanılır.

Nintendo DSi Nedir?

Nintendo DSi orijinal Nintendo’nun aksine fotoğraf çekme, müzik çalma ve fotoğraf gösterimi özelliklerinin olduğu ilk el konsoludur. Yeni geliştirilmiş SD kart okuyucu özelliği sayesinde, 8 GB kapasiteye kadar müzik erişimine izin verirken, 2 VGA (640x320) kamerasıyla fotoğraf çekme imkanı sağlar. Tümleşik mikrofon yoluyla on saniyeye kadar ses kaydı yapabilme fonksiyonu da vardır. Müzik ve fotoğraf dosyalarınızı, kullandığınız SD kart sayesinde istediğiniz sıraya göre düzenleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz sanatçı ve albüm dizinlerini oluşturmanız mümkündür. Satın alabileceğiniz kulaklık gibi DSi aksesuarlarının sayesinde, müzik dinleme özelliği de bulunan ekolayzır yoluyla, dinlediğiniz şarkılar üzerinde hızlandırıp, yavaşlatma gibi oynamalar yapabilirsiniz. Dört ekolayzır çubuğu dilediğiniz ses ayarını yapmanıza ve kaydettiğiniz sesleri tekrar dinlemenize izin verir. Örneğin bir şarkının üzerine beğeninize uygun çalgı seslerini kullanarak siz de katkı yapabilirsiniz.

Görsel kalitesi oldukça yüksek olan Nintendo DSi, birisi DSi’nin üst köşesinde diğeri de mikrofonun yan tarafında yer alan kamerasıyla yenilendi. Artık kamera destekleyen oyunları dahi oynayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan kamera, çektiğiniz fotoğraflara farklı şekillerde uygulamalar yapmanıza yardımcı olur. Gerçek zamanlı resim düzenleme, ayna efekti uygulama, yüz tanıma gibi özellikler, yeni yazılım aracılığıyla rahatça kullanılır. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamalar yapabilir, DSi içinde bulunan fotoğraflarınızı doğrudan sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabilirsiniz.

Fonksiyonel açıdan son derece kullanışlı olan DSi hesap makinesi, alarm ve saat gibi klasik imkanları da sunar. Çift ekranı sayesinde internet kullanımı daha hızlı ve eğlenceli olur. Aynı zamanda internetten çeşitli oyunlar indirmeniz mümkündür. Diğer DS modeline göre biraz daha büyümüş olan Nintendo DSi’nin power –güç düğmesi- tuşu daha önce sağ yan taraftayken şimdi ekranın iç sol tarafındadır. İçe göçük olması ve kapatmak için bir süre basılması yoluyla oyun oynarken yanlışlıkla basma imkanınız en aza indirilir. Ekran boyutu ise diğer DS modellerine göre daha büyüktür.

Nintendo DSi Aksesuarları Nelerdir?

Farklı renk seçenekleriyle bulabileceğiniz Nintendo DSi, işlevsellik açısından pek çok DSi aksesuarları barındırır. Ekran koruyucu, kristal etiket, kulaklık, şarj aletleri, araç şarjı, kalemler ve tasarım etiketler gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Elinizde rahat tutabileceğiniz rahatça kullanabileceğiniz, kendi tarzınıza uygun kapları seçerek zorlanma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Hem taşlı, parlak pembe aksesuar kaplar kullanabilir hem de oynayacağınız oyun figürlerinin olduğu kaplardan bulabilirsiniz. Trafikte uzun zaman geçiren kişiler için araç içi şarj aleti de kolaylık sağlayacaktır. Üstün ses kalitesini iyi kulaklıklarla dinlemek her zaman fark yaratır. Kulaklık modellerini bir arada bulabileceğiniz DSi aksesuarları arasından ihtiyacınız olan işleve uygun ürünlere göre seçim yapabilirsiniz.

Kullanacağınız aksesuarların kolaylık sağlaması açısından, uzun süre kullanıma uygun, sağlam DSi aksesuarları seçebilirsiniz. Son teknoloji flash kartları Nintendo DSi içerisinde kullanabilir, DSi shop denilen uygulama dükkanından dilediğiniz oyunu indirebilirsiniz. Oyun bağımlıları için farklı kablo boyutlarında üretilen şarj aletleri, süper hızlı, hızlı gibi modelleriyle karşınıza çıkar. Kullanım alanına göre değişen seçenekler, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur. Uzun ömürlü pil için doğru ürünü seçmek çok önemlidir, Nintendo DSi’niz için doğru DSi aksesuarları seçmeniz bu konuda size yardımcı olur. Thrustmaster DS kutusu ya da Kontorland gibi markaların ekran koruyucu, ekstra kablo, şarj aleti ve kulaklık setleri sayesinde gereken aksesuarlarınızı eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DSİ Aksesuarları

7 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?