Sevimli dostunuzun eğitimi sizin ve elbette onun rahatı ve güvenliği için çok önemli. Doğru bir yürüyüş eğitimi hayatınızı kolaylaştırarak sağlıklı ve keyifli bir ilişki kurmanıza yardım eder. Köpek eğitiminin en temel aşaması olan yürüyüş sırasında kullanabileceğiniz en uygun eğitim tasması tercihini yapmak, hepsiburada.com köpek tasması kategorisi içindeki eğitim tasması çeşitleriyle artık çok daha kolay. 

Yürüyüşlerinizde yakaladığınız uyum, köpeğinizin tüm davranışlarında etkisini gösterir. Özellikle eğitim tasması seçerken, köpeğinizin ırk özelliklerine ve yaşına dikkat etmeniz hem dostunuzun sağlığı hem de sorunsuz yürüyüşler için büyük önem taşır. Uzman köpek eğitimi gibi amaçlar için tasarlanan ürünlerin yanı sıra, havlama ve saldırganlık gibi istenmeyen davranışların düzeltilmesine yönelik farklı ihtiyaçları karşılayan eğitim tasması çeşitleri de köpek tasmaları kategorisi içinde yer alıyor. Köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun birçok ürün, hepsiburada.com taksitli fiyatlarıyla kapınıza teslim ediliyor.

Çeşitli uzunluk ve genişliklerde uzman köpek eğitim tasmalarının yanı sıra uzaktan kumanda ile kullanabileceğiniz mesafeli eğitim tasması çeşitlerini de hepsiburada.com sitesinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca eğitim tasması kılıfı, paslanmaz eğitim zinciri, zincir eğitim tasması, havlama önleyici köpek eğitim tasması, yürüme eğitim tasması gibi ürünler arasından tercih yapabilir, ihtiyacınıza uygun eğitim tasması türünü, Trixie, Pet Safe, Sprenger gibi en kaliteli markaların ürünleri arasından seçebilirsiniz. Tüm çeşitleri aynı anda görerek sizin için uygun olan ürünlere kısa zamanda ulaşabilir ve hepsiburada.com fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Eğitim Tasmaları

126 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Nobby
  3. GoodnessDog
  4. Percell
  5. Record
  6. Doggie
  7. Eastland
  8. Lion
  9. Bobo
  10. Dr. Sacchi
  11. Toptancı Kapında
  12. Anka
  13. Ferplast
  14. Hunter
  15. Pet Safe
  16. Pet Style
  17. Pettorina
  18. Red Dingo
  19. Tractive
  20. Tvet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/564048/60002484
BAŞA DÖN