Eğitim Tasması

Sevimli dostunuzun eğitimi sizin ve elbette onun rahatı ve güvenliği için çok önemli. Doğru bir yürüyüş eğitimi hayatınızı kolaylaştırarak sağlıklı ve keyifli bir ilişki kurmanıza yardım eder. Köpek eğitiminin en temel aşaması olan yürüyüş sırasında kullanabileceğiniz en uygun eğitim tasması tercihini yapmak, hepsiburada.com köpek tasması kategorisi içindeki eğitim tasması çeşitleriyle artık çok daha kolay. 

Yürüyüşlerinizde yakaladığınız uyum, köpeğinizin tüm davranışlarında etkisini gösterir. Özellikle eğitim tasması seçerken, köpeğinizin ırk özelliklerine ve yaşına dikkat etmeniz hem dostunuzun sağlığı hem de sorunsuz yürüyüşler için büyük önem taşır. Uzman köpek eğitimi gibi amaçlar için tasarlanan ürünlerin yanı sıra, havlama ve saldırganlık gibi istenmeyen davranışların düzeltilmesine yönelik farklı ihtiyaçları karşılayan eğitim tasması çeşitleri de köpek tasmaları kategorisi içinde yer alıyor. Köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun birçok ürün, hepsiburada.com taksitli fiyatlarıyla kapınıza teslim ediliyor.

Çeşitli uzunluk ve genişliklerde uzman köpek eğitim tasmalarının yanı sıra uzaktan kumanda ile kullanabileceğiniz mesafeli eğitim tasması çeşitlerini de hepsiburada.com sitesinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca eğitim tasması kılıfı, paslanmaz eğitim zinciri, zincir eğitim tasması, havlama önleyici köpek eğitim tasması, yürüme eğitim tasması gibi ürünler arasından tercih yapabilir, ihtiyacınıza uygun eğitim tasması türünü, Trixie, Pet Safe, Sprenger gibi en kaliteli markaların ürünleri arasından seçebilirsiniz. Tüm çeşitleri aynı anda görerek sizin için uygun olan ürünlere kısa zamanda ulaşabilir ve hepsiburada.com fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Köpek Eğitim Zincir Tasmalarını Pet Shop ve Köpek ürünleri kategorilerimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz.Yavru köpeklerin dışarıda tasma ile dolaşmaya alışması için bir süreliğine kullanılan eğitim zincir tasmaları köpek eğitim malzemeleri kategorisi altındaki eğitim zincir tasmaları başlığı altında bulunmaktadır. Eğitim zincir tasmaları kategorimiz her geçen gün en uygun fiyata en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmak için geliştirilmektedir. Eğitim zincir tasmaları kategorimizden Dr. Sacchi zincirli boğma tasma ürününe 9,97 Türk Lirası’na sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eğitim Tasmaları

317 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 317 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/564048/60002484