Evcil hayvanların doğru bir biçimde beslenmesi, sağlıklı ve uzun ömürlü olmaları için çok önemlidir. Onlara protein bakımından zengin, bol vitaminli, sağlıklı ve besleyici yiyecekler satın alarak evcil hayvanlarınızın sağlığını koruyabilir ve uzun yıllar birlikte yaşayabilirsiniz. Enjoy Pet Shop ürünleri arasında kemirgenlerden kuşlara köpeklerden kedilere kadar tüm evcil hayvanlarınızın bayılacağı lezzette vitaminli, meyveli, etli yiyecekler, yemler ve krakerler bulabilirsiniz. Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin C, Vitamin E, Crude Protein, Calcium gibi vitaminlerle zenginleştirilen yiyecekler, evcil hayvanlarınızın fiziksel ve biyolojik gelişimine katkıda bulunur ve onların doğal beslenme alışkanlıklarını destekler. 

Enjoy Lezzetli ve Besleyici Evcil Hayvan Yiyecekleri

  • Yetişkin köpekleriniz için kuzu eti ve pirinç içeren köpek mamaları, kuzu tadındadır ve ham yağ, ham protein, ham kül, ham lifin yanı sıra A, D3, E ve C vitaminleri içerir. Ciğer aroması, mısır gluteni, hayvansal yağlar, pirinç, işlenmiş hayvansal proteinler ve buğday katkısıyla zenginleştirilmiş bu mamalar, köpeklerinizin severek tüketeceği bir besin kaynağıdır. İçerdiği vitaminler sayesinde köpeklerinizin günlük vitamin ihtiyacını karşılar. Et ve tahıl içeren ekonomik fiyatlı yetişkin köpek mamaları, içerdiği protein ve vitaminlerle yetişkin köpekleriniz için zengin bir besin türüdür. Mısır, işlenmiş hayvansal yağlar ve proteinler, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, mısır gluteni, buğday kepeği ve keten tohumunun yanı sıra, Kalsiyum, Potasyum Klorür, Fosfor, Selenyum, Demir, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır gibi minerallerle zenginleştirilen tavuklu köpek mamaları, aynı zamanda A, E,C, B1, B2, B3, B6, B7, Kolin, Kalsiyum, Pantotean, 9 (Folik Asit) ve besleyici ilavelerle daha da zenginleştirilmiştir. 
  • Enjoy kemirgen yemleri; tavşan, ginepig, hamster ve diğer tüm kemirgen hayvanlarınızın doğadaki beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilmiştir. Hayvanlarınızın tüm biyolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak olan kemirgen yemleri, yem hijyen kurallarına uyularak ve en seçkin tahılların nitelikli karışım oranlarıyla harmanlanması ile üretilmiştir. İçeriğinde kemirgenlerin çok severek yiyeceği dakota çekirdeği, sorgum, mısır, buğday, arpa, aspir, keçi boynuzu ve yer fıstığının yanı sıra Protein, yağ, ham selüloz ve inorganik maddeler yer alır. 
  • Kanaryalarınız için kanaryalara özel olarak üretilen Enjoy kanarya yemlerinden yararlanabilirsiniz. Kanaryaların doğadaki beslenme alışkanlıklarına uygun olarak üretilen kanarya yemlerinin içeriğinde nijer tohumu, perilla tohumu, kenevir ve rapiska tohumu yer alır. Muhabbet kuşlarınız için üretilen ve kuşlarınızın tüm mineral ve vitamin ihtiyaçlarını karşılayan muhabbet kuşu yemleri, kaliteli malzemelerden imal edilmiştir ve dengeli bir besin kaynağı oluşturur. Türüne göre yemlerin içeriğinde akdarı tohumları, kanarya tohumları, yeşil ekmek, yulaf tohumları, kırmızı akdarı tohumları, kurutulmuş meyveler ve meyve çeşitleri bulunur. Meyveli muhabbet kuşu yemleri, sarı darı, kırmızı darı, beyaz darı, kanarya yemi, aspir, nijer, keten tohumu, rapissa ve çeşitli vitamin ve minerallerden oluşur. 
  • Enjoy Pet Shop ürünleri arasında papağan ve tropikal bir kuş türü olan paraket kuşlarınız için de ideal besin kaynakları bulabilirsiniz. Paraket kuşlarınızın seveceği ve doğal beslenme tarzlarına uygun yemlerin içeriğinde bulunan darı, ot tohumları, nijer, kuşyemi, vitamin ve mineral tanecikleri paraket kuşlarınız için tam bir beslenme sağlar. En seçkin tahıllarla ve nitelikli karışım oranlarıyla harmanlanan paraket yemleri de yem hijyen kurallarına uyularak üretilmiştir ve hayvanlarınız için güvenli bir kullanım avantajı sunar.
  • Papağanlarınızın favori yemlerinden olmaya aday olan papağan yemleri, onların temel ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayacak bir içeriğe sahiptir. Karışık yapıdaki ana yem içeriği, papağanlarınız için güçlü bir besin kaynağı oluşturur. Mineraller, vitaminler, amino asitler, istiridye kabukları ve besleyici gıdalarla zenginleştirilen papağan yemleri, papağanınızın doğasına uygun bir biçimde beslenmesine yardımcı olur. Kullanıma hazır durumda bulunan ambalajıyla da kolay kullanım konforu sunar. 
  • Yetişkin kedileriniz için tavuk tadında üretilen yetişkin kedi mamaları, içerdiği Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin C'nin yanı sıra Crude Protein, Crude Crude, CelluloseFat, Calcium, HCI Insoluble Ash, Moisture, Crude Ash, Phosphorus, Sodium, Copper Sulphate gibi zengin minerallere sahiptir ve kedilerinizin çok severek tüketeceği sağlıklı bir besin kaynağıdır. 

Şimdi tüm Enjoy Pet Shop ürünlerine hepsiburada.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Enjoy

678 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar