Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Söz konusu erkekler olduğunda hediye konusu biraz sıkıntı yaratabilir ama sorun yoktur. Çünkü erkekleri neyin mutlu ettiğini öğrenmek zannettiğiniz kadar zor değildir. Erkekler, genellikle kadınlar kadar karmaşık zevklere sahip değillerdir. Tek yapmanız gereken onu neyin mutlu ettiğini bilmektir ve siz sevgilisi olarak bunu çoktan çözmüşsünüzdür zaten.

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Onu uzun süredir tanıyorsanız, hayatı hakkında da bir fikriniz mutlaka vardır. Kısa süredir birlikteyseniz de gözlem yaparak pek çok ipucuna ulaşabilirsiniz. Böylece harekete geçme zamanı geldiğinde, sizden sonra en çok neyi sevdiğini bulabilir ve nereye bakacağınızı bilebilirsiniz. Örneğin tuttuğu takıma derin bir aşk besliyorsa, ona bir forma hediye edebilirsiniz. Hatta formanın totemli olduğunu söylerseniz, hiçbir maçta üzerinden çıkarmayacaktır.

Her buluştuğunuzda, yanınıza gelirken en güzel kıyafetlerini giymeye özen gösteriyorsa, bu sizin gözünden asla kaçmayacaktır. Giyim tarzına uygun bir gömlek ya da pantolon alabilirsiniz. Gardırobunda sizden bir parça görmek onun çok hoşuna gidebilir.

Sevgilinizin tekstil ürünleri ile arası pek iyi olmayabilir. Hatta kıyafetlerini kendisi gidip seçmediği sürece, hoşuna gitmeyebilir. Telaşa kapılmayın. Ona bir parfüm hediye etme fikri hem sizin hem de onun çok hoşuna gidecektir. Onun imzası olan bir kokusu var mı bunu öğrendikten sonra harekete geçebilirsiniz. Yoksa da farklı alternatifleri deneterek beğeneceği bir parfümü hediye etmeniz onu ne kadar düşündüğünüzü gösterebilir.

Sevgiliye hediyeler almak her zaman en heyecanlı aktiviteler arasında yer alır. Çünkü ona ne alacağınızı araştırırken, hediyesini seçerken, paketlerken her an onu düşünürsünüz.

Erkek Sevgiliye Hediyeler

Spor salonlarının müdavimi bir sevgiliniz olması, son derece havalı olmalı. Kendine bakıyor ve kasları ile oldukça yakışıklı görünüyor öyle değil mi? Ona sporcu besinleri ya da giyilebilir teknolojik eşyalar alabilirsiniz. Emin olun sporu hayat tarzı olarak benimsemiş bir erkeğin çok hoşuna gidecektir.

Bakımlı olmak sadece kadınlara özgü bir özellik değildir. Erkekler de kendine ve cildine son derece dikkat eder. Birçoğu hemen her gün tıraş olur ve nemlendirici sürer. En bakımsız diye nitelendirebileceğiniz erkek bile günde en az 2 kere dişlerini fırçalar. Ağız bakım ürünleri ya da erkek bakım ürünlerinin bulunduğu bir hediye paket, pek çok ihtiyacını kolaylıkla karşılayacaktır.

Sevgilinizin hobi ya da profesyonel uğraşlarından biri müzik aletleri olabilir. Çaldığı herhangi bir müzik aleti varsa, bir yenisinin hediye edilmesi aklını başından alacaktır. Ona müzik enstrümanları ve ekipmanları hediye ederek, size bir beste yapmasını bile sağlayabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Onu en çok ne yaparken görüyorsunuz ya da telefon ettiğinizde ne yapıyor? Entelektüel bir sevgiliniz varsa, kitap okuyor ya da film izliyor olabilir. Herhangi bir hobisi varsa onunla uğraşıyor olabilir. Bunları laf arasında kendisinden öğrenmeniz oldukça mümkündür. Peki o boş zamanlarını, en sevdiği hobisi ile siz doldurmaya ne dersiniz?

Yanında olmadığınız bir an onu aradığınızda arabası ile gezintiye çıkmış olabilir ve arabasına bir isim takmış olabilir. Eğer otomobiline gözle görülür şekilde düşkünse, arabasına bir aksesuar alabilirsiniz. Kendisinin sevdiği şeyleri sizin de sevdiğinizi gördüğünde aşkı biraz daha artacaktır.

Sizin yakışıklı sevgiliniz tam bir ev kuşu olabilir. Peki evde ne yapıyor dersiniz? Cevap basit, ya oyun konsolu ile oynuyordur ya da bilgisayarı başında takılıyordur. Bunlardan biri değilse de maç izliyordur. Erkekleri çözmek işte bu kadar kolay, onlara sormanız gereken tek soru “Ne yapıyorsun?” olacaktır. Sonra harekete geçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Sevgiliye Hediye

2 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
DSACategoryId/2147483634/20010/20011