Garden Mix

Garden Mix ile evcil hayvanların bakımını kolaylaştıran birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Kediler için geliştirilen kokusuz kumlar kedinizin evinizde tuvaletini yapabileceği uygun bir alan yaratabilmenize yardım eder. Kedi kumları kokuyu hapsederek evinizin kötü kokmasını önler. Toksik maddeleri içermeyen doğal kumlarla kedinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Kumu düzenli olarak değiştirmeniz hijyen açısından yararlıdır. Sıvı emme kapasitesi yüksek olan kumlar oldukça verimli bir kullanım yaşayabilmeniz için uygundur. Kumlar sıvılarla buluştuğunda hızlı bir şekilde topaklaşır. Garden Mix ürünleri arasında kuşlar için uygun olan yiyecekler de vardır. Darı çeşitleri farklı kuş türlerinin sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için ideal özelliklere sahiptir. Kuşunuzun kafesine yerleştirebileceğiniz darılar tazelikleriyle dikkat çeker. Çeşitli vitaminleri bir arada içeren darıları kafes askılarıyla beraber kullanabilirsiniz. Kuşunuzun daha zengin bir şekilde beslenebilmesi için ona darı yedirebilirsiniz.

Hayvanseverlerin İşlerini Kolaylaştıran Ürünler

Kuş bakımı yapan hayvanseverler için üretilen banyoluklar sayesinde kuşunuzun kendisini temizleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Banyoluklar farklı ebatlara sahip olan birçok ürünü içerir. Kuşunuzun boyutlarıyla uyumlu ürünleri sipariş ederek kafesinize yerleştirebileceğiniz bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Üstü kapalı olan banyoluklar suyun çevreye yayılmasını önler. Banyolukların geniş yapısı kuşların rahatça hareket edebilmesini sağlar. Kuşunuzun sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için onu beslerken kullanabileceğiniz birçok ürün de vardır. Bu ürünler arasındaki meyveli ve vitaminli yemler kuşunuzun enerji kazanmasını sağlar. Çeşitli besinlerin bileşiminden oluşan yemler sayesinde kuşunuza çok yönlü bir takviye yapabilirsiniz. Protein bakımından zengin yemler kuşların gelişimine katkıda bulunur. Yağ değerlerine, fosfor ve kalsiyum miktarına bağlı olarak çeşitli yemler arasından kuşunuza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Muhabbet kuşu, Hint bülbülü, sultan papağanı gibi çeşitli türlere özel olarak hazırlanan karışımlarla hayvanınızı sağlıklı bir şekilde besleyebilirsiniz.

Hayvanların Yaşamına Lezzet ve Konfor Katan Ürünler

Kedi çimi çeşitleri patili dostunuzun sindirim sistemine yardımcı olur. Kedi çimleri tüy yumağı oluşumunu engellemeye yardım eder. Vitamin kaynağı olan kedi çimleriyle kedinizin daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Yenilebilir ürünler hayvanların gelişimine katkı sağlar. Preslenmiş kemik modelleriyle köpeğinizin karnını lezzetli bir şekilde doyurabilirsiniz. Tavşanlar için hazırlanan yiyecekler de vardır. Tavşan yemleri sindirimi kolay besinleri içerdiği için hayvanınızın sağlıklı beslenebilmesine yardım eder. Lif bakımından son derece zengin olan besinler tavşanınızın yaşam kalitesini artırır. Garden Mix markası hayvanseverlere yardımcı olan ürünler geliştirir. Bu ürünler arasında mama kapları da yer alır. Metal ve plastik kap çeşitleri kolayca temizlenebilir. Bu sayede, farklı yiyecekleri kaplara koymadan önce ürününüzü önceki yiyeceklerden arındırabilirsiniz. Mama kapları arasında ölçekli modeller de bulunur. Ölçek özelliği, hayvanınıza vereceğiniz yiyeceklerin ağırlığını dengeli bir şekilde ayarlayabilmenize yardım eder.

Balık yavrulukları ne işe yarar?

Balık yavrulukları ile akvaryumunuzdaki balıkları birbirinden ayırabilirsiniz. Hasta olan ya da yeni doğan balıkları ayrı bölmelere ek olarak bu balıkları özel olarak koruyabilirsiniz. Yavruluklar farklı ebatlarda üretilmiş olan birçok modeli içerir. Bu modeller sayesinde, balıklarınızın türüne uygun ekipmanlara kolayca erişebilirsiniz.

Kedi tırmalama tahtlarının faydaları nelerdir?

Kediniz enerjisini atmak ve oyun oynamak istediğinde tırmalama tahtası ile vakit geçirebilir. Tırmalama tahtaları yardımıyla kedinizin tırmalama içgüdüsünü koltuklarınıza zarar vererek tatmin etmesini önleyebilirsiniz. Duvara asarak veya yere monte ederek tırmalama tahtalarından yararlanabilirsiniz.

Kuş krakerlerinin özellikleri nelerdir?

Kuşunuzun kafesinde kuş krakerlerine yer vererek hayvanınızı taze yiyeceklerle besleyebilirsiniz. Kuşların gagalarına uygun olan krakerler kolay parçalanır. Krakerler protein, selüloz ve yağ gibi maddeleri içerir. Krakerleri kuşunuza verirken kafesteki suluğun dolu olmasına dikkat etmelisiniz. Kuşunuz krakerini yedikten sonra suyunu içerek kendisini rahatlatabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Garden Mix

591 ürün listeleniyor
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler